Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mircosoft

Mircosoft

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28179
  • Znaleziska 5014
  • Mikroblog 23165
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 58
  • Dodane (156)
  • Komentowane (798)
  • Plusowane (22211)
cheeseandonion
cheeseandonion
15.08.2021, 07:28:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 609
#londyn
cheeseandonion - #londyn

źródło: comment_1629012535cWXqSl2udOUWdgmG2hZITe.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NewSadist
NewSadist
15.08.2021, 07:58:31 via Android
  • 296
@cheeseandonion no ja p------e, powinno wyjść inaczej
  • Odpowiedz
domp12
domp12
15.08.2021, 08:19:20 via Android
  • 468
@cheeseandonion pieniądze nie gwarantują mózgu
  • Odpowiedz
k.....r
k.....r
konto usunięte 15.08.2021, 10:31:15 via iOS
  • 632
Znalazlem porownanie programow lojalnoscjowych 3 stacji paliw.
Wrzucam, moze sie Mirkom przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ILE PUNKTOW DOSTAJEMY ZA ZATANKOWANY LITR PALIWA STD
- Orlen 1L=4pkt
- Shell 1L=1pkt (tankujac vpower na promce we wtorek
k.....r - Znalazlem porownanie programow lojalnoscjowych 3 stacji paliw. 
Wrzucam, mo...

źródło: comment_1629023518LluOi8TOsCOKUJ0X8hwmcq.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin100895
marcin100895
15.08.2021, 10:34:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 654
@kapitan_knur: bohater na którego nie zasługuje a którego potrzebowałem
  • Odpowiedz
k.....r
k.....r
konto usunięte
Autor
15.08.2021, 11:19:05 via iOS
  • 335
@KobertRubica: Plyn do spryskiwaczy kosztuje 5zl za 5L, a na orlenie 20 zl za 4L. Masz 3 hotdogi w gratisie bez uzywania punktow za samo uzycie myslenia.
  • Odpowiedz
kurcik777
kurcik777
15.08.2021, 10:59:48 via Android
  • 1042
Ktoś to jeszcze pamięta? #gimbynieznajo #polskiedomy #nostalgia
kurcik777 - Ktoś to jeszcze pamięta? #gimbynieznajo #polskiedomy #nostalgia

źródło: comment_1629025188UsWGVAQeNvc3r6dmunZkDP.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurcik777
kurcik777
Autor
15.08.2021, 11:02:14 via Android
  • 290
@fizzly A potem całe meble w tych naklejkach
  • Odpowiedz
somskia
somskia
15.08.2021, 11:05:27 via iOS
  • 48
@kurcik777: Miałam je!
  • Odpowiedz
Mescuda
Mescuda
15.08.2021, 09:03:14
  • 1102
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Questa22
Questa22
Questa22
15.08.2021, 09:50:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 389

Komentarz usunięty przez autora

obersturmbaufuhrer
obersturmbaufuhrer
15.08.2021, 10:16:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 262
@Mescuda: naszczescie natura obdarzyła ludzi zmysłem smaku. Gorzkie - trucizna, słodkie - jadalne. I tak się to toczyło przez wieki.
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
15.08.2021, 06:12:01
  • 653
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pabick
Pabick
15.08.2021, 06:29:04
  • 576
@arkan997: Będą mogli odsprzedać ruskim do inżynierii wstecznej ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Bo sami raczej nie będą wiedzieć jak obsługiwać, części zamienne itp.
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 15.08.2021, 07:05:51
  • 1364
@arkan997: Jak muszą czuć się weterani, którzy zostawali tam kalekami bądź tracili kolegów, kiedy oglądają teraz wiadomości.
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
15.08.2021, 15:38:57
  • 1856
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michaelpol90
michaelpol90
15.08.2021, 15:48:46
  • 774
@szuwarek: 60% polek jest bardziej ulanych niż ta na bilbordzie xD
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
Autor
15.08.2021, 16:31:08
  • 124
@Morf: ale napisz to na jakims badipozitif gownie a nie do mnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie_masz_racj_idioto
Nie_masz_racj_idioto
15.08.2021, 14:59:06
  • 2225
#muzyka #humorobrazkowy #heheszki
Niemaszracj_idioto - #muzyka #humorobrazkowy #heheszki

źródło: comment_1629039544O7QfyxSgEzQ598A6P57ltM.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sliddqvist
Sliddqvist
15.08.2021, 15:03:41
  • 51
@Nie_masz_racj_idioto: przerzucił się na streamowanie Path of Exile: https://www.youtube.com/watch?v=YlDOc7t89P4

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....l
A.....l
konto usunięte 15.08.2021, 17:11:43
  • 265
@Nie_masz_racj_idioto: Nie dziękujcie
A.....l - @Niemaszracj_idioto: Nie dziękujcie
  • Odpowiedz
staffinger
staffinger
15.08.2021, 06:23:23
  • 1783
#goodguyjanusz
staffinger - #goodguyjanusz

źródło: comment_1629008601Zz0HnLrWx5vabzyj4dJw0R.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staffinger
staffinger
Autor
15.08.2021, 06:32:05
  • 201
@Jason_Stafford: no tak, ale musiało być nawiązanie do kartki z Liptonem dla zarządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bitszkopt
Bitszkopt
15.08.2021, 07:16:52
  • 581
@staffinger:
Bitszkopt - @staffinger:

źródło: comment_1629011811yMG4PlPvoubbxRMRcjyTyv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
15.08.2021, 11:07:16
  • 2128
#afganistan #taliban #konfederacja
- A wie Pan, że pod rządami Talibów łatwiej się prowadzi dziłalność gospodarczą niż w PL?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Latarenko
Latarenko
15.08.2021, 11:08:33
  • 419
@yosemitesam: To nic dziwnego bo niedługo polska będzie najgorszym krajem na świecie do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
Autor
15.08.2021, 11:18:31
  • 343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Alcenizant
Alcenizant
Alcenizant
15.08.2021, 17:59:38
  • 2718
Byłem na kilka dni odpocząć od pracy na Mazurach i zostawiłem chłopaków z ekipy remontowej na tydzień samych w dolnej części budynku. Wczoraj zaglądam na podgląd z kamery i okazało się, że panowie po pracy, a przed przejazdem szefa, wpadli na pomysł, żeby cały materiał który został (kupiony za moje pieniądze) zabrać ze sobą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Szef ekipy wysłał na maila już fakturę po zakończeniu
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krytyk1205
krytyk1205
15.08.2021, 18:07:52
  • 2535
@Alcenizant: filmik do szefa ekipy ze złodziejską imprezą i wołaj do ciągu dalszego
krytyk1205 - @Alcenizant: filmik do szefa ekipy ze złodziejską imprezą i wołaj do cią...

źródło: comment_1629050870Q2XcP6QCFZTLiOkYN3fVEZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Natna213
Natna213
Natna213
15.08.2021, 19:04:05 via iOS
  • 2513
@Alcenizant: Wołaj jak się sprawa rozwiąże
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
13.08.2021, 06:58:21
  • 649
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1Bodgan
1Bodgan
13.08.2021, 08:14:49
  • 271
@Nieboraknoikak: tak było, jestem pewien XD anonimowy świadek i policjant któremu zapewne kazano składać fałszywe zeznania to solidne podstawy do skazania na 11 lat pierdla, a że przy okazji byli opozycjonistami to hehe niezwiązane. Albo trollujesz albo jesteś mega naiwny.
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy
13.08.2021, 08:20:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 601
@Nieboraknoikak:

Jakieś dowody na jego niewinność?


I to jest właśnie najlepsze podsumowanie tego posta i logiki pisowczykow i innych mentalnych Azjatów. Według logiki poldzikusow takich jak ty, to ty masz udowadniać niewinność w sądzie a nie sąd tobie winę xD
  • Odpowiedz
urarthone
urarthone
12.08.2021, 16:59:04
  • 443
Zapraszam na Garść newsów na 12 sierpnia #garscnewsow.

TXT TUTAJ
urarthone - Zapraszam na Garść newsów na 12 sierpnia #garscnewsow.

TXT TUTAJ

źródło: comment_1628787529I8kMi8gvih3VWodpSCiT0v.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elf_pszeniczny
elf_pszeniczny
12.08.2021, 17:11:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 256
@urarthone: 1) HURRRRA HUSARIA BRAWO POLACY
  • Odpowiedz
dedzior228
dedzior228
dedzior228
12.08.2021, 17:16:50 via iOS
  • 273
@urarthone: 5) Doceniam twoje wpisy i codziennie śledzę, ale kogo obchodzi to, w jakim i za ile zegarku chodzi Messi? Co miał ten news przekazywać?
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
12.08.2021, 15:41:24
  • 680
#dziwnekotki
AgentGRU - #dziwnekotki

źródło: comment_16287828831B6zrXT6PL7ZLY8DDbVpCA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
D.....e
D.....e
konto usunięte 12.08.2021, 15:44:02 via Android
  • 42
@AgentGRU przepiękne :o
  • Odpowiedz
lordhellboy
lordhellboy
12.08.2021, 17:28:34
  • 29
@AgentGRU: worship me
  • Odpowiedz
t.....r
t.....r
konto usunięte 13.08.2021, 01:32:47 via Android
  • 711
t.....r

źródło: comment_16288183678RZE115BXiG11PKXVP05fh.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....h
S.....h
konto usunięte 13.08.2021, 01:36:34
  • 323

Komentarz usunięty przez autora

red7000
red7000
13.08.2021, 01:47:20
  • 474
@Disscord93: ja jej wierzę, kobiety nie kłamią, a na pewno nie matki w Polsce
  • Odpowiedz
shiningsky
shiningsky
12.08.2021, 13:28:24
  • 563
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shiningsky
shiningsky
Autor
12.08.2021, 13:31:34
  • 236
@turbaniuszdywaniusz: Akurat zmienia, bo ma zabezpieczenie prawne, że faktycznie się to logo tam znalazło. Tak to by się mogła migać, że tam co innego przecież było xD
  • Odpowiedz
shiningsky
shiningsky
Autor
12.08.2021, 13:40:20
  • 197
@turbaniuszdywaniusz:

No nie zmienia bo licencja nie działa wstecz.

Ale do czego Ty teraz pijesz? Przecież ona nigdy nie miała licencji (i mieć nie będzie), więc przez te dwa lata leciała na nielegalu. Siłą rzeczy musiała wyblurować prędzej czy później - wybrała pierwszą opcję.. Akt notarialny poświadczył, że ona tam faktycznie te logo używała. Skąd sąd miałby wiedzieć, że to faktycznie tam było? Prosić się youtube, żeby udostępnili screen przed/po?
  • Odpowiedz
Bekovsky
Bekovsky
13.08.2021, 03:15:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1218
Bekovsky

źródło: comment_1628824510TKSmCmzTbfvBnQJtIwjHm1.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szzzzzz
szzzzzz
13.08.2021, 03:33:57 via Android
  • 96
@Bekovsky (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
knur3000
knur3000
13.08.2021, 05:52:38
  • 702
@Bekovsky: (╯︵╰,)
knur3000 - @Bekovsky: (╯︵╰,)

źródło: comment_1628833927TbMnSJSXQRRE4JNVRpEza3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Greg36
Greg36
12.08.2021, 10:58:44
  • 776
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaplutyKarzelReakcji
ZaplutyKarzelReakcji
12.08.2021, 11:09:22 via iOS
  • 250
@Greg36:
Lipiec 2025 PIS przegłosowuje ustawę o finansowaniu partii politycznych zgodnie, z która kampanie polityczna można prowadzić tylko w państwowych mediach za zgoda kolegium politycznego. Oznacza to w praktyce calkowity zakaz prowadzenia kampanii przez partie inne niż PIS. Jest to uzasadniane bezpieczeństwem wewnętrznym RP. Konfederacja wstrzymuje się od głosu, bo to nie jest ich wojenka
  • Odpowiedz
t.....k
t.....k
konto usunięte 12.08.2021, 12:12:04
  • 214
@Greg36: Kukiz zmienia koncepcję JOW na Jednopartyjne Okręgi Wyborcze.
  • Odpowiedz
Xianist
Xianist
12.08.2021, 15:41:41
  • 1001
Historyczny napis z 1981r., który pasuje do obecnej sytuacji w 2021r.

Xianist - Historyczny napis z 1981r., który pasuje do obecnej sytuacji w 2021r. 

S...

źródło: comment_1628782817NZK2ODNy3YeLGmF7ri80B6.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grubson234567
grubson234567
12.08.2021, 16:06:52 via iOS
  • 88
@Xianist: Jest tak historyczny ze kilka miesięcy temu pojawił się na nowo w tym samym miejscu…
  • Odpowiedz
R187
R187
12.08.2021, 18:05:42
  • 184
@Xianist: @grubson234567: @SkorpionX:
R187 - @Xianist: @grubson234567: @SkorpionX:

źródło: comment_1628791541o5OTaE0dKZpTrPMemMIyFt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 1111
  • Strona 9 z 1111
  • >
  • A ja tu miałem już kiedyś konto ogunie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.07.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking