Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Momus7
Momus7

Momus7

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 133
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 133
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
Momus7
Momus7
Momus7 04.10.2025, 11:28:47
  • 1
Gdyby ktoś był chętny na #odlewki #perfumy #rozbiorka w sportowych cenach to zapraszam na priv ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PDM Carlisle 8 zł / ml
PDM Sedley 7 zł /
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7
Autor
04.10.2025, 11:30:25 via Android
  • 0
@Hondor nie takie rzeczy człowiek w koszta wrzucał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7
Autor
04.10.2025, 12:02:17 via Android
  • 0
@Czypsy większość wychodzi w przeliczeniu taniej, niż najtańsze obecnie flakony ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7
Autor
04.10.2025, 12:14:10 via Android
  • 0
@Czypsy wszystko jasne, sam polewasz Amouage Reflection Man i Le Sel'a, tyle że po wyższych niż ja cenach za ml xD
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7
Autor
04.10.2025, 12:18:43 via Android
  • 1
@Czypsy nadal uważam że moje ceny są bardzo uczciwe - nikt nie będzie rozlewał poniżej kosztu zakupu. A narzut mam w zasadzie minimalny, pokrywa koszty samego pakowania w karton, folie itp. Nie liczę tu nawet czasu który trzeba poświęcić
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 15.05.2025, 16:52:40
  • 0
Mireczki z #canalplusonline #canalplus jeśli ktoś chciałby dołączyć na 1 wolny slot C+ Online (pakiet Extra, C+, Super Sport, Eleven, więc opcja dużo bogatsza niż standardowa oferta) to przygarnę kogoś do stałej współpracy za 40 zł.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anjow_
anjow_
01.06.2025, 17:47:37 via iOS
  • 0
@Momus7 chetny
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 22.04.2025, 17:12:44
  • 1
Cześć Mirki, szukam kogoś kto może mi pomóc fajnie ubezpieczyć mieszkanie (dobra polisa w uczciwych pieniądzach mile widziana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)) Mamy tu jakichś agentów ubezpieczeniowych? #ubezpieczeniemieszkania #ubezpieczenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OptiFinance
OptiFinance
23.04.2025, 08:02:54 via Wykop
  • 0
@Momus7: Zgłaszam się, zapraszam na PW
  • Odpowiedz
ekspert_PZU
ekspert_PZU
23.04.2025, 14:49:32 via Wykop
  • 0
@Momus7: Zachęcam do sprawdzenia naszej propozycji ubezpieczenia mieszkania - https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/majatek-podroze-oc/dom-i-mieszkanie/ubezpieczenie-mieszkania
Cenę polisy oraz jej zakres łatwo ustalisz w serwisie mojePZU - https://moje.pzu.pl/
  • Odpowiedz
OzzyOsbourne
OzzyOsbourne
OzzyOsbourne
19.04.2025, 06:52:38
  • 0
Cześć mireczki!
Kupię:
- Chanel Platinum Egosite
- Bois z ubytkiem
- Hermes TdH (edt lub edp)
- Aqua di Parma (interesują mnie różne pozycje)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 19.04.2025, 07:33:16 via Android
  • 0
@OzzyOsbourne jeśli interesują Cię odlewki to mam Boisa, Amouage i klasycznego Issey Miyake z twojej listy
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 08.04.2025, 19:28:52
  • 0
Mireczki z #canalplusonline #canalplus jeśli ktoś chciałby dołączyć na 1 wolny slot C+ Online (pakiet Extra, C+, Super Sport, Eleven, więc opcja dużo bogatsza niż standardowa oferta) to przygarnę kogoś do stałej współpracy za 40 zł.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZmyslonyNick
ZmyslonyNick
ZmyslonyNick
04.04.2025, 14:00:44
  • 1
Warto czekać na zniżkę na ekstraligę??

#canalplus #canalplusonline
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 08.04.2025, 19:27:03 via Android
  • 0
@ZmyslonyNick mogę udostępnić 1 slot online na pakiet Extra, C+, Super Sport i Eleven za 40 zł miesięcznie. Jak coś to priv
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
24.02.2025, 13:08:46
  • 24
#igrzyskabebzonow v4, podsumowanie siódmego tygodnia, ostało to 6
odpadlo juz 13 osob, 1 doszla nowa wiec nadal sa 52

znowu sporo osob przybralo na wadze - az 11, zgubilismy tylko 17 kilo, lacznie juz 308!

w tym tygiodniu wszytsko wygrał @cadmus który stracił 3,9 kilo a łącznie już ponad 13 proc masy ciała i 23 kilo wagi. Dzik nas
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 24.02.2025, 15:36:21 via Android
  • 1
@Kremufka2137 ja zawsze rano, inaczej moim zdaniem mija się to trochę z celem
  • Odpowiedz
groman43
groman43
13.02.2025, 17:04:55
  • 0
#siatkowka Przegapiłem początek meczu, dlaczego Kurek nie gra z Nysą?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 13.02.2025, 17:09:16 via Android
  • 0
@groman43 trzeba oddać mecz Nysie, bo bez tego się nie utrzymają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
27.01.2025, 09:34:02
  • 31
#igrzyskabebzonow v4, podsumowanie trzeciego tygodnia
zapisane jest w sumie 63 osoby, podzielone na 5 grup - 4 grupy po 14 osob i grupa 5 to spoznailscy

w tym tygodniu 3 osoby nie spelnily warunku wpisania choc raz wagi na czas, wiec zostaly wywalone, jak pisalem, nie przypminam, nie scigam za wyniki

oczywiscie dwom wydaje sie ze zasady ich nie dotycza ale niestety chlopaki, prawo dotyczy wszystkich
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 27.01.2025, 17:33:31 via Android
  • 1
@wykopowy_brukselek są jakieś nagrody za najwięcej zwycięstw tygodniowych? To może będę sobie tak na zmianę tył i chudł po 3kg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 27.01.2025, 17:35:03 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek dobra, już spokojnie. Mam okrutne ssanie na słodkie, ale skoro tak krzyczysz to chyba jednak pójdę na trening o 19, zamiast do Lidla...
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 27.01.2025, 20:19:45 via Android
  • 0
@gorobei właśnie sen w ciągu dnia daje u mnie odwrotny efekt. Jak czasem przyjdę z pracy i położę się na 20 minut, to budzę się z takim okrutnym głodem że przestaję myśleć racjonalnie.
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 27.01.2025, 21:33:27 via Android
  • 0
@gorobei próbowałem odstawić colę na początku roku, ale poległem. Uznałem że nie będę sobie wrzucał na głowę wszystkich ograniczeń na raz i spróbuję ponownie za jakiś czas. Tyle że u mnie wlatuje wersja zero
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 20.01.2025, 16:41:45
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
20.01.2025, 19:39:53 via Wykop
  • 1
@Momus7: znam ten bol. Wazne zeby bylo wiecej sukcesow niz porazek. Trzymam kciuki ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
20.01.2025, 20:21:50 via iOS
  • 1
@Momus7 tak jak mówimy - pisz na discord to cię wesprzemy
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
12.01.2025, 17:19:04
  • 47
#igrzyskabebzonow v4, podsumowanie pierwszgo tygodnia
zapisane jest w sumie 63 osoby, podzielone na 5 grup - 4 grupy po 14 osob i grupa 5 to spoznailscy

jestesmy podzieleni mniej wiecej wagowo- grupa 1 to chudziaki a grupa 4 to juz potezni zawodnicy

lacznie na starcie wazylismy 6697,75kg!
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 12.01.2025, 21:55:44 via Android
  • 1
@wykopowy_brukselek @stepienz13posterunku powiedz grubasowi że ma się zważyć w poniedziałek to dołączy do challengu, to Ci powie że on sam się łaskawie w środę odezwie. Bo przecież w poniedziałek i wtorek to on się jeszcze musi nażreć na zapas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 13.01.2025, 20:53:09 via Android
  • 0
@buzitozamalo daj mu spokój debilu, on ma we wtorek kolonoskopię. Czaisz? KOLONOSKOPIĘ
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
02.01.2025, 12:31:26
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 03.01.2025, 09:38:24 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek zapisuję się
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 11.10.2024, 21:57:54
  • 0
Jeśli jest ktoś chętny na nowy flakon Boss Bottled Absolu 100ml za 296 zł + przesyłka to zapraszam na priv.
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turtle1380
Turtle1380
15.07.2024, 14:07:32
  • 0
Może to głupie pytanie a nawet bardzo ale nachodzą mnie takie rozmyślenia, nie można w piłce nożnej okrążyć piłki wszystkimi zawodnikam no może poza bramkarzem i iść tak w stronę bramki przeciwnika?( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 15.07.2024, 19:50:05 via Android
  • 0
@Vinizius a gdyby tak okrążyć piłkę i sędziego? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
01.07.2024, 06:40:03
  • 0
Chcę przybrać trochę kilo ale problem jest z liczeniem kalorii. Niby są aplikacje typu fitatu ale one liczą kalorie produktów w stanie surowym a przecież nikt nie je surowego mięsa czy ryżu a po smażeniu, gotowaniu itp kaloryka się znacznie zmienia. Wie ktoś może jak najlepiej liczyć kalorie takich produktów które się gotuje, smaży itp?

#silownia #trening #dieta #zdrowie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 01.07.2024, 07:05:39 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 01.07.2024, 07:13:10 via Android
  • 12
@Tony47

@Momus7: obróbka termiczna zmienia wartość kalorii więc wpisanie tego do apki przed smażeniem mija się z celem

XD
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 01.07.2024, 08:32:08 via Android
  • 8
@Tony47 brawo Ty. A teraz w ramach testu spróbuj ugotować 2 woreczki ryżu, jeden gotuj przez 10 minut, a drugi przez 30. Daj znać jak bardzo waga się różni
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 01.07.2024, 11:30:44 via Android
  • 0
@nalej_mi_zupy co za bzdury... Na opakowaniu zazwyczaj masz informację czy dana kaloryka to w 100g suchego produktu, czy już po obróbce termicznej. 100g suchego ryżu przed ugotowaniem to około 350kcal, a nie 130 jak piszesz
  • Odpowiedz
maniok
maniok
04.05.2024, 15:00:53
  • 0
Pytanie mam do speców z tagu #pizza i #gotujzwykopem

Na jakim etapie mogę zamrozić ciasto?

Na ten moment robię tak że ciasta robię na 2 pizze. Mieszam wszystkie składniki, wyrabiam ciasto i trzymam je od 1 do kilku dni w lodówce, w naoliwionej misce. Dopiero jak chcę uszykować pizzę do wypieku to wtedy porcjuję ciasto i zostawiam w temperaturze pokojowej na conajmniej 30min. Jeżeli drugi placek ma być
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momus7
Momus7
Momus7 04.05.2024, 15:13:01 via Android
  • 0
@maniok mroziłem najczęściej w momencie, gdy ciasto było po dojrzewaniu, gotowe do wypieku (ale bezpośrednio z TK). Potem tylko wyjmowałem kulkę dzień wcześniej do lodówki i na 2h przed wypiekiem do TO
  • Odpowiedz
Momus7
Momus7
Momus7 04.05.2024, 15:24:32 via Android
  • 0
@maniok temperatura kontrolowana, lodówka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 13.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking