Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Minieri

Minieri

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 68136
  • Znaleziska 2360
  • Mikroblog 65776
  • Obserwujący 1448
  • Obserwowane 207
  • Dodane (27356)
  • Komentowane (26250)
  • Plusowane (12170)
ag3nt
ag3nt
ag3nt
50 min temu
  • 2
Powolne gotowanie żaby, żeby niedługo zrobić finał pod Azjatów czy innych Hamburgerów, niedługo będzie trzeba albo nastawiać budzik w środku nocy albo odpalać w południe do rosołu

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
48 min temu via Android
  • 0
@ag3nt: Przecież ten finał jest pod hamburgerów. Na początku show ala half time, przerwy na picie wody, wolniejsze tępo gry meczu
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
Autor
45 min temu via Wykop
  • 0
od 20 lat słyszę że futbol wynosi się do Azji i jakoś dalej trwa w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bardzospokojnyczlowiek: Spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu finał Ligi Mistrzów przesunięty o 3 godziny, tu Superpuchar Hiszpanii rozgrywany w Arabii, powoli i do przodu.
  • Odpowiedz
thority
thority
1 godz. i 10 min temu
  • 18
To niebywałe, że pewnie jestem w jakimś niewielkim procencie ludzi przed 40, którzy oglądają ten mecz w tradycyjnej TV kablowej xD
#mecz
thority - To niebywałe, że pewnie jestem w jakimś niewielkim procencie ludzi przed 40...

źródło: comment_16733808920novBvdPfI81s4zpOV1JXu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
1 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 2
@thority: a telewizor z dupom czy bez?
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
58 min temu via Wykop
  • 4
@thority: kiedyś to się synek w radiu oglądało mecze
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482
1 godz. i 10 min temu
  • 25
Ale by człowiek sobie zobaczył takie PSG vs Bayern.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fjubens
Fjubens
10 min temu via Wykop
  • 0
@3Djdjfjw482: Na Canal Plus jest archiwalny półfinał dostępny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
5 godz. i 34 min temu
  • 4
WTF?! To już 4 runda?
Maja pokonała właśnie na #frenchopen 49 WTA Marię Sakkari 1-6, 6-3, 6-2
czyli ma już w kajeciku na tym turnieju 49, 61 i 21 zawodniczkę WTA.
Dzięki zwycięstwie melduje się na 75 miejscu LIVE WTA.
Następny mecz zagra zapewne z 6 WTA Anisimovą i oby sie wykurowała bo to będzie już jej 7 mecz na tym turnieju.
Czy to możliwe że po tym turnieju Maja znalazła sie przed Magda Linette
4pietrowydrapaczchmur - WTF?! To już 4 runda?
Maja pokonała właśnie na #frenchopen 49...

źródło: 710756121_1644129940139573_3322498538103878229_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szmichal
szmichal
wczoraj, 12:37:22
  • 631
Ale sie Kosiniak z Kamyszem zdenerwowali. Polecam, 4 minuty do kawusi #bekazpisu #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
wczoraj, 12:40:13 via Wykop
  • 482
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
wczoraj, 12:41:11 via Wykop
  • 367
@szmichal: Ciekawe czy Batyrowi przeszkadzało że Błaszczak bierze kredyty na wyższym oprocentowaniu? Przeciez Nawrocki (zdaniem prawaków) podobno myśli tylko o dobru Polski
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
wczoraj, 16:11:47
  • 3
https://x.com/Atleti

Co tu się xD

#fcbarcelona #plotkitransferowe #mecz #atleticomadryt
josedra52 - https://x.com/Atleti

Co tu się xD

#fcbarcelona #plotkitransferowe #mecz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
przedwczoraj, 20:28:24
  • 69
Wieczysta Kraków 3-2 Polonia Warszawa | Durmus piękne dośrodkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/87eb6d1a

#mecz #meczgif #pierwszaligastylzycia #wieczystakrakow #poloniawarszawa #ekstraklasaboners
vorky - Wieczysta Kraków 3-2 Polonia Warszawa | Durmus piękne dośrodkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cyconiusz
cyconiusz
przedwczoraj, 20:30:00 via Wykop
  • 57
Sędzia jak się wczuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
przedwczoraj, 20:30:52 via Wykop
  • 57
@vorky: nie wiem co lepsze, dośrodkowanie czy sędzia Przybył xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 16:01:01
  • 605
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...

źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
przedwczoraj, 16:02:36 via Wypiek
  • 174
Tu wczoraj spałem , nie wyspałem się bo ciągle ktoś trąbił i bałem się że ktoś w nocy przyjdzie
ChlopoRobotnik2137 - Tu wczoraj spałem , nie wyspałem się bo ciągle ktoś trąbił i bał...

źródło: image_picker_2FCFCB11-0B52-4467-AB93-DBA5E6662AF1-49459-000005514970283B

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
przedwczoraj, 16:03:56 via Wypiek
  • 169
Niby w te góry pod chmurami co są mam iść . Trochę dziś pizga ( 8 stopni teraz )
ChlopoRobotnik2137 - Niby w te góry pod chmurami co są mam iść . Trochę dziś pizga ( ...

źródło: image_picker_7DBA0D7A-216B-480D-8A19-22E5DB8E4951-49459-00000551B2B24A92

Pobierz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 16:21:08
  • 1981
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
przedwczoraj, 16:23:29 via Wypiek
  • 1733
@thorgoth piękna sprawa w sensie wyrok
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
przedwczoraj, 16:23:37 via Wykop
  • 570
@thorgoth: Czepiam się, ale nie ma czegoś takiego jak Seat Cupra.

Swoją drogą zrobiony rękaw - widać od razu że patola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
27.05.2026, 21:36:50
  • 179
Dziś poszczęściło się chłopu i z samego rana jak już nikogo nie było posiedziałem se w tzw hot springs czyli gorących źródłach . Było chłopu goło i wesoło . Wreszcie coś odpocząłem po ostatnich ciężkich tygodniach marszu w upale
wiecej zdjęć

#pct #zlomkiemprzezswiat #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - Dziś poszczęściło się chłopu i z samego rana jak już nikogo nie ...

źródło: image_picker_5FB6684A-2FC5-4C61-89A2-ADFA38B80021-38629-0000047049618DDB

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
27.05.2026, 21:37:31 via Wykop
  • 51
Było chłopu goło i wesoło


@ChlopoRobotnik2137: a pokaż
  • Odpowiedz
ApuNahasapeemapetilon
ApuNahasapeemapetilon
27.05.2026, 21:44:15 via Wykop
  • 202
@matixrr: Byłem akurat w okolicy i udało mi się zrobić zdjęcie, niestety tylko jedno, bo @ChlopoRobotnik2137 spłoszył się i uciekł do lasu.
ApuNahasapeemapetilon - @matixrr: Byłem akurat w okolicy i udało mi się zrobić zdjęci...

źródło: 1000002285

Pobierz
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
26.05.2026, 18:13:54
  • 932
Znikam z terminarzami na jakiś czas. Zmarła bliska mi osoba, nie będę miał siły tu wchodzić. (╥﹏╥)
Jeśli jesteście wierzący to pomódlcie się proszę za nią.
#mmmecz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocurYT
KocurYT
26.05.2026, 18:15:18 via Android
  • 309
@mmm_MMM: (╯︵╰,)trzymaj się
  • Odpowiedz
kubaadamek
kubaadamek
26.05.2026, 18:19:18 via Wykop
  • 199
@mmm_MMM: trzymaj się tam
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1367
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
25.05.2026, 13:23:54 via iOS
  • 1011
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
25.05.2026, 14:00:13 via Wykop
  • 439
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
25.05.2026, 07:12:47
  • 210
35 lat na karku, ja p------e
#przegryw
AgentGRU - 35 lat na karku, ja p------e 
#przegryw

źródło: 1000010557

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Mechamaru
Mechamaru
25.05.2026, 07:19:22 via Wykop
  • 21
@AgentGRU: Witam w klubie. Wszystkiego najlepszego (?)
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
Autor
25.05.2026, 07:26:45 via Wykop
  • 18
@bubbi: @r5678 @Handstander12 @D00M666 @Bardzo_Suabe_Rymy @typowyWykopekMizogin @Mechamaru dziękuję chłopaki (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
25.05.2026, 08:23:14 via Wypiek
  • 471
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
25.05.2026, 08:24:59 via Wykop
  • 661
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
ghostek
ghostek
ghostek
24.05.2026, 20:57:11
  • 7
#mecz
ghostek - #mecz

źródło: pomeczowa_allegri_ciao

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante
24.05.2026, 21:17:42 via Wykop
  • 0
@ghostek: usuń ten ryj
  • Odpowiedz
red7000
red7000
24.05.2026, 20:54:58
  • 10
Milan frajerem sezonu Serie A!
Wypadają z Ligi Mistrzów po przegranej 1-2 ze słabiutkim Cagliari w bardzo słabym stylu.

Gratulujemy!

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
24.05.2026, 20:54:46
  • 34
Verona 0 - [2] Roma; El Shaarawy w doliczonym czasie swojego ostatniego meczu w barwach Romy daje jej Ligę Mistrzów, piękna historia (。◕‿‿◕。)

MIRROR: https://streamin.link/v/5c51b00e

#mecz #golgif #asroma #seriea
uncle_freddie - Verona 0 - [2] Roma; El Shaarawy w doliczonym czasie swojego ostatnie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
Autor
24.05.2026, 21:10:23 via Wypiek
  • 5
uncle_freddie

źródło: R2S

Pobierz
  • Odpowiedz
Fandolores
Fandolores
Fandolores
24.05.2026, 21:16:55 via Wykop
  • 35
@uncle_freddie:
Fandolores - @uncle_freddie:

źródło: 1000010963

Pobierz
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
24.05.2026, 20:34:48
  • 3
#mecz oni mówią, że przy remisie Milan przeskoczy Como, ale jeśli dobrze sprawdziłem to przy zwycięstwie Juve w małej tabeli Como jest najlepsze wtedy z trójki (Milan, Juve, Como). Dobrze mówię? Czy coś przeoczyłem?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
24.05.2026, 20:38:03 via Wykop
  • 8
@Erimar: nienawidzę tego że trzeba to wszystko głęboko sprawdzać, na następny sezon buduję stronę która poprawnie i szybko liczy hipotetyczne minitabelki bo to k---a żart że fan piłki nożnej nie może w sekundę wyklikać sobie tego w top5lig + ekstraklasa
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
24.05.2026, 20:38:36 via Wykop
  • 2
@Erimar:
Przy remisie Milan przeskoczy Como jeśli Juventus nie wygra. Jak te trzy zespoły bedą miały równą liczbę pkt to Como ma Lige Mistrzów
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
24.05.2026, 16:50:45
  • 10
Minieri wiesz co... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #juventus #acmilan
josedra52 - Minieri wiesz co... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #juventus #acmilan

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptt_
ptt_
24.05.2026, 18:39:48 via Wykop
  • 0
@giorgioborgio: i Interu
  • Odpowiedz
lycaon_pictus
lycaon_pictus
24.05.2026, 18:53:01 via Wykop
  • 1
@josedra52: Po co on tam pojechał?
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
24.05.2026, 17:27:32
  • 1
#mecz teraz pozostaje nam już tylko multiliga serie a
#pilkanozna #juventus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 684
  • Strona 1 z 684
  • >
  • Polska
  • https://buycoffee.to/minieri

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 11.11.2015

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 09.07.2015

    Komentator
  • VIP
    od 20.05.2017

    VIP
  • Kałasznikow
    od 25.07.2021

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.08.2014

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 12.02.2021

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Wykoptester
    od 18.02.2025

    Wykoptester

Autorskie tagi

  • #minieristacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking