Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kidd_Slave

Kidd_Slave

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10275
  • Znaleziska 309
  • Mikroblog 9966
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
Kidd_Slave
Kidd_Slave przedwczoraj, 10:11:31
  • 0
Czy Gdańsk to już Londyn? Wieczny deszcz
#gdansk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwa_szopy
dwa_szopy
dwa_szopy
przedwczoraj, 10:16:09 via Wykop
  • 6
@Kidd_Slave: Nie padało przez 3 miesiące. Dobrze, że trochę popada.
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
przedwczoraj, 11:10:39 via Android
  • 0
@Kidd_Slave: niech pada, przyda się
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
10.06.2026, 14:54:53
  • 0
Jakie 3 gry ukończyliście ostatnio?
U mnie to:
-Pragmata
-Directive 8020
-House of Ashes
Teraz ogrywam Fable 2 a w kolejce jest Wiedźmin 3 z dodatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #gownowpis
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 10.06.2026, 19:31:53 via Wykop
  • 0
@ZlodziejBilonownic: czemu remake to dno? nie grałem w oryginał, ale remake imo był ok poza słabą optymalizacją
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 09.06.2026, 19:48:00
  • 0
ja pierdziele, ledwo zacząłem a gra mnie zasrała wieżami i zbieraniem plecaków. Jakim cudem ta gra zrobiła taki hype
#gry
Kidd_Slave - ja pierdziele, ledwo zacząłem a gra mnie zasrała wieżami i zbieraniem pl...

źródło: 20260609203541_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anthermil
Anthermil
09.06.2026, 20:03:36 via Wykop
  • 6
@Kidd_Slave: Zdradzę Ci sekret - nie musisz zajmować się tymi znajdźkami. A gra zrobiła hype, bo gramy spider-manem, ma rewelacyjny system poruszania się pająkiem, niezły (nie jakiś wybitny czy coś) model walki i ok fabułę. Spośród open worldów od Sony wg mnie spider-many zdecydowanie najlepsze.
  • Odpowiedz
PogromcaUP
PogromcaUP
10.06.2026, 08:04:50 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: kto ci każe to robić?
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 08.06.2026, 22:30:01
  • 4
Przeszedłem i przyznaje, że całkiem ciulowa ta nowa mafia
#gry
Kidd_Slave - Przeszedłem i przyznaje, że całkiem ciulowa ta nowa mafia 
#gry

źródło: 20260527235756_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7uras
7uras
09.06.2026, 02:55:32 via Wykop
  • 3
@Kidd_Slave: fabuła OK ale przewidywalna, za to gameplay tragiczny, zero feelingu ze strzelania a mechanicznie też antykwariat.
Z plusów to ładnie wygląda ale nie miałem nawet ochoty odpalać tego trybu swobodnej jazdy jak skończyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
allocer
allocer
09.06.2026, 07:32:48 via Wykop
  • 1
@Kidd_Slave: Te skrzynki na ciała w każdym miejscu, co parę metrów, psuły imersje doszczętnie
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 01.06.2026, 12:28:55
  • 2
Ryzen 5800x3d wraca do sprzedaży, bardzo mnie to cieszy z uwagi na ceny używek (。◕‿‿◕。)
#komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave
Autor
01.06.2026, 17:53:49 via iOS
  • 0
@supra107: zgadzam się, zazdrościłem tej możliwości DDR4 i 5. Dowiedziałem się o tym rozwiązaniu dopiero po bum na cenie RAMu
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 29.05.2026, 00:36:16
  • 0
mam tak samo jak ty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave
Autor
29.05.2026, 00:37:57 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: to nie ta piosenka ;(
  • Odpowiedz
Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
29.05.2026, 00:08:34
  • 17
Chciałbym wszystkich przeprosić za tagowanie na nocnej, jednocześnie zaznaczając, że jestem bogiem piekarstwa domowego więc mi wolno.
Przed Państwem chlebek żytni ze słodem.
Propozycją podania - masło i ryska szprotka.
#bojowkapiekarska #gotujzwykopem
BestiazJellystone - Chciałbym wszystkich przeprosić za tagowanie na nocnej, jednocześ...

źródło: IMG_0275

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 29.05.2026, 00:11:37 via Wykop
  • 1
@Bestia_z_Jellystone: chłopie kochany, z czym to konsumujesz ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
28.05.2026, 23:55:42
  • 9
No i słucham państwa
Umeraczyk - No i słucham państwa

źródło: 480820235_649757947707817_7179132686167126528_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:59:57 via Wykop
  • 0
@Umeraczyk: nie mam nic mądrego do powiedzenia (żałosne)
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:54:39
  • 0
milion użytkowników -> dwa wpisy na minute pepeW
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:34:59
  • 0
dlaczego nie słuchacie bonsona w tym momencie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
29.05.2026, 01:14:54 via Wykop
  • 0
@Kidd_Slave: kto nie słucha?!?!
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
28.05.2026, 23:24:23
  • 9
JAK TO JUŻ 1:24 KIRWA
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:29:38 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: pamiętam twój nick, ale nie wiem dlaczego
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:31:41 via Wykop
  • 3
szepcze ci do ucha w nocy


@Umeraczyk: dygnął
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
28.05.2026, 23:00:18
  • 83
Mireczki dajcie plusa, bo to moja ostatnia nocna w Polsce.

Prawdopodobnie nie będzie mnie już na nocnej, bo będzie u mnie 5h do przodu (╥﹏╥)
Będę tęsknił eeeeh
lubie-sernik - Mireczki dajcie plusa, bo to moja ostatnia nocna w Polsce. 

Prawdopod...

źródło: sernik

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:03:25 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: a dzie lecisz
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:08:30 via Wykop
  • 3
@lubie-sernik: laseczki z siusiakiem (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:12:33 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: ale to tak na stałe/dłuższy okres?
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:28:47 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: ostatnio rozmawiałem z moją korepetytorka z filipin, że ostatnio tam napłynęło bardzo dużo żołnierzy z izrela (specjalnie z małej). Wrażenia nie są zbyt pozytywne. Jestem ciekaw Twoich wrażeń, jeśli polecisz
  • Odpowiedz
Jan_Szelest
Jan_Szelest
28.05.2026, 23:14:32
  • 4
#przegryw i jak tu normalnie zasnąć mając na głowie rozprawe sądową jako oskarżony, długi i ciulową robote ehhh
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:16:21 via Wykop
  • 0
@Jan_Szelest: czym se zasłużyłeś na taką rozprawę
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:04:01
  • 0
tego typu
Kidd_Slave - tego typu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CocoaGrower
CocoaGrower
28.05.2026, 23:01:03
  • 16
Z racji tego, że jest już po 1 w nocy, to odwiedził was Pepe Smoker. Tylko dla najwytrwalszych nocniarzy, przegrywów i samotników. Zaplusuj Go jeśli chcesz mieć spokojną noc oraz dobry sen

#przegryw #pepesmoker
CocoaGrower - Z racji tego, że jest już po 1 w nocy, to odwiedził was Pepe Smoker. Ty...

źródło: 81673077b8989a0e21da16966133529f0ff00c1e2a4d25f15f578eaecbb91a3b

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 23:03:09 via Wykop
  • 5
@CocoaGrower: inflacja czasowa
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 22:47:47
  • 1
od covidu nie jest dobrze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
28.05.2026, 10:54:47
  • 354
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kidd_Slave
Kidd_Slave 28.05.2026, 22:22:03 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: W jaki sposób rola niszowych artystów, których realna (zapłacona przez kogoś) wartość dzieł nie przekracza 1000 zł wpływa na światopogląd?
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave 27.05.2026, 18:02:11
  • 0
seeeeeniooritaa
#gry
Kidd_Slave - seeeeeniooritaa
#gry

źródło: 20260526231238_1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
27.05.2026, 18:03:42 via iOS
  • 0
@Kidd_Slave: CARUSI
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • beke z was mam siusiaczki

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking