Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pat1kos
Pat1kos

Pat1kos

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 176
  • Znaleziska 19
  • Mikroblog 157
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
widmo82
widmo82
05.03.2025, 11:54:34
  • 2
US5000
Zapnijcie pasy. Wpadliśmy w turbulencje
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 05.03.2025, 12:07:00 via Wykop
  • 0
@widmo82: ok a jakie info wyszło?
  • Odpowiedz
pepe998
pepe998
04.03.2025, 22:19:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 04.03.2025, 23:43:13 via Wykop
  • 0
@Leithain: Ty ale jak wrzuciłeś te 150 K w dwa miesiące to chyba wjechałeś w cos innego niż stare poczciwe ORLENISKO, bo ono w dwa miesiące to zrobiło piękny RUN i byłbyś niezły zarobas :)
  • Odpowiedz
Leithain
Leithain
04.03.2025, 18:26:50
  • 5
#gielda #meczennicypkn
Wszyscy dostaliście tą informację od Orlenu, czy tylko wybrani (duzi?) akcjonariusze?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 04.03.2025, 18:46:06 via Wykop
  • 0
@Leithain: jaką informację ?
  • Odpowiedz
Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 03.03.2025, 12:48:13
  • 0
Hej, jakie macie koszty transferu środków z XTB z rachunku USD na rachunek USD?

#xtb #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos
Autor
03.03.2025, 12:54:41 via Wykop
  • 0
Ok a na konto USD w innym banku ?
Nie wiem gdzie mogę sprawdzić koszt i jak to zweryfikować
  • Odpowiedz
b3rserke
b3rserke
16.02.2025, 18:04:27
  • 2
Jutro u Jankesów wolne jakby ktoś pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 16.02.2025, 22:07:51 via Wykop
  • 1
@jakubnn: też myślę że będzie czerwień po akcji z szczytem w Monachium
  • Odpowiedz
Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 16.02.2025, 22:40:16 via Wykop
  • 0
Ok, ja zawsze płochliwy:D
  • Odpowiedz
qpis
qpis
qpis
13.02.2025, 17:56:11
  • 17
portfel do oceny. Konto emerytalne, wiec perspektywa dlugoterminowa, konto zalozone 2 tyg temu

#gielda #meczennicyxtb #gpw
qpis - portfel do oceny. Konto emerytalne, wiec perspektywa dlugoterminowa, konto zal...

źródło: IMG_6891

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 13.02.2025, 19:37:00 via Wykop
  • 1
@kojiro_hyuga: banki dobijają do górki. Kwestia jest bardziej kiedy a nie czy w tym roku obniżą stopy. Kupienie banków teraz na długi termin to IMO słaba sprawa. Teraz banki wypłaca dobra dywidendę i w przyszłym roku pewnie jeszcze w miarę też, ale pierwsze obniżki stóp i będzie mocno na czerwono
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
09.01.2025, 12:54:00
  • 1
#gielda
Kostecki ma rację, 9% dywidendy i brak chętnych.
Za to na inne śmiecie z dywidendą dużo niższą przy wyższych poziomach - okazja :D
widmo82 - #gielda 
Kostecki ma rację, 9% dywidendy i brak chętnych. 
Za to na inne śm...

źródło: Gg2GYbMXAAAelyH

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 09.01.2025, 15:07:24 via Wykop
  • 0
@mistejk: podbijam @widmo82 powiedz co myślisz, bo ja trochę nie kumam czemu nie ma ruchu w gore.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
07.01.2025, 14:36:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 07.01.2025, 14:42:26 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Stary inwestuj. Procent składany zrobi robotę.
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
02.12.2024, 13:28:34
  • 6
#gielda #mirkobets

Obserwowac: KULR

Rosnie i roslo bedzie.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 02.12.2024, 14:10:52 via Wykop
  • 0
@golomb13: Będzie drugi Palantir?
  • Odpowiedz
vajroos
vajroos
30.10.2024, 09:25:02
  • 4
Portfel do oceny, wybrałem same perełki

PKPCargo
Bumech
Cyfrowy Polsat
Orlen
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 30.10.2024, 09:32:15 via Wykop
  • 0
@vajroos: PKP Cargo NOT BUMECH NOT CYFROWY NOT

ORLEN HOT
PZU HOT
  • Odpowiedz
T.....I
konto usunięte 23.10.2024, 16:51:03
  • 0
Siema Mireczki, ciekaw jestem opinii na temat mojej sytuacji u dentysty

Poszedłem z bólem zęba do przychodni. Okazało się, że ząb który był tam 9 lat temu robiony kanałowo, znowu się psuje (bakterie w kanałach nie zostały całkiem unicestwione i znów się uaktywniły, powodując stan zapalny przy kości). Oto moja konwersacja z panią stomatolog:

