Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jerryjeremi

Jerryjeremi

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 57058
  • Znaleziska 8471
  • Mikroblog 48587
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 25
Jerryjeremi
Jerryjeremi 31.08.2020, 10:05:21
  • 2
Dodane 15 minut temu, polecam przeczytać jeżeli lecisz/jesteś we #francja lub w #chorwacja

https://biznes.wprost.pl/gospodarka/transport/10358239/zakaz-lotow-do-polski-rzad-usuwa-z-listy-dwa-kraje.html

#chorwacja #loty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerryjeremi
Jerryjeremi 27.08.2020, 19:51:53
  • 0
Ktoś jeszcze leci #wizzair ze Splitu 1.09 o 22:40 i ma lądować w Katowicach o 00:10? Ciekawi mnie czy przełożą godzinę lotu i wszystko będzie ok, czy jednak odwołają lot.
#chorwacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomala92
tomala92
27.08.2020, 19:54:14 via Android
  • 0
@Jerryjeremi
Akurat mam znajomych,którzy mieli lecieć w sobotę i wracać za tydzień. Ale już odwołali wakacje ,jedynie problem z biletami za lot im pozostał
  • Odpowiedz
tylkopolska1111
tylkopolska1111
28.08.2020, 07:11:44 via iOS
  • 0
Ja lecę, ale żadnego info jeszcze nie dostałem
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi 26.08.2020, 17:23:32
  • 0
Mam takie pytanko dotyczące lotów i ich zakazów odnośnie #covid19 . Mam lot powrotny ze Splitu l do Polski 1.09 po 23.00 czasu polskiego, na miejscu jestem 2.09 , o godzinie 00.10. Czy w przypadku zmienionego zakazu lotów 1 września (będzie obowiązywać od 2.09) mój lot dojdzie do skutku? Wiem że lądowanie jest po, jednak wylot jest przed i mam taki mały dylemat. Choć pewnie wizzair zmieni godzinę lotu o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerryjeremi
Jerryjeremi 20.08.2020, 10:59:43
  • 0
Hej, mam mały problem. Niedługo lecę do splitu z #wizzair i otrzymałem dzisiaj od nich takiego smsa : "Z powodu pandemii COVID-19 pasazerowie zobowiazani sa do rejestracji aby uzyskac pozwolenie na podroz. Sprawdz swojego e-maila i wymagania lokalnych wladz. WIZZ"

Ktoś miał podobny przypadek? Na mailu nic nie mam od nich. Ktoś z was wie gdzie mam się zarejestrować? Entercroatia wypełniłem i mam potwierdzenie, jest coś jeszcze obowiązkowego?

#podroze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerryjeremi
Jerryjeremi
Autor
20.08.2020, 12:49:42
  • 1
@Biebrzanski_Ghul: lecę 25.08 i dzisiaj dostałem tego smsa. Dziwne bo na koncie wizz ani na mailu dalej zero informacji o jakichś formularzach dodatkowych.
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi
Autor
20.08.2020, 13:07:21
  • 1
@Biebrzanski_Ghul: ok, chodziło im o zwykły Public Health Passenger Locator Form xD
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi 07.08.2020, 07:34:42
  • 0
Mam małe pytanie - lecę do Splitu na tydzień, mam kilka upatrzonych miejsc i plaż, ale może znacie jakieś miejsca, które nie są oczywiste a warto je zobaczyć? Chciałbym też popłynąć na jakąś wyspę (w normalnej cenie) i myślałem nad wyspą Hvar, co myślicie o niej? Dużo ludzi też poleca plażę Zlatni Rat. Wydaje się ładna tylko problem jest z dotarciem ze Splitu, bo znalazłem promy do Bol, ale tylko jeden dziennie,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Issac
Issac
07.08.2020, 09:33:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jerryjeremi: w tych okolicach zwiedziłem tylko wyspę BOL i Split (autem własnym).
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad wynajęciem auta, Chorwacja jest piękna, ale trzeba trochę odjechać od miejsc turystycznych
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi
Autor
07.08.2020, 10:01:03
  • 0
@Issac: No właśnie nie chcę wynajmować auta. W splicie mam mieszkanie na brzegu centrum, obok parku i plaż, więc tam wszędzie pieszo ew autobus 12 podobno jedzie na dalsze plaże lub bolt za jakieś 60-70kun . Z lotniska jest tani autobus, ten sam jest do Torgiru. Do Makaraska (a właściwie to chcę przed) jest bardzo tani autobus ze splitu. Dodatkowo są dobre połączenia na Hvar i na Brač. Znalazłem też
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi 16.07.2020, 18:53:44
  • 1
Wiecie gdzie można zobaczyć meczyk dzisiaj, znacie jakieś dobre streamy? Widziałem, że nie leci na canal + tylko na eleven, więc od nowej umowy mam kłopot :/
#realmadryt #mecz #stream
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerryjeremi
Jerryjeremi
Autor
16.07.2020, 19:35:56
  • 0
@TruskawkaNaTorcie: kiedyś tam było pełno streamów do wszystkich spotkań, teraz nie wiem czy to oryginalna stronka, czy jakaś inna się podszywa, ale znowu są streamy na wszystkie spotkania i ładnie śmigają
  • Odpowiedz
TruskawkaNaTorcie
TruskawkaNaTorcie
16.07.2020, 19:48:23
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Jerryjeremi
Jerryjeremi 11.07.2020, 19:36:07
  • 0
Ktoś może z doświadczenia wie jak dotrzeć tanio z lotniska w Podgoricy do Ulcinj? Wiem, że jest opcja dojechania pociągiem ze stacji obok lotniska do innych miejscowości i potem dojazd busem. Widziałem też bezpośrednie busy ze stacji w Podgoricy. Wiecie, czy jest jakieś bezpośrednie połączenie z lotniska do Ulcinj? Ewentualnie ile mniej więcej kosztuje transfer lotniskowy u lokalsów? Ceny taxi na booking i przez internetowe stronki to jakieś 250-300zł, a to już
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

realnoriega
realnoriega
14.07.2020, 09:11:57
  • 1
@Jerryjeremi: wiem o takiej opcji ale ceny też średnie: https://hvala.pl/transfer-lotnisko-podgorica/
pociągom w Czarnogórze nie można kompletnie ufać
  • Odpowiedz
apartamenty_Czarnogora
apartamenty_Czarnogora
19.03.2022, 10:56:25
  • 0
@realnoriega: u nas transfery mamy za 45 euro np. z Podgoricy do Petrovac :) a apartamenty z basenem i jacuzzi w Petrovac 5 min od plaży spacerem mamy w sezonie od 35 euro za 3 osobowy apartament i od 65 euro za dobę za cały apartament 4 lub 5 osobowy :) 6 i 7 osobowe od 80 za euro
  • Odpowiedz

706

Diabetolog: Cukier powinien być zakazany. Nie jest nam potrzebny

Pokaż treści 18+

Diabetolog: Cukier powinien być zakazany. Nie jest nam potrzebny

Aby zmniejszyć jego spożycia, należy go opodatkować, bardziej nawet niż alkohol

ixem
z
twojezdrowie.rmf24.pl
dodany: 24.06.2020, 08:16:09
  • 395
  • #
    dieta
  • #
    cukier
  • #
    zdroweodzywianie
  • #
    zdrowie
  • #
    otylosc
  • #
    nadwaga
Jerryjeremi
Jerryjeremi 24.06.2020, 11:39:01
  • 18
@Tomek7: co proszę? Ten cukier nie jest dla nas zły? Fruktoza jest cukrem prostym i jest bardzo zła w nadmiarze dla organizmu. Litr soku pomarańczowego zawiera około 80-100g cukru, czyli ponad 100% dziennego zapotrzebowania. Fruktoza jest gorsza dla organizmu niż glukoza, ponieważ nie zaspokaja ona łaknienia (nie działa na ośrodek sytości w podwzgórzu). Jej nadmiar jest przekształcany w takankę tłuszczową, a pod jej wpływem wątroba powoduje większe ilości trójglicerydów (łatwiej
Jerryjeremi
Jerryjeremi 24.06.2020, 11:51:35
  • -2
@CJzSanAndreas: Trochę źle używamy pewnych słów i są przez to właśnie takie powiedzenia. Węglowodany złożone czyli np.skrobia są na potrzebne i zgodnie z zasadami zdrowego żywienia powinny być one podstawą diety, natomiast cukry proste jak glukoza i fruktoza oraz dwucukier sacharoza nie są już nam tak bardzo potrzebne. Czemu tak się dzieje? Dlatego, że nasz organizm trawi wielocukry do cukrów prostych - glukozy, galaktozy i fruktozy. Sami potrafimy przekształcać cały

584

Czarnogóra wpuści obywateli ze 131 państw. Nie ma wśród nich Polski

Czarnogóra wpuści obywateli ze 131 państw. Nie ma wśród nich Polski

Czarnogóra jako pierwsze państwo w Europie ogłosiła w poniedziałek, że jest "wolna od koronawirusa" i zezwoliła na przyjazd turystów ze 131 państw. Nie ma wśród nich Polski.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 01.06.2020, 16:50:51
  • 114
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    koronawirus
Jerryjeremi
Jerryjeremi 01.06.2020, 20:53:39
  • 25
@muak47: proszę poczytać dokładnie, lista 29 państw jest fake newsem. Gracja od 15.06-01.07 zezwala na wpuszczenie wszystkich z wyjątkiem tych, którzy lecą z lotnisk wysokiego ryzyka EASA, a w Polsce jest to obecnie tylko lotnisko w Katowicach. Ze wszystkich innych do Aten i Salonik bez kwarantanny, tylko wyrywkowe testy.
Jerryjeremi
Jerryjeremi 01.06.2020, 20:56:23
  • 8
@keton123: no tak, ale ponad 20% PKB jest oparte na turystyce. Wybór jest między kilkoma osobami chorymi, a zapaścią gospodarczą...

988

Student ratownictwa medycznego: nie chcę iść na wolontariat.

Student ratownictwa medycznego: nie chcę iść na wolontariat.

Postawa studenta medycyny w czasie pandemii koronowirusa.

Ash69
z
donald.pl
dodany: 25.03.2020, 17:56:55
  • 851
  • #
    polska
  • #
    koronowirus
  • #
    medycyna
  • #
    studia
  • #
    4konserwy
  • #
    ciekawostki
Jerryjeremi
Jerryjeremi 25.03.2020, 22:53:59
  • 1
@Jangcy: oczywiście, służbą się ochronisz, a powołaniem się najesz. Mówię to jako student medycyny na 3 roku. Nigdy bym nie poszedł w takiej sytuacji na żaden wolontariat. Wszyscy mają służbę zdrowia w dupie, obecna władza mówi o pracy z powołania. Czy znajdę gdzieś płytkarza, który położy mi płytki w łazience za darmo z powołania? Czy jak pójdę do mechanika to naprawi mi auto z powołania za darmo? Ludzie błagam przestańcie
Jerryjeremi
Jerryjeremi 26.03.2020, 08:03:32
  • 0
@Jangcy: Od złapania doświadczenia mam zajęcia praktyczne każdy tydzień w szpitalach przez 3 lata i od pierwszego roku miesiąc praktyk w wakacje przez 6 lat. Powiem Ci, że kocham ten moment jak znajomi napiszą egzaminy na innych uczelniach i mają wolne, a ja miesiąc wstaję o 6 żeby przed 8 być na oddziale i tak mija cały miesiąc "wakacji". Uwielbiam pieprzenie jakie to uczelnie są darmowe dla nas i że
Jerryjeremi
Jerryjeremi 17.03.2020, 16:48:58
  • 0
Głupie pytanie, ale czy wie ktoś jak skontaktować się mailowo z booking.com? Znalazłem tylko numer telefonu do ich biura, ale jako że moja rezerwacja jest na kwiecień to sekretarka rozłączna mnie i prosi o załatwienie sprawy przez booking.com/help jednak nie jestem tam wstanie załatwić mojego problemu, a gdy chcę skontaktować się z biurem obsługi odsyła mnie do okienka rozmowy z właścicielem. Właściciel napisał mi że odda mi pieniądze tylko muszę skontaktować się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wirvzkv
wirvzkv
wirvzkv
17.03.2020, 23:04:47 via iOS
  • 0
@Jerryjeremi: Mam identyczny problem. Znalazłeś rozwiązanie?
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi
Autor
18.03.2020, 05:18:28
  • 1
@wirvzkv: znalazłem, zadzwoniłem pod drugi podany numer, czyli do Krakowa. Po wybraniu opcji 1 (były jeszcze 2 i 3) i czekaniu około 15 minut odebrał przemiły pan, który zadzwonił do hotelu będąc ze mną ciągle na linii i załatwił wszystko. Dzięki temu wspaniałemu człowiekowi w ciągu kilku sekund dostałem potwierdzenie o anulowaniu bezkosztowym rezerwacji i zwrotowi całej kwoty (około 5000zł) w ciągu około dwóch dni! Tak dobrej obsługi, to jeszcze
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi 11.02.2020, 09:26:28
  • 0
Witam, potrzebny mi zwykły kod na booking bez zakładania kont w bankach itd. Jak ktoś ma np. -10%, czy inny to proszę o priv.
#booking
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JcL
JcL
11.02.2020, 21:07:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Proszę na priw (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi 26.01.2020, 21:08:23
  • 0
To co? Barca przegrała, więc real max remisik żeby nie było za fajnie?
#realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marseloo
Marseloo
26.01.2020, 21:52:32
  • 1
@Jerryjeremi: Wyjątkowo przełamali tę tradycję.
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi 04.01.2020, 16:51:48
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

530

Rekordowe pensje lekarzy w zadłużonych szpitalach

Rekordowe pensje lekarzy w zadłużonych szpitalach

Biorą dodatkowe dyżury, bo nie ma kto pracować. Choć szpital przy ul. Lutyckiej w Poznaniu zmaga się z ogromnym zadłużeniem, w ciągu roku wypłacił kardiologowi 750 tys. zł wynagrodzenia.

szyna352
z
money.pl
dodany: 22.12.2019, 12:33:48
  • 509
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wynagrodzenie
Jerryjeremi
Jerryjeremi 23.12.2019, 09:38:49
  • 4
@Morf: Ostatnio się trochę dowiadywałem j nie jest aż tak tragicznie. Jest strasznie słabo z miejscami, ale są na to sposoby. Każde województwo ma swoją liczbę rezydenckich i uwaga - pozarezydenckich, których nie daje nfz. Czasami pozarezydenckich w danym miejscu jest więcej niż rezydenckich. Jaka różnica? Główna to taka, że nie płaci Ci nfz, a musisz sam dogadać się ze szpitalem. Dla przykładu jeżeli dogadasz się bo szpital w "pcimiu"

519

Poseł PiS nie potrafi podać nazwiska własnego kandydata do Trybunału Konstytuc.

Pokaż treści 18+

Poseł PiS nie potrafi podać nazwiska własnego kandydata do Trybunału Konstytuc.

prof. Sulima? Stelina? xDDDDD

olrajt
z
twitter.com
dodany: 21.11.2019, 21:03:20
  • 28
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekzpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
Jerryjeremi
Jerryjeremi 22.11.2019, 20:52:12
  • 30
@Kielek96: to by było prawie jak przyznanie się do błędu/niewiedzy, a na to żaden polityk owej partii nigdy nie może sobie pozwolić, takie jest odgórne przykazanie.

372

Oddali swoje ciała nauce. W Lublinie odbył się pogrzeb donatorów

Oddali swoje ciała nauce. W Lublinie odbył się pogrzeb donatorów

Ryszard Podpora, mówił o szczegółach dzisiejszego wyjątkowego pogrzebu. Na lubelskim cmentarzu na Majdanku, znajduje się grobowiec ufundowany przez Uniwersytet Medyczny z Lublina. Dzisiaj zł…

good_veneer
z
pl.aleteia.org
dodany: 18.11.2019, 09:55:54
  • 93
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
Jerryjeremi
Jerryjeremi 18.11.2019, 12:01:38
  • 147
@diabolina: Nie jestem wierzący, nie wierzę że po śmierci coś mnie czeka, ale tak jakoś jako student medycyny stwierdzam, że nie chcę oddawać moich zwłok. Jakoś nie przekonywał mnie fakt rzucania odciętą głową i układania jej na stosie jak pradawane plemiona układały swoich pokonanych. Nie chcę też żeby moje kończyny byłe deformowane, rozrywane przez bawiących się w przerwie studentów. Wiem, że nic mnie to nie będzie obchodziło jak będę martwy,
Jerryjeremi
Jerryjeremi 18.11.2019, 13:43:02
  • 8
@ed_norton: No dla mnie jest jednak różnica między włożeniem ciała do trumny i zakopania go a bawieniem się odciętymi głowami, rękami i nogami. Zdarzało się że ciała były popisane długopisem albo że ktoś wrzucił zdjęcia na facebooka z prosektorium z ciałami. Bardzo szanuję każdą osobę, która oddaje swoje ciało, bo dzięki takim osobą mogę dalej się kształcić, ale podobnie jak wszyscy nasi prowadzący spojego ciała nie oddam.
Jerryjeremi
Jerryjeremi 18.11.2019, 16:16:55
  • -8
@raceman: A gdzie napisałem, że ja robiłem te rzeczy? Ja tylko byłem ich świadkiem. A studiuję na jednej z większych i "najlepszych" uczelni medycznych w Polsce.
Jerryjeremi
Jerryjeremi 18.11.2019, 16:21:49
  • -2
@raceman: No jestem, aktualnie na III roku. Teraz mamy czasami sekcje na patomorfologii, ale to zależy od dostępności ciekawych przypadków i czasu na zajęciach. Na pierwszym roku na anatomii działy się mało przyjemne rzeczy, które opisałem wyżej i mimo niedowierzania ludzi są one prawdziwe i dla mnie przykre, bo sam inaczej sobie wyborażałem traktowanie ciał przez studentów i kadrę uczelni wyższej na takim kierunku jak lekarski.
Jerryjeremi
Jerryjeremi 18.11.2019, 16:30:08
  • 0
@Rnck: Nasza uczelnia jako, że jest duża to ma zwłok pod dostatkiem i na koła, czy egzaminy, czyli słynne szpilki, ma osobne preparaty, których student nie zniszczy podczas zajęć. Gdy dawali nam te co na zajęciach, to studenci wymyślali różne metody na rozpoznawanie struktur i np. robili supełki na nerwie błędnym, żeby nie było potem problemu z jego rozpoznaniem gdy jest mało czasu na kole.
Jerryjeremi
Jerryjeremi 18.11.2019, 16:33:16
  • 2
@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: Nie, to inna uczelnia ;)

1096

44% pielęgniarek może przejść na emeryturę w 2020

44% pielęgniarek może przejść na emeryturę w 2020

Ciekawe jak na taką ewentualność zareagują szpitale. Ale nie ma się czym przejmować, "Niech jadą" to pojechali...

konto usunięte
z
oko.press
dodany: 09.11.2019, 20:45:08
  • 344
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
Jerryjeremi
Jerryjeremi 10.11.2019, 08:39:32
  • 7
@Latarenko: Na uczelniach wyższych mamy 3 lata licencjatu i 2 lata magisterki, więc jak ktoś jest ambitny, a zdecydowna ilość absolwentów najlepszych uczelni medycznych w Polsce jest, to wychodzi 5 lat. Potem dwa lata pracy i po nich dwa lata specjalizacji. Pensje pielęgniarek są śmieszne i powinny być moim zdaniem 2 a nawet 3 razy większe za te lata studiowania. Ciekawe jest to, jak bardzo różni się poziom nauczania na
Jerryjeremi
Jerryjeremi 10.11.2019, 17:06:24
  • 0
@CherryJerry: Niestety dokładnych danych nie znam, ale z tego co się mówi to trochę lepiej niż minimalna. Mało przyjemna robota, ale nie wymaga wykształcenia, studiów itd. , więc nie jest trudno ich zastąpić jak pielęgniarek po 3 czy 5 latach studiowania. Mało ich w polskich szpitalach z dwóch przyczyn. Pierwsza to, że szpitale oszczędzają i nie chcą ich zatrudniać, bo zawsze to kilka na oddział. Drugi powód, to często brak
Jerryjeremi
Jerryjeremi 10.11.2019, 17:35:23
  • 1
@CherryJerry: Mówię o opiekunie medycznym, zawód powstały w 2007. Salowa jest sprzątającą, opiekunowi medyczni np. myją pacjentów, karmią, zmieniają pampersy itd.

616

Coraz więcej młodych ludzi choruje na raka jelit.

Coraz więcej młodych ludzi choruje na raka jelit.

Lekarze alarmują. Na całym świecie można zauważyć wzrost liczby osób młodych, które mają nowotwór jelit. Zdaniem ekspertów ta tendencja będzie się tylko pogłębiać, bo do rozwoju choroby przyczyniają się przede wszystkim zła dieta i niezdrowy styl życia.

piaskun87
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 07.11.2019, 11:54:05
  • 298
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zdrowie
Jerryjeremi
Jerryjeremi 07.11.2019, 20:05:41
  • 2
@Ashtar: A to ciekawe w sumie, jak rozpoznałeś tego guza jeśli można wiedzieć? Skoro unikasz lekarzy to raczej nie usg. Pytam, bo palpacyjnie wybadać nerkę jest praktycznie niemożliwe, można u baardzo szczupłych osób, albo przy dużych zmianach, ale do tego trzeba doświadczenia i oczywiście drugiej osoby, bo sam sobie tego nie zrobisz.
Jerryjeremi
Jerryjeremi 07.11.2019, 20:23:39
  • 4
@Ashtar: Nic z nerką, masz żebra, później warstwy mięśni i dopiero masz zaotrzewnowo nerkę. Można ją wybadać jak odpowiednio się położysz przy palpacji głębokiej brzucha, ale jak mówiłem do tego potrzeba kogoś doświadczonego plus szansa że w ogólne się ją da wynosi blisko 0. Jak widać guzek to raczej coś podskórnego, nie głębokiego, ale lepiej zbadać to przez specjalistę.

537

Tajemniczy majątek Mariana Banasia. Co ukrywa były minister finansów?

Tajemniczy majątek Mariana Banasia. Co ukrywa były minister finansów?

W oświadczeniu polityka można znaleźć dwa domy (200 mkw i 50 mkw), trzy mieszkania (76 mkw, 71 mkw i 40 mkw), działkę rolną (7000 mkw) oraz kamienicę (400 mkw). To ostatni obiekt wzbudził najwięcej zastrzeżeń. Umiejscowiony na krakowskim Podgórzu cały budynek ma przynosić rocznie jedynie 65 700 zł.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 23.09.2019, 05:59:38
  • 57
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    prostytucja
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    krakow
Jerryjeremi
Jerryjeremi 24.09.2019, 07:28:53
  • -2
@uzytkownik4: a tak tylko zapytam - czy owe "totki" to nie był totalizator sportowy i zwykłe zakłady bukmacherskie, które sam często wygrywałem?
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • Strona 13 z 15
  • >

nie wiem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.01.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking