Wpis z mikrobloga

Robie 90 dniowa transformacje. Z 90 kg (glownie tluszcz ale i tez troszke miesni) chce zejsc jak najnizej, zrobic kaloryfer fajny i jak zdaze to go odlosnic. Ktos zainteresowany dziennymi logami z jedzenia, cwiczen itd.? ja je sobie prowadze jako dokument w programie

ciekawe jest to o tyle, ze w zyciu ejszcze nigdy nie dobilem tak nisko by odslonic kaloryfer. glownie tylem spowrotem albo siedzialem na 75 wiec #motywacjamocno

#motywacja #trening #silownia
  • 15
@loczyn: jak schudne to potem bede robil jak najczystsza mase. ostatnio wlasnie mi sie nie udalo i tylko przytylem tluszczowo.

cwiczyc to cwiczylem raczej ale zginalem przez domowe obiadki i jedzenie. a nie stac mnie na full diete porzadna albo katering ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale sprobuje potem zrobic reverse 90 days transf na mase
@MP0WER: Do chudniecia to nie trzeba miec imba diety, na dobra sprawe smieszkowa porada na zasadzie - #!$%@? polowe to najlepsza rada. Jak chcesz przytyc to faktycznie robi sie zle. U mnie na samo jedzenie miesiecznie wydaje 1000-1300 zl :D no ale efekty jakies sa to sie ciesze
@Highvolltage: 5 posilkow z czego prawie kazdy jest konkretny.
Wolowina, duzo ryb glownie lososie i tunczyki, orzechy, warzywa i owoce swieze. Nabialu rozne nie tylko twarogi ale tez i np plesniowe :P
Po prostu jest tego duzo, mocno zroznicowane i dobrej jakosci. Juz tu z kims sie szarpalem ze tunczyk z biedry to nie tunczyk, tylko RIO Mare!
@Krawwo: Graal wcale nie odstaje od konkurencji, imho Lisner juz jest lepszy. Oprocz RIO jest jeszcze Minerva do kupienia w Biedrze ale rzadko bywa i cena nie jest duzo nizsza od RIO.