Ja: Jak doszło do tego, że bakterie w zębie przetrwały?
Ona: Kiedyś nie było tak dobrych środków dezynfekujących, to się zdarzało.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 23.10.2024, 17:28:27 via Wykop
  • 2
@TAK_LONDUJOM_DEBESCIAKI:

9 lat temu miałeś leczonego zęba i teraz się uaktywnił i myślisz że to jest reklamacja, Ty tak serio masz wątpliwości ?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.10.2024, 19:57:14
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 22.10.2024, 22:45:58 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Siema, nie wiem co Ciebie napędza i jak żyjesz, ale chyba rozumiem o co Ci chodzi.

Dojechała Ciebie dorosłość i widzisz jak zjada znajomych i jak mieli życiorysy, masz jednocześnie chyba spory komfort i nie musisz się szarpać każdego dnia, a bardziej możesz stanąć z boku i popatrzeć na to z dystansu. Efekt jest taki, że jest Ci zwyczajnie smutno, że pewne czasy już nie wrócą.

Trochę boli zrozumienie
  • Odpowiedz
Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 18.10.2024, 08:01:45
  • 0
#gielda #ipo #zabka

Hej, obecnie widać, że na #zab jest duży ruch i skup organizowany na poziomie 21,50. Obecne obroty ponad 500 mln świadczą o tym, że ruch jest spory, jak myślicie do jakiej kwoty będzie taka kontrolowana stabilizacja?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos
Autor
18.10.2024, 08:06:35 via Wykop
  • 0
@PepeHandss: widzę, że taką określił kwotę, chodzi mi bardziej o to jaki obrót może wytrzymać :)
  • Odpowiedz
Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos
Autor
18.10.2024, 08:07:26 via Wykop
  • 0
Limit chyba był na pół miliarda bo już jest zjazd
  • Odpowiedz
Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos
Autor
18.10.2024, 08:40:17 via iOS
  • 0
@gisot wysiadasz bo kurs zjedzie niżej.
  • Odpowiedz
mistejk
mistejk
11.09.2024, 07:51:40
  • 1
Bessa bessa bessa

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 11.09.2024, 08:23:52 via Wykop
  • 0
jadą, jadą, jadą!
  • Odpowiedz
shogun-xtb
shogun-xtb
shogun-xtb
02.09.2024, 18:31:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 02.09.2024, 23:58:24 via Wykop
  • 0
@shogun-xtb: Maestro zadanie z gwiazdka. Sprawdź kto wtedy miał odcięcie dywidendy bo masz dużo na liście czempionów naszej gospodarki i wydaje mi się, że to odcięcie dywidendy też robi swoje i często przypadało na wrzesień.
  • Odpowiedz
jazmojegopokoju
jazmojegopokoju
jazmojegopokoju
31.08.2024, 00:08:59
  • 9
Z takich głupszych pomysłów myślałem wziąć kredyt studencki i za niego kupować SP500 co miesiąc.

#gielda #studbaza
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 31.08.2024, 08:45:30 via Wykop
  • 0
@jazmojegopokoju: Rozumiem, że to w ramach takiego "eksperymentu". Wchodź w to raczej jak wiesz, że masz studia, które potem pozwolą Ci bez problemu spłacić ten kapitał, bo jak masz jakiś "hobbystyczny" kierunek to bym nie ryzykował. Sam eksperyment wydaje się ciekawy.
  • Odpowiedz
Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 31.08.2024, 09:27:21 via Wykop
  • 0
@jazmojegopokoju: a jakie są obecnie zasady spłaty i jak wygląda kwestia oprocentowania ?
  • Odpowiedz
Manden
Manden
28.08.2024, 13:20:23
  • 1
W jakie polskie spółki (w szczególności dywidendowe) inwestujecie i dlaczego?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 28.08.2024, 14:28:03 via Wykop
  • 1
@Manden: Introl, PZU,HANDLOWY,XTB, ASSECO BS, ASSECO POL, ASSECO SEE, MOBRUK, DEBICA,
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2
27.08.2024, 14:38:38
  • 0
Jak sprawdzić w XTB aktualny obrót na koncie w danym miesiącu? Chodzi mi o to, żebym wiedział ile mi brakuje do przekroczenia limitu, bo potem płaci się prowizje od transakcji.
#gielda #xtb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pat1kos
Pat1kos
Pat1kos 27.08.2024, 15:01:14 via Wykop
  • 1
@cybher2: w mobile masz takie pole podczas składania zlecenia jak dostępny obrót zwolniony z prowizji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.04.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking