@Czypsy nadal uważam że moje ceny są bardzo uczciwe - nikt nie będzie rozlewał poniżej kosztu zakupu. A narzut mam w zasadzie minimalny, pokrywa koszty samego pakowania w karton, folie itp. Nie liczę tu nawet czasu który trzeba poświęcić
Mireczki z #canalplusonline #canalplus jeśli ktoś chciałby dołączyć na 1 wolny slot C+ Online (pakiet Extra, C+, Super Sport, Eleven, więc opcja dużo bogatsza niż standardowa oferta) to przygarnę kogoś do stałej współpracy za 40 zł.
Cześć Mirki, szukam kogoś kto może mi pomóc fajnie ubezpieczyć mieszkanie (dobra polisa w uczciwych pieniądzach mile widziana ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)) Mamy tu jakichś agentów ubezpieczeniowych? #ubezpieczeniemieszkania #ubezpieczenia
Mireczki z #canalplusonline #canalplus jeśli ktoś chciałby dołączyć na 1 wolny slot C+ Online (pakiet Extra, C+, Super Sport, Eleven, więc opcja dużo bogatsza niż standardowa oferta) to przygarnę kogoś do stałej współpracy za 40 zł.
#igrzyskabebzonow v4, podsumowanie trzeciego tygodnia zapisane jest w sumie 63 osoby, podzielone na 5 grup - 4 grupy po 14 osob i grupa 5 to spoznailscy
w tym tygodniu 3 osoby nie spelnily warunku wpisania choc raz wagi na czas, wiec zostaly wywalone, jak pisalem, nie przypminam, nie scigam za wyniki
oczywiscie dwom wydaje sie ze zasady ich nie dotycza ale niestety chlopaki, prawo dotyczy wszystkich
@wykopowy_brukselek są jakieś nagrody za najwięcej zwycięstw tygodniowych? To może będę sobie tak na zmianę tył i chudł po 3kg ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@wykopowy_brukselek dobra, już spokojnie. Mam okrutne ssanie na słodkie, ale skoro tak krzyczysz to chyba jednak pójdę na trening o 19, zamiast do Lidla...
@gorobei właśnie sen w ciągu dnia daje u mnie odwrotny efekt. Jak czasem przyjdę z pracy i położę się na 20 minut, to budzę się z takim okrutnym głodem że przestaję myśleć racjonalnie.
@gorobei próbowałem odstawić colę na początku roku, ale poległem. Uznałem że nie będę sobie wrzucał na głowę wszystkich ograniczeń na raz i spróbuję ponownie za jakiś czas. Tyle że u mnie wlatuje wersja zero
#igrzyskabebzonow v4, podsumowanie pierwszgo tygodnia zapisane jest w sumie 63 osoby, podzielone na 5 grup - 4 grupy po 14 osob i grupa 5 to spoznailscy
jestesmy podzieleni mniej wiecej wagowo- grupa 1 to chudziaki a grupa 4 to juz potezni zawodnicy
@wykopowy_brukselek @stepienz13posterunku powiedz grubasowi że ma się zważyć w poniedziałek to dołączy do challengu, to Ci powie że on sam się łaskawie w środę odezwie. Bo przecież w poniedziałek i wtorek to on się jeszcze musi nażreć na zapas ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Może to głupie pytanie a nawet bardzo ale nachodzą mnie takie rozmyślenia, nie można w piłce nożnej okrążyć piłki wszystkimi zawodnikam no może poza bramkarzem i iść tak w stronę bramki przeciwnika?( ͡º͜ʖ͡º) #mecz
Chcę przybrać trochę kilo ale problem jest z liczeniem kalorii. Niby są aplikacje typu fitatu ale one liczą kalorie produktów w stanie surowym a przecież nikt nie je surowego mięsa czy ryżu a po smażeniu, gotowaniu itp kaloryka się znacznie zmienia. Wie ktoś może jak najlepiej liczyć kalorie takich produktów które się gotuje, smaży itp?
@Tony47 brawo Ty. A teraz w ramach testu spróbuj ugotować 2 woreczki ryżu, jeden gotuj przez 10 minut, a drugi przez 30. Daj znać jak bardzo waga się różni
@nalej_mi_zupy co za bzdury... Na opakowaniu zazwyczaj masz informację czy dana kaloryka to w 100g suchego produktu, czy już po obróbce termicznej. 100g suchego ryżu przed ugotowaniem to około 350kcal, a nie 130 jak piszesz
Na ten moment robię tak że ciasta robię na 2 pizze. Mieszam wszystkie składniki, wyrabiam ciasto i trzymam je od 1 do kilku dni w lodówce, w naoliwionej misce. Dopiero jak chcę uszykować pizzę do wypieku to wtedy porcjuję ciasto i zostawiam w temperaturze pokojowej na conajmniej 30min. Jeżeli drugi placek ma być
@maniok mroziłem najczęściej w momencie, gdy ciasto było po dojrzewaniu, gotowe do wypieku (ale bezpośrednio z TK). Potem tylko wyjmowałem kulkę dzień wcześniej do lodówki i na 2h przed wypiekiem do TO
PDM Carlisle 8 zł / ml
PDM Sedley 7 zł /