Wpis z mikrobloga

#perfumy #stragan
No dobra Mirki , kto chce się zmierzyć z legendą?
Dwa kultowe zapachy od Amouage:
Badr al Badour- odleję do 5 ml w cenie 190 zł za ml. Minimalna odlewka to 0,5 ml. Kompozycja otwiera się przydymioną i soczystą różą i lest lekko słodkawa. Jest też w niej coś pikantnego, prawie pieprznego. Z czasem pojawia się całe mnóstwo różnych odcieni oudu: drewno, trochę siana i przyprawy. Pewnie dużo więcej jest, ale nawet nie będę się wysilał, żeby wyłapać wszystko. Żadne słowa nie oddadzą tego zapachu. Nie chcę już innych perfum
Afrah- Odleję do 5 ml w cenie 125 ml za ml. Minimalna odlewka to 0,5 ml. Zapach rozpoczyna się akordem miodowo- brzoskwiniowym z lekkimi przyprawami. Tak pachnie kwiat champaca. Za chwilę dołącza trochę drzewno- zwierzęcego oudu i kremowego sandałowca. Oud jest gładki, nie ma żadnych nieprzyjemnych niuansów. Z czasem pojawia się jeszcze słodkawa, ale przydymiona róża. W kompozycji wyczuwalna jest jakaś indolowa nuta, która nadaje całości trochę drapieżności. Cuuudo !!!
Tylko przypomnę, że te olejki nie są produkowane od 2014 r. "Flaszki" kupione od osoby prywatnej w UE. Zdjęć atomizerów nie zamieszczam, podobnie jaki i spodów. Tam nic nie ma . Dipstick zabezpieczony był folią i musicie mi wierzyć na słowo
Odlewam strzykawką insulinową w szklane fiolki o poj. 2 ml z plastikowym aplikatorem.
Do tego proszę doliczyć 17 zł- koszt wysyłki paczkomatem i pakowania lub 3 zł (pakowanie) po otrzymaniu kodu nadania. Dodatkowo 2 zł za każdy flakonik. Pojedyncze odlewki wysyłam w kopercie bąbelkowej, większe ilości w pudełku kartonowym, odpowiednio zabezpieczone folią i wypełniaczami.
Płatność przelewem lub przelewem na telefon, wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty.
NIE WYSYŁAM OLX-em

Zapraszam !!!#perfumy
Pobierz Kris111 - #perfumy #stragan 
No dobra Mirki , kto chce się zmierzyć z legendą?
Dwa ...
źródło: comment_1673179849XJc7SCiSNYkKlF5ogpFY7r.jpg
  • 14