Wpis z mikrobloga

Mam spoko geny


@kocham_wykopka: JA DUPIA, ALE SKĄD WIESZ, ŻE MIAŁABYŚ DOBRE, JAKBYŚ BYŁA CHŁOPEM? NO NIE WIESZ CZY BYŚ MIAŁA...........

i 51% władzy nad swoim życiem


@kocham_wykopka: albo ci się wydaje że masz 51%, bo w rzeczywistości mamy mniejszą władzę niż nam się zazwyczaj wydaję.

Jako mężczyzna też bym ogarnęła


@kocham_wykopka: Nie, jako mężczyzna mogła byś spotkać się ze ścianą nie do przeskoczenia.

Mogłabyś mieć #!$%@? geny
Mogłabyś
@Pralko-suszarka: Mam stosunkowo przystojnych mężczyzn w rodzinie, braciak dobrze wyglada, wiec zakładam że ja jako mężczyzna też wyglądałabym wystarczająco dobrze

51% to mało boy, ale wystarczająco żeby coś zmieniać.

Podobno charakter się nie liczy ( ͡º ͜ʖ͡º).

Zakładam ze jako mężczyzna też miałabym szczęście w życiu, byłoby super ()
braciak dobrze wyglada, wiec zakładam że ja jako mężczyzna też wyglądałabym wystarczająco dobrze


@kocham_wykopka: #!$%@? mnie baby też mówią, że wyglądam dobrze, nawet na wykopie oceniając mnie. Dało mi to coś? Nie. Przegryw to coś bardziej złożonego niż ci się wydaje.

51% to mało boy, ale wystarczająco żeby coś zmieniać.


Ale prawdopodobnie sama liczba jest nieprawdziwa. Realnie ludzie mają może z dziesięć procent.
I to wszyscy ludzie.

Podobno charakter się nie
@Pralko-suszarka: Albo kłamią, albo faktycznie wyglądasz dobrze i nie potrafisz tego wykorzystać/ nie miałeś możliwości tego wykorzystać.

To przegryw to finalnie tylko wygląd czy też #!$%@? charakteru? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

¯_(ツ)_/¯ Ja uważam ze mam większa kontrole nad swoim życiem. Bardzo przykre jest myślenie ze nie ma się nad tym kontroli, więc nie widzę sensu takiego myślenia.

Żyjemy w Polsce, nikt tu nie wyglada bardzo dobrze
Albo kłamią, albo faktycznie wyglądasz dobrze i nie potrafisz tego wykorzystać/ nie miałeś możliwości tego wykorzystać


@kocham_wykopka: Jeśli kłamią,to każda baba kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wiem jak wyglądam, mam świadomość swojej urody.

No nie mam jak wykorzystać. W realu nie ma singielek a w necie baby mają większe wymogi i nie mam jak się wykazać.

To przegryw to finalnie tylko wygląd czy też #!$%@?
@Pralko-suszarka: Może im być po prostu głupio napisać ci co jest nie tak, przez co opinia jest zakłamana.

#!$%@? charakteru czyli toksyczność, specyficzny rodzaj poglądów i nastawienia do życia.
W byciu introwertykiem nie ma nic złego i bycie introwertykiem niczego nie determinuje. Introwertyk przecież potrafi rozmawiać z ludźmi, tylko tego nie lubi i do tego nie dąży.

Nie dla komfortu psychicznego (ale też), a dla lepszego i łatwiejszego działania. Wierząc że
Może im być po prostu głupio napisać ci co jest nie tak, przez co opinia jest zakłamana.


@kocham_wykopka: Tak, każda laska wstydzi się napisać do randomowego kolesia co jest nie tak ¯\_(ツ)_/¯ Raczej wątpie.

#!$%@? charakteru czyli toksyczność, specyficzny rodzaj poglądów i nastawienia do życia.


@kocham_wykopka: No to nie. Toksyczność często jest SKUTKIEM zostania wepchniętym do świata przegrywów a nie na odwrót.

Po prostu nadaje to jakikolwiek sens działania. (
@Pralko-suszarka: Tak, bo nie ma nic przyjemnego w tym żeby napisać komuś ze jest brzydki, wiedząc że twoja opinia ma znaczenie. Raczej będą się skupiać na pozytywnych rzeczach, a nie na negatywnych.

Nie tylko przegrywy są toksyczne przecież. Niektórzy są po prostu #!$%@?ący, a nie uważają się za przegrywow

Boy przecież napisałam, że chodzi o funkcjonowanie na wyższym poziomie i branie odpowiedzialności za swoje życie, co jednocześnie nadaje sensu twojemu działaniu.
@kocham_wykopka: Ale ja wiem jak wyglądam i brzydki nie jestem xD Chadem też nie. A baby potrafią być szczere, zwłaszcza na wykopcu gdzie się tak nie lubimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Boy przecież napisałam, że chodzi o funkcjonowanie na wyższym poziomie i branie odpowiedzialności za swoje życie, co jednocześnie nadaje sensu twojemu działaniu.


@kocham_wykopka: A co to za mityczne funkcjonowanie na wyższym poziomie? XD Ja ci