Wpis z mikrobloga

@turbaniuszdywaniusz:

No nie zmienia bo licencja nie działa wstecz.

Ale do czego Ty teraz pijesz? Przecież ona nigdy nie miała licencji (i mieć nie będzie), więc przez te dwa lata leciała na nielegalu. Siłą rzeczy musiała wyblurować prędzej czy później - wybrała pierwszą opcję.. Akt notarialny poświadczył, że ona tam faktycznie te logo używała. Skąd sąd miałby wiedzieć, że to faktycznie tam było? Prosić się youtube, żeby udostępnili screen przed/po? xD
@shiningsky: Już odpowiadam.

Nie bronię wersow więc nie wiem o czym ty mówisz ALE. Nie wiadomo czy wardęga ma akt notarialny. To że był u notariusza może być zarzutką bo załatwiał coś dla siebie. Wardęga nie może pozwać wersow bo licencja nie działa wstecz. Pozwać może ją tylko prawowity własciciel. Jeżeli natomiast wersow by nie wyblurowała logo a wardęga rzeczywiscie miałby już zakupioną licencje exclusive to wtedy on ją może pozwać.
@turbaniuszdywaniusz:

Wardęga nie może pozwać wersow bo licencja nie działa wstecz. Pozwać może ją tylko prawowity własciciel

ale Wardęga nie będzie jej pozywał. Mówił o tym kilka razy. Autor obrazka zgłosił sprawę do sądu we Francji, Wardęga (z tego co mówił na jednym z live) mówił, że jedynie mu pomaga, etc. Do tego - o ile dostanie licencje (a w 99% jest już dogadany, według jego słów) - to nie będzie
@shiningsky: No że nie będzie pozywał to nie wiedziałem bo nie ogląda. Nadal nie zmienia to nic w kontekscie tego co napisałem. Wersow się obsrała i tyle. A jest gdzies info od prawowitego własciciela? Bo sprawy z obcego kraju przeniesione potem do rejonowego w Polsce będą się ciągnąc tak długo że fani wardęgi skończą 16 lat XD A srednio chce mi się wierzyć wardędze bo równie dobrze może mówić wszystko tylko
@turbaniuszdywaniusz: ...Wardęga może pozwać ja wstecz bo najprawdopodobniej ma upoważnienie od Francuza-autora sowy na reprezentowanie jego interesów na terenie Polski (nie pada takie stwierdzenie nigdzie, ale sądzę, że mając w perspektywie kilkuletni proces w obcym kraju bez znajomości języka lokalnego i lokalnego systemu prawnego Francuz mu je wystawił z pocałowaniem ręki). Bardzo możliwe, że się umówili po prostu na jakiś podział zysków ze skubania Wersow.