Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Machado

Machado

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4594
  • Znaleziska 547
  • Mikroblog 4047
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 18
  • Dodane (106)
  • Komentowane (637)
  • Plusowane (3304)
mutated5G_hornet
mutated5G_hornet
06.06.2026, 08:45:03
  • 408
Już za niedługo w polskich kościołach:
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli
mutated5G_hornet - Już za niedługo w polskich kościołach:
#bekazpisu #bekazprawakow #...

źródło: obraz

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saser91
saser91
06.06.2026, 09:43:52 via Android
  • 320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
saser91
saser91
06.06.2026, 09:59:39 via Android
  • 35
@bn1776: chyba u polek
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
29.05.2026, 11:09:03
  • 278
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

źródło: image_2026-05-29_130850448

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
29.05.2026, 11:20:35 via Wykop
  • 118
@jaroty: Przydałby się jakiś rajd na główną, prymitywy tam się za bardzo rozpanoszyły, chołota.
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
29.05.2026, 12:26:05 via Wykop
  • 128
@straszny_cham: Musiałby białek cokolwiek z botami zrobić, a nie po to dostał powołanie od Batyra
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
29.05.2026, 07:29:04
  • 670
Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1

Za ten plakat zostałem już nazwany trollem i "medialnym produktem ukraińskiej propagandówki" na jbzd xD

Może trzeba zacząć prostować więcej tego typu treści na tamtejszym #polityka ?

#rosja #ukraina #bekazprawakow
Zgagarast - Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1

Za ten plakat zostałem ju...

źródło: 1000016149

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
29.05.2026, 07:35:28 via Android
  • 405
@James2000:

rosja i ukraina to ta sama nacja


XDD Pana profesora kulturoznawcę, historyka, zasłużonego pracownika ośrodka studiów wschodnich, eksperta do spraw wszelakich, absolwenta wyższej szkoły gotowania na gazie to aż miło posłuchać
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
Autor
29.05.2026, 07:36:52 via Wykop
  • 278
@James2000: Wania, d--y za Muchosrańsk nie wystawiłeś, to nie rób tu za eksperta od historii. Idź lepiej patrzeć, czy ukraińskie drony wam nie latają nad łbami.
  • Odpowiedz
world
world
26.05.2026, 07:07:56
  • 452
Widzę, że moderacja mi zdjęła z jakiegoś powodu, więc ponowię.

- Jak śmiesz śmieć, że kamraci są prorosyjscy
- Kamraci występują pod ruską flagą w Warszawie

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #polskieonuce #bekazprawakow #braun
world - Widzę, że moderacja mi zdjęła z jakiegoś powodu, więc ponowię.

- Jak śmiesz ...

źródło: kamrassi

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
26.05.2026, 07:29:01 via Android
  • 68
@world: plot twist: ta flaga to tak naprawdę prześcieradło z kompletu pościeli dla fanów Rasiji jakie można sobie w Rosji kupić. Szczęśliwym właścicielem jest Maciej Poręba, znany ze swoich licznych ról w awangardowych filmach queer.
  • Odpowiedz
jast
jast
26.05.2026, 07:31:26 via Android
  • 127
@world: a co do cumrackich wcale nie rusofilnych poglądow:
jast - @world: a co do cumrackich wcale nie rusofilnych poglądow:
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
25.05.2026, 11:55:31
  • 1342
#latwogang
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy
WscieklyIRozjuszonyManlet - #latwogang 
drodzy państwo, doszło tutaj do sigmy

źródło: {76F2E3F8-81E6-4435-817B-85CCB6F87E22}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 11:56:30 via Wykop
  • 648
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Dobrze napisał
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
25.05.2026, 12:00:06 via Wykop
  • 798
@WscieklyIRozjuszonyManlet: zwyczajne sekciarstwo p0lactwa połączone z biedackim virtue signallingiem, w moim otoczeniu najbardziej tymi patozbiórkami jarały się ameby typu korpoanetki i rodziny mops-u xd
  • Odpowiedz
erni13
erni13
24.05.2026, 05:37:06
  • 304
A co to za ciekawe mordeczki pod hotelem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#carspotting #motoryzacja #samochody
erni13 - A co to za ciekawe mordeczki pod hotelem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#carspotting #motoryz...

źródło: IMG_0395

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

liz_mi_piety
liz_mi_piety
24.05.2026, 05:56:42 via Wykop
  • 92
M3 E46 w Polsce


@erni13: więcej niż zostało wyprodukowane xD
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
24.05.2026, 05:59:44 via Wykop
  • 59
@erni13: kultowy, j----y wechikuł czasu
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
20.05.2026, 04:14:44
  • 721
#polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej osób niż na "wielkim marszu" pisu :D
tomasz-kalucki - #polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej o...

źródło: screen-2026-05-20-06-12

Pobierz
  • 398
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
20.05.2026, 04:16:11 via Wykop
  • 152
@tomasz-kalucki: ja się wybieram :)
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
Autor
20.05.2026, 04:30:06 via Wykop
  • 501
@Ravau23: Z tego co widzę to u nas słupki poparcia są w normie, a wy nie dość, że nędznie, to jeszcze Czarnek z Morawieckim się żrą i pewnie nawet nie dociągnięcie do wyborów jako jedna partia :D
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
17.05.2026, 12:01:33
  • 717
Obwód moskiewski (Rosja)

Jak się w Moskwie bawicie?🔥 Oglądać z dźwiękiem 😆
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Obwód moskiewski (Rosja)
Jak się w Moskwie bawicie?🔥 Oglądać z dźwiękie...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-cw
marcin-cw
marcin-cw
17.05.2026, 12:19:06 via Wykop
  • 609
@Mikuuuus @Mikuuuus no i oczywiście
marcin-cw - @Mikuuuus @Mikuuuus  no i oczywiście

źródło: 1000016731

Pobierz
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
17.05.2026, 12:38:31 via Wykop
  • 359
@Mikuuuus:
Sweet-Jesus - @Mikuuuus:

źródło: 6903f1b461ccb6ed19fb00cb14a805b6

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.05.2026, 11:14:18
  • 1678
#ukraina #rosja #wojna #polska #heheszki

XD
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #polska #heheszki 

XD

źródło: 1000077669

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janawykop
janawykop
08.05.2026, 11:19:58 via Wykop
  • 450
@Kempes: najmanowi sie zaczynaja zwoje skrecac?
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
08.05.2026, 11:26:36 via Android
  • 981
@Kempes: o jak mie pan teraz zaimponował panie Najman. 10/10.
  • Odpowiedz
Kruk_
Kruk_
08.05.2026, 03:25:32
  • 334
#stanowski #kanalzero #polityka
Kruk_ - #stanowski #kanalzero #polityka

źródło: 27497

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlooking5
justlooking5
justlooking5
08.05.2026, 06:04:17 via iOS
  • 28
@Kruk_: jak się kochają to c--j z nimi
  • Odpowiedz
konrado12
konrado12
08.05.2026, 08:07:50 via Wykop
  • 13
@Kruk_: o kurła, czopki Giertycha odkryły ai. Teraz dopiero mamy przesrane (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
07.05.2026, 15:51:00
  • 547
Coraz bardziej tchórzliwe te zakute łby XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Coraz bardziej tchórzliwe te zakute łby XD

#polityka #bekazpisu #...

źródło: IMG_7499

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
07.05.2026, 17:10:01 via Wykop
  • 322
@donatien-de-sade: Tusk znów amator. Mógł wysłać 10000 policjantów do ochrony bloku
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
07.05.2026, 17:25:51 via Wykop
  • 561
@donatien-de-sade: Donald amator, tak to załatwiają mężowie stanu.
pastaallacarbonara - @donatien-de-sade: Donald amator, tak to załatwiają mężowie stan...

źródło: ce321c8a-54d8-4348-88bf-f3b4ff00359c

Pobierz
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
07.05.2026, 08:00:39
  • 1207
#wykop #jedzenie #takaprawda
Nie kupujemy sodastream, kupujemy Dafi. Nie wspieramy rzydostwa, wybieramy nasze Polskie.
CommonRail1337 - #wykop #jedzenie #takaprawda
Nie kupujemy sodastream, kupujemy Dafi....

źródło: 688486432_1549845620480232_6566094192302546079_n

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch
07.05.2026, 08:40:45 via Wykop
  • 581
@Common_Rail_1337: Saturator to kawałek plastiku ze sprężynką i uszczelką którego koszt wytworzenia wynosi 5zł, a najtańsze zestawy w promocji kosztują 180zł. Fajnie że dafi konkuruje z soda stream. Ale mogliby ich zmieść z polskiego rynku jak peta ze stołu, a jedyne co robią to nabijają polaków w butelkę, jak Polacy dwutlenek węgla saturatorem.
  • Odpowiedz
kompek
kompek
07.05.2026, 09:21:29 via Wykop
  • 666
kawałek plastiku ze sprężynką i uszczelką którego koszt wytworzenia wynosi 5zł


@Zyzus_tluscioch: no to masz już biznes-plan,teraz wciel go w życie. Skoro - jak sam mówisz - koszt wytworzenia jest tak niski, to nie musisz mieć kapitału i zawojujesz rynek sprzedając maszynki za połowę ceny konkurencji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
06.05.2026, 07:34:13
  • 976
#ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jacka Karpińskiego i Janusza Tomaszewskiego był jednym z pierwszych na świecie analogowych komputerów tranzystorowych. Komputer ten był przeznaczony do rozwiązywania układów równań różniczkowych i symulacji procesów.

Jeśli AKAT-1 bardziej przypomina dzieło nowoczesnej sztuki niż komputer, coś w tym jest. Jego obudowę i panel sterowania zaprojektowali bowiem artyści związani z warszawską Akademią Sztuk Pięknych.

Podobnie jak wiele polskich projektów
champolski - #ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jac...

źródło: HHj5MYDXoAUoXQI

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

champolski
champolski
champolski
Autor
06.05.2026, 07:35:08 via Wykop
  • 1064
ło baben, akat tego typu!
champolski - ło baben, akat tego typu!

źródło: Tiger-Bonzo

Pobierz
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
06.05.2026, 07:37:37 via Wykop
  • 586
@champolski: akat mamy komputer tego typu
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
06.05.2026, 07:36:52
  • 978
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot.
Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki:
- Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach
- Być pierdołą która nie potrafi
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_papieros
dr_papieros
06.05.2026, 07:41:07 via Wykop
  • 532
@Leniek: czekam aż w końcu w tym kraju skończy się moda na zalewanie mordy i mam nadzieję, że prohibicja w tym pomoże. Alkusy i ochlejmordy które nie potrafią żyć bez alko zaraz będą kwiczeć, ale moim zdaniem trzeba w końcu zdusić ten problem i oduczyć ludzi chlać. Zaraz po prohibicji powinny się skończyć te wszystkie promocje 12+12 i ceny alkoholu też powinny iść w górę.
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
06.05.2026, 07:43:42 via Wykop
  • 336
@Leniek:
a niech się każdy ogłupia czym chce, mnie interesuje żeby nie darli mi ryja jak mam otwarte okna w nocy
pod tym względem ten zakaz poprawia sytuację

zresztą nie wyobrażam sobie żeby trzeźwa osoba wychodziła o północy kupić a-----l, a ponieważ sprzedaż alkoholu nietrzeźwym jest zakazana - to z definicji sklepy nocne powinny utracić koncesję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
towarzysz-eko
towarzysz-eko
05.05.2026, 11:18:01
  • 672
Za każdego plusa kładę metr tynku.

#glupiewykopowezabawy
towarzysz-eko - Za każdego plusa kładę metr tynku.

#glupiewykopowezabawy

źródło: scaled_IMG_20260504_163015

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
05.05.2026, 11:26:54 via Wykop
  • 287
@towarzysz-eko: plus za metr to dobra cena
  • Odpowiedz
WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
05.05.2026, 12:31:56 via Wypiek
  • 429
@o__0 @towarzysz-eko
w ciągu godziny dostaniesz tak z 8-12 plusuw
matematykę pozostawiam tobie
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
05.05.2026, 05:20:53
  • 892
Mega_Smieszek

źródło: 1000016174

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 05.05.2026, 05:52:21 via Wykop
  • 479
@Mega_Smieszek:prawda, ale hosting obrazków nie działa już, więc nic ze schematów umieszczonych w temacie
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
05.05.2026, 06:02:37 via Wykop
  • 858

Komentarz usunięty przez moderatora

wfyokyga
wfyokyga
05.05.2026, 01:36:18
  • 747
Taka szara myszka zawzięta by wystarczyła
wfyokyga - Taka szara myszka zawzięta by wystarczyła

źródło: temp_file3136701491436729571

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
05.05.2026, 03:43:41 via Wypiek
  • 115
Szara myszka dla @wfyokyga
  • Odpowiedz
DrDevil
DrDevil
05.05.2026, 05:11:00 via Wykop
  • 790
@wfyokyga: Poczułem ogromną satysfakcję gdy jeden z postronnych zaczął sprzedawać mu kopniaki tak na wszelki wypadek. To jest tzw. wybijanie głupich pomysłów z głowy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 166
  • Strona 1 z 166
  • >
  • Wzit nochy na ramienia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking