Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Helsing

Helsing

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10796
  • Znaleziska 6288
  • Mikroblog 4508
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 23
Helsing
Helsing 12.02.2022, 00:05:46
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz2ka
bartosz2ka
12.02.2022, 00:08:55 via Android
  • 0
@Helsing haha same
  • Odpowiedz
bartosz2ka
bartosz2ka
12.02.2022, 00:09:27 via Android
  • 0
@Helsing ale widzę że inni podobnie bo coraz mnie osób w kolejce
  • Odpowiedz
xWaleq
xWaleq
11.02.2022, 23:31:02
  • 1
Od nowa gre mi zaczęło pobierać XD czyli kolejne 10h pobierania
#lostark
xWaleq - Od nowa gre mi zaczęło pobierać XD czyli kolejne 10h pobierania
#lostark

źródło: comment_1644622238wAfeecuMKK7fyG2D4NYg8k.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 11.02.2022, 23:34:49
  • 2
@Tippler: Nie ale na moim światłowodzie najnowszy patch pobierało 200mb/s zamiast 950mb/s. Serwery przeciążone.
  • Odpowiedz
marasgruszka
marasgruszka
06.02.2022, 09:18:51
  • 1018
#ketchup #jedzenie #ciekawostki #mapy #heheszki
marasgruszka - #ketchup #jedzenie #ciekawostki #mapy #heheszki

źródło: comment_16441390480B6so9CDB5SYlDfkNuJwKr.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 07.02.2022, 03:21:02 via iOS
  • 1
@JudzinStouner: Ostatnio go odkryłem w biedrze. Nadkechup. Lepszy niż inne które jadłem przez całe życie a Heinz do niego to podróba.
  • Odpowiedz
S.....y
S.....y
konto usunięte 30.01.2022, 22:26:06
  • 46
Mam pytanie, dlaczego nikt nie szanuje Caritas, który oddaje 99 % na potrzebujących? I nie są to małe kwoty. Serio mnie to zastanawia. Z powodu tego, że Kościół, inne poglądy? Przecież podobno w pomaganiu nie chodzi o poglądy.

#wosp
S.....y - Mam pytanie, dlaczego nikt nie szanuje Caritas, który oddaje 99 % na potrze...

źródło: comment_1643581555OjPzeC9vnpy7avxDzmiFBz.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 30.01.2022, 22:28:56
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 30.01.2022, 22:44:25
  • 11
@Sok_Mandarynkowy: To jest głęboki temat priorytetów. Nie napisałem że Caritas jest zły, wręcz przeciwnie. Porównałem tylko że przykładowo wydane 100k na sprzęt może uratować życie kilkaset ludzkich istnień a inne 100k może doraźnