Jezu, jakie to jest piękne. Abstrahując od chronologii (Marquis powstał później) Embers jest dla mnie dużo lepszą i dużo bogatszą wersją Marquisa de Sade. Markiz jest ładny, ale w porównaniu z Żarem wypada dość blado, tak jakby przegrał w kasynie praktycznie wszystkie bogactwa swojego rodu. Wszystko kręci się w nim dookoła labdanum, a Embers ma nam dużo więcej do pokazania. Tutaj labdanum też jest mnóstwo i towarzyszy
Przy niedzieli czas na #perfumowaspowiedz. Całą kolekcje udało się zmieścić na jednej fotce. Prawie, bo do kilku flaszek nie mam aktualnie dostępu: drugi Beach Hut i B683E, Furyo, D&G Velvet Incenso. Kto następny? Przypominam, że większość współczesny smartfonów może zrobić fotki panoramiczne, więc każdy zbiór flakonów się zmieści (⌐͡■͜ʖ͡■) #perfumy
#perfumy #stragan No dobra Mirki , kto chce się zmierzyć z legendą? Dwa kultowe zapachy od Amouage: Badr al Badour- odleję do 5 ml w cenie 190 zł za ml. Minimalna odlewka to 0,5 ml. Kompozycja otwiera się przydymioną i soczystą różą i lest lekko słodkawa. Jest też w niej coś pikantnego, prawie pieprznego. Z czasem pojawia się całe mnóstwo różnych odcieni oudu: drewno, trochę siana i przyprawy. Pewnie dużo
Wydawało mi się dzisiaj w sklepie, że ktoś pachniał Amouage Reflection Man, ale zauważyłem, że przechodzę obok proszków do prania i wszystko stało się jasne xd
PS Czy wy też macie takie skojarzenia z tym zapachem? #perfumy
@Nitro_Express: na ile użyć to nie mam pojęcia, bo nigdy nie żużylem całego, podobnie jak żadnego flakonu od 5lat( ͡°͜ʖ͡°). Trwałość wszystkie maja bardzo dobrą, projekcja dobra, żadne smrody jakby co.
@Nitro_Express: tak,w gramach. @Minaret Dzieki,chcialem po prostu dojsc do tej sciany i przestac gonic ''kroliczka''. Teraz jestem w trakcie sprzedazy butel itd,sporo nadal czeka w kolejce do sprzedania.
Jak ktoś za 5 lat od dziś będzie chciał rozlać 30ml Beach Huta na wykopie to rozumiem że musi sprzedać po tyle po ile kupił na ostatnim rzucie Notino? Nawet jak będzie wycofany i będzie latał po 15 zl/ml? Czy może jedynie wziąć pod uwagę inflację?
Jest jakiś wzór po jakim czasie i o ile można drożej sprzedać sok? Czy zmienną we wzorze jest pochodzenie flakonu?
Pierwszy stycznia. Pierwszy trening. Rack pull ~8cm i 340kg :)
A miałem nie ćwiczyć bo trochę chory jestem, ale stwierdziłem że trzeba trochę się poruszać, i jak widać warto było, bo na treningu było mnóstwo sił i chęci. Fajny start nowego roku lol.
Łatwo poszło, jedynym problemem było to że paski zaczęły puszczać :P niestety ta sztanga ma 31mm średnicy i gówniane radełkowanie, przez co nawet w paskach jest problem. I ten
UK vol 2 w dekantach podana szacowana ilosc,do cen sie dogadamy ale na pewno najtaniej jak sie da :) Flakony: ysl rive gauche pucha vintage okolo 110ml 110 funtow Xerjoff italica 95ml z boxem 140funtow
UK Dobra ludziska brac bo musze kupic cos innego( ͡°͜ʖ͡°) 1. Amouage beloved 2014y bottle 90/100 100£ fp Sold 2. Amouage lyric uk 95/100ml 95£ fp sold 3. Amouage silver vintage 53/100ml 70£ no box 4. Amouage opus IX 2015y 83/100ml
Dobra ludziska brac bo musze kupic cos innego( ͡°͜ʖ͡°) 1. Amouage beloved 2014y bottle 90/100 100£ fp Sold 2. Amouage lyric uk 95/100ml 95£ fp sold 3. Amouage silver vintage 53/100ml 70£ no box 4. Amouage opus IX 2015y 83/100ml 95£ no box Sold 5. Amouage Crimson
vol 2 w dekantach podana szacowana ilosc,do cen sie dogadamy ale na pewno najtaniej jak sie da :) Flakony: ysl rive gauche pucha vintage okolo 110ml 110 funtow Xerjoff italica 95ml z boxem 140funtow
#mikrokoksy #gorzkiezale Eh, zaczalem sobie trening od wyciskanka, ale zlapalo mnie na walenie, poszedlem se zwalic do lazienki, wracam po 15-20min i lawa jest zajeta
@Liryczne_MMA: podwalanko jako akcseria do wyciskania spoko,ale nie do upadku i lepiej miedzy seriami na lawce,masz nauczke,nastepnym razem juz tego bledu nie popelnisz.
Mam numer jeden najgorszych parametrów 2022 roku. Terre EDP z tego refilla z eglamour pachnie 5 minut na mnie. Mam tez EDT i pachnie kilka dobrych godzin.
15 strzałów EDP pójdzie to projektuje mocarnie ale wciąż tylko 5 minut (⇀‸↼‶)
@kyloe: Serio kupiles caly zestaw,napisz pozniej jak wrazenia,dla mnie straszny zawod ta 7 kolekcja,zwlaszcza beauty and beast,liczylem na cos bardziej zblizonego do malika.
Jezu, jakie to jest piękne. Abstrahując od chronologii (Marquis powstał później) Embers jest dla mnie dużo lepszą i dużo bogatszą wersją Marquisa de Sade. Markiz jest ładny, ale w porównaniu z Żarem wypada dość blado, tak jakby przegrał w kasynie praktycznie wszystkie bogactwa swojego rodu. Wszystko kręci się w nim dookoła labdanum, a Embers ma nam dużo więcej do pokazania. Tutaj labdanum też jest mnóstwo i towarzyszy
źródło: comment_16735467612rzlFrKCxmn0nvKZUHSnlj.jpg
Pobierz