Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanKocik

PanKocik

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 458
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 456
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
Tired_
Tired_
11.06.2026, 04:38:59
  • 15
#tiredmode

Mam wrażenie że mam pluskwy w łóżku. Ostatnio się obudziłem z dziwnymi swędzącymi kropkami na nogach w okolicach kostek.

Nie wiem jak to jest możliwe. Dbam o czystość i regularnie wymieniam pościel. No chyba, że mimo czystości one tak czy siak mogą się pojawić?
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 11.06.2026, 07:12:47 via Wykop
  • 0
@Tired_: a kota nie masz?
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 10.06.2026, 07:12:20
  • 5
Zimno w ... Tylko w domu siedzieć #przegryw #pogoda
PanKocik - Zimno w ... Tylko w domu siedzieć #przegryw #pogoda

źródło: 2109

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
09.06.2026, 17:04:50
  • 1
Hej. Witam kolegów i koleżanki kociarzy!

Jaki jest fajny i tani preparat na kleszcze dla kota? Kotka z tych niewychodzących, ale lubi sobie czasami uciec i pozwiedzać wieś xD

Więc lepiej ją czymś zapsikać.

#koty #zwierzaczki #kiciochpyta
Zartos_Larpiarz - Hej. Witam kolegów i koleżanki kociarzy!

Jaki jest fajny i tani pr...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 09.06.2026, 17:26:18 via Wykop
  • 1
@Zartos_Larpiarz: Ja polecam adtab dla kota 1 tabletka na miesiąc
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 09.06.2026, 18:55:11 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: tabletka kosztuje 30zl na allegro czy w mediaexpert (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 09.06.2026, 19:36:08 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: Ja wczoraj kotu tabletke dałem i nie widać pcheł i prawie w ogóle się drapie.Poczytaj opinie na allegro a co do tanich sprey ciężko stwierdzić czy rzeczywiście dobrze działają
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 05.06.2026, 18:21:58
  • 33
Moja kochana emerytka 😊 #pokazkota #koty
PanKocik - Moja kochana emerytka 😊 #pokazkota #koty

źródło: 2076

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LRF1000W
LRF1000W
05.06.2026, 18:43:44 via Wykop
  • 8
@PanKocik: dobrych snów kitqu 😺
LRF1000W - @PanKocik: dobrych snów kitqu 😺

źródło: 20df98c1508c18e2a3f108a4f35bbe3f132d0e0fab2cb06cd060d47ed976bc42

Pobierz
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 04.06.2026, 18:43:59
  • 10
Chlopa porwali więcej wpisów nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zlomkiemprzezswiat
PanKocik - Chlopa porwali więcej wpisów nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zlomkiemprzezswiat

źródło: 2058

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nessiteras_rhombopteryx
Nessiteras_rhombopteryx
04.06.2026, 18:47:05 via Wykop
  • 4
@PanKocik: Będą, ale pod tagiem#zlomkiemprzezwszechswiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MikeLitoris
MikeLitoris
04.06.2026, 20:09:28 via Wykop
  • 3
@PanKocik: bedzie sondowane tego typu?
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
02.06.2026, 05:51:02
  • 358
Wysłałem super serduszko na #badoo jakiejś fajnej lasce. Dopiero po tym fakcie przeczytałem opis "I am ladyboy".

I tak się żyje na tej wsi.

#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 02.06.2026, 10:37:30 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: jaki jest cennik za numerek z ladyboy i girl?
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1378
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 30.05.2026, 17:40:25 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Daj znać ile trzeba dać za takiego ladyboya (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
24.05.2026, 03:44:05
  • 33
kołchoz ja ehhhhhh
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 24.05.2026, 04:36:10 via Wykop
  • 2
@KladzSie: ja tak samo 3 nocka i później weekend
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
23.05.2026, 21:08:48
  • 201
I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na przejście całego #pct aka #pacificcresttrail ?
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na prz...

źródło: image_picker_C1E5488A-1E2D-48E2-A0A2-A6C8A9063D2B-10251-0000014449F68B70

Pobierz

jak oceniasz szanse Chłoporobotnik2137 na dokończenie całego szlaku pct?

  • To wieprzek, dojdzie na 100% 45.0% (373)
  • fizycznie da radę , ale kasa skończy się pierwsza 10.3% (85)
  • . Na razie kozaczy. Sierra go przeczołga 10.6% (88)
  • jeszcze 61 dni,panowie z ICE będą na niego czekać 10.4% (86)
  • jakie Pct? chłop w Choroszczy siedzi i wysyła foty 22.0% (182)
  • inna opcja - komentarz 1.8% (15)

Oddanych głosów: 829

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 24.05.2026, 04:35:26 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: A ufo już widziałeś w górach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
23.05.2026, 17:57:44
  • 9
Dawno nie było #oknonalidla to macie dzisiaj okno na ludzi wracających z meczu
Dorciqch - Dawno nie było #oknonalidla to macie dzisiaj okno na ludzi wracających z m...

źródło: 1000047486

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 23.05.2026, 18:17:58 via Wykop
  • 1
Chciałbym tak blisko mieć Lidla (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Gcxdyidsthhhhds
Gcxdyidsthhhhds
22.05.2026, 13:38:36
  • 72
#przegryw Ide jutro na rozmowę o pracę do Kaufland. Na stanowisko sprzedawca kasjer. Ja bym chciał na kasie pracować bo lubię na niej siedzieć. A jak mi zaproponują na wykładanie towaru to ja to wale i zostaje w zakładzie aktywności zawodowej. umyje sie wyczesze włosy i pójdę na tą rozmowę. Pewnie i tak mnie nie przyjmą
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 22.05.2026, 17:18:29 via Wykop
  • 1
@Gcxdyidsthhhhds: powodzenia Mirku (ʘ‿ʘ) daj znać jak ci poszło
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
21.05.2026, 16:13:35
  • 26
Mirki dzięki uprzejmości @izimizixdd miałem okazję spróbować sernik Baskijski w #krakow na Hali Targowej - [Google maps] (https://maps.app.goo.gl/DQf4Va8ULcpDejr46?g_st=ac)

Sernik Baskijski to jeden z moich ulubionych serników. Wziąłem go z Nutellą i trochę żałuję bo mogłem wziąć solo ale i tak mi bardzo smakował.

Oceniam na 8.5/10

#sernik #jedzenie
lubie-sernik - Mirki dzięki uprzejmości @izimizixdd miałem okazję spróbować sernik Ba...

źródło: 1000055640

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 21.05.2026, 22:21:09 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: Baskijski to mój ulubiony sernik z marketowych go najlepszy jest w Lidlu 😀
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 21.05.2026, 10:20:07
  • 1
Koledzy ktoś chętny że świętego tagu? #przegryw
PanKocik - Koledzy ktoś chętny że świętego tagu? #przegryw

źródło: 1992

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulquiorra
Ulquiorra
21.05.2026, 10:21:08 via Wykop
  • 1
@PanKocik: Nie
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
21.05.2026, 10:30:21 via Wykop
  • 1
@PanKocik: Też kiedyś na nią trafiłem ( ͡° ᴥ ͡°)
Mechamaru - @PanKocik: Też kiedyś na nią trafiłem ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: 1000236837

Pobierz
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 21.05.2026, 07:49:09
  • 0
Zna się ktoś na programie hormonogram pracy w Google Play próbowałem przenieść grafik ,ale coś nie wychodzi. #praca #pracbaza #programista15k
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav
19.05.2026, 16:28:32
  • 13
Jednak mnie zwolnią z kołchozu na 4 brygadówce.
#pracbaza #przegryw
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 19.05.2026, 18:27:14 via Wykop
  • 0
@kamiloslav: jakie województwo?
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
17.05.2026, 19:34:34
  • 36
#przegryw
Czas spać.
O czwartej trzeba wstać.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...
staryhuop0 - #przegryw 
Czas spać.
O czwartej trzeba wstać.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...

źródło: 1000020939

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 17.05.2026, 19:55:59 via Wykop
  • 1
@staryhuop0: Dobrej nocy (。◕‿‿◕。) Też muszę wstać parę minut po 4 bo na 6 do roboty :(
  • Odpowiedz
PanKocik
PanKocik 16.05.2026, 22:53:50
  • 4
17 pkt go jest k---a #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKocik
PanKocik 16.05.2026, 22:41:09
  • 2
Za 10 pkt pójdę do stokrotki na zakupy Litwa #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia