Jest na wykopie koleś, który wrzuca linki do rożnych mniej lub bardziej ciekawych stron. Niedawno pojawiła się gra tekstową, w której zbierało się drewno etc. Ktoś pamięta jak to się nazywa, lub podrzuci link do postów tego pana (nie mogę ich nigdzie znaleźć)?
Mam pendrive'a na którym nie mogę nic zrobić, gdyż jest ustawiony na "read only". Próbowałem różnych komend z askubuntu, ale nic nie działa. Jak go naprawić?
Nie znam się na tym. Do budowy wzmacniacza słuchawkowego (coś na wzór Grado Ra1) potrzebuję wzmacniacza NJM4556. Czy różni się to jakoś od NJM4556AD, czy to tylko jakieś dodatkowe, mało/nic nie znaczące oznaczenie?
Krakowska policja zamknęła sortownię soli kuchennej, która docelowo trafić miała do uczniów polskich szkoł. Ilość zatrzymanej soli oszacowano na 30 mln działek dilerskich.
Idźcie na #referendum. Szokiem dla mnie jest minimalna wymagana frekwencja, która wynosi 50%. Jak to jest możliwe, że żadna telewizja nie namawiała do pójścia? Przecież to jakiś żart - gdy pytania są niekorzystne dla partii rządzących - głucha cisza...
@MirrorMan: Nie pójdę. Bo pytania nie przedstawiają konkretnych rozwiązań i są bez sensu. Czy jest pan..? A nawet jeśli jest, to nie znaczy że muszą cokolwiek zmienić.
Czy #pocztapolska narzuca jakoś wymiary pocztówek, które doręcza? Chciałbym zrobić parę takich około 17x17 cm. Jeśli tak, to przy okazji robię #rozdajo i wyślę dwóm losowo wybranym spośród plusujących mirkom pocztówki. Chce ktoś?
Marzy mi się czarno biała telewizja (choć wyświetlająca również filmy w kolorze). W przerwach pomiędzy nimi widniałby tylko napis w postaci czarnej lub białej pieczątki na ciemnoszarym tle - tytuł następnego filmu i godzina jego rozpoczęcia. Codziennie od dwudziestej do dwudziestej trzydzieści nadawany byłby program prowadzony przez krytyków filmowych - zapowiedzi filmów na wieczór. Pojawiałyby się również reklamy, ale tylko stworzone specjalnie dla tej telewizji (coś à la polska animacja). Co o
@MirrorMan: podwale już zrobili, teraz zostało w drugą stronę, dunajewskiego i basztowa. Nie wiem kiedy mają zamknąć te ulice, ale chyba niedługo, za tydzień czy dwa.