Jakie 3 gry ukończyliście ostatnio? U mnie to: -Pragmata -Directive 8020 -House of Ashes Teraz ogrywam Fable 2 a w kolejce jest Wiedźmin 3 z dodatkami ( ͡°͜ʖ͡°) #gry #gownowpis
@Kidd_Slave: Zdradzę Ci sekret - nie musisz zajmować się tymi znajdźkami. A gra zrobiła hype, bo gramy spider-manem, ma rewelacyjny system poruszania się pająkiem, niezły (nie jakiś wybitny czy coś) model walki i ok fabułę. Spośród open worldów od Sony wg mnie spider-many zdecydowanie najlepsze.
@Kidd_Slave: fabuła OK ale przewidywalna, za to gameplay tragiczny, zero feelingu ze strzelania a mechanicznie też antykwariat. Z plusów to ładnie wygląda ale nie miałem nawet ochoty odpalać tego trybu swobodnej jazdy jak skończyłem ( ͡°ʖ̯͡°)
Chciałbym wszystkich przeprosić za tagowanie na nocnej, jednocześnie zaznaczając, że jestem bogiem piekarstwa domowego więc mi wolno. Przed Państwem chlebek żytni ze słodem. Propozycją podania - masło i ryska szprotka. #bojowkapiekarska #gotujzwykopem
@lubie-sernik: ostatnio rozmawiałem z moją korepetytorka z filipin, że ostatnio tam napłynęło bardzo dużo żołnierzy z izrela (specjalnie z małej). Wrażenia nie są zbyt pozytywne. Jestem ciekaw Twoich wrażeń, jeśli polecisz
Z racji tego, że jest już po 1 w nocy, to odwiedził was Pepe Smoker. Tylko dla najwytrwalszych nocniarzy, przegrywów i samotników. Zaplusuj Go jeśli chcesz mieć spokojną noc oraz dobry sen
@niecodziennyszczon: W jaki sposób rola niszowych artystów, których realna (zapłacona przez kogoś) wartość dzieł nie przekracza 1000 zł wpływa na światopogląd?
#gdansk