Wpis z mikrobloga

30 na karku i nadal gdzieś na playliscie znajdzie się Metallica, Slipknot, Limp Bizkit, Linkin Park czy SOAD albo KoRn.


@niebadzogrem: gdzieś? u mnie mają swoją oddzielną playlistę, która jest na szczycie biblioteki.
Limp Bizkit się najgorzej zestarzał z wszystkich, szczególnie od "Results May Vary" to padaka, ale ciągle dobrze się słucha.

Korn to pierwsza miłość i trzeba powiedzieć, że to są pionierzy i ciągle tego słucham za każdym razem tak świeżo jak pierwszy raz. To samo SOAD, Linkin Park, At The Drive-In, Rammstein, Deftones, Static-X i wiele innych.

Szkoda, że mainstream zabił rock i teraz tylko ciepłe kluchy w radio.
@To_ja_moze_pozamiatam: Bardziej chodzi o to że w czasach "swietności" dużo osób uważało te zespoły za "kindermetalowe" i jakiś hejt na to był. Zawsze to miałem w dupie i dumnie nosiłem naszywki z tymi zespołami czy słuchałem tej muzyki i publicznie się do tego przyznawałem. Częśc osób miała te kapele ze złe bo popularne i jako wierzchołek góry lodowej a "PRAWDZIWY METAL" jest z pod spodem tylko trzeba zagłębić się. No i
Pobierz niebadzogrem - @Tojamoze_pozamiatam: Bardziej chodzi o to że w czasach "swietności" d...
źródło: comment_1673355557qgyvRk2V448OmRlbdDYyZh.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczekacz666: Albo na depressive suicidial black metal słuchając zespołów które mają mniej niz 1000 odtworzeń na spotify. Proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)