Hej. Witam kolegów i koleżanki kociarzy!
Jaki jest fajny i tani preparat na kleszcze dla kota? Kotka z tych niewychodzących, ale lubi sobie czasami uciec i pozwiedzać wieś xD
Więc lepiej ją czymś zapsikać.
#koty #zwierzaczki #kiciochpyta
Jaki jest fajny i tani preparat na kleszcze dla kota? Kotka z tych niewychodzących, ale lubi sobie czasami uciec i pozwiedzać wieś xD
Więc lepiej ją czymś zapsikać.
#koty #zwierzaczki #kiciochpyta
źródło: obraz
Pobierz
PanKocik via Wykop
- 1
@Zartos_Larpiarz: Ja polecam adtab dla kota 1 tabletka na miesiąc
PanKocik via Wykop
- 0
PanKocik via Wykop
- 0
@Zartos_Larpiarz: Ja wczoraj kotu tabletke dałem i nie widać pcheł i prawie w ogóle się drapie.Poczytaj opinie na allegro a co do tanich sprey ciężko stwierdzić czy rzeczywiście dobrze działają
- 33
@PanKocik: dobrych snów kitqu 😺
źródło: 20df98c1508c18e2a3f108a4f35bbe3f132d0e0fab2cb06cd060d47ed976bc42
Pobierz- 10
@PanKocik: bedzie sondowane tego typu?
- 358
Wysłałem super serduszko na #badoo jakiejś fajnej lasce. Dopiero po tym fakcie przeczytałem opis "I am ladyboy".
I tak się żyje na tej wsi.
#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
I tak się żyje na tej wsi.
#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
PanKocik via Wykop
- 0
@lubie-sernik: jaki jest cennik za numerek z ladyboy i girl?
- 1378
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).
Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).
Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
źródło: 1000056382
Pobierz
PanKocik via Wykop
- 0
- 33
kołchoz ja ehhhhhh
I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na przejście całego #pct aka #pacificcresttrail ?
#zlomkiemprzezswiat
Jak ocenianie moje szanse na przejście całego #pct aka #pacificcresttrail ?
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_C1E5488A-1E2D-48E2-A0A2-A6C8A9063D2B-10251-0000014449F68B70
Pobierzjak oceniasz szanse Chłoporobotnik2137 na dokończenie całego szlaku pct?
- To wieprzek, dojdzie na 100% 45.0% (373)
- fizycznie da radę , ale kasa skończy się pierwsza 10.3% (85)
- . Na razie kozaczy. Sierra go przeczołga 10.6% (88)
- jeszcze 61 dni,panowie z ICE będą na niego czekać 10.4% (86)
- jakie Pct? chłop w Choroszczy siedzi i wysyła foty 22.0% (182)
- inna opcja - komentarz 1.8% (15)
PanKocik via Wykop
- 1
- 9
Dawno nie było #oknonalidla to macie dzisiaj okno na ludzi wracających z meczu
źródło: 1000047486
Pobierz#przegryw Ide jutro na rozmowę o pracę do Kaufland. Na stanowisko sprzedawca kasjer. Ja bym chciał na kasie pracować bo lubię na niej siedzieć. A jak mi zaproponują na wykładanie towaru to ja to wale i zostaje w zakładzie aktywności zawodowej. umyje sie wyczesze włosy i pójdę na tą rozmowę. Pewnie i tak mnie nie przyjmą
PanKocik via Wykop
- 1
- 26
Mirki dzięki uprzejmości @izimizixdd miałem okazję spróbować sernik Baskijski w #krakow na Hali Targowej - [Google maps] (https://maps.app.goo.gl/DQf4Va8ULcpDejr46?g_st=ac)
Sernik Baskijski to jeden z moich ulubionych serników. Wziąłem go z Nutellą i trochę żałuję bo mogłem wziąć solo ale i tak mi bardzo smakował.
Oceniam na 8.5/10
#sernik #jedzenie
Sernik Baskijski to jeden z moich ulubionych serników. Wziąłem go z Nutellą i trochę żałuję bo mogłem wziąć solo ale i tak mi bardzo smakował.
Oceniam na 8.5/10
#sernik #jedzenie
źródło: 1000055640
Pobierz
PanKocik via Wykop
- 1
@lubie-sernik: Baskijski to mój ulubiony sernik z marketowych go najlepszy jest w Lidlu 😀
- 1
- 0
Zna się ktoś na programie hormonogram pracy w Google Play próbowałem przenieść grafik ,ale coś nie wychodzi. #praca #pracbaza #programista15k
- 13
PanKocik via Wykop
- 0
@kamiloslav: jakie województwo?
- 36
źródło: 1000020939
Pobierz
PanKocik via Wykop
- 1
- 4
17 pkt go jest k---a #eurowizja
- 2
Za 10 pkt pójdę do stokrotki na zakupy Litwa #eurowizja
Osiągnięcia
Rocznica
od 02.06.2026Rocznica













Mam wrażenie że mam pluskwy w łóżku. Ostatnio się obudziłem z dziwnymi swędzącymi kropkami na nogach w okolicach kostek.
Nie wiem jak to jest możliwe. Dbam o czystość i regularnie wymieniam pościel. No chyba, że mimo czystości one tak czy siak mogą się pojawić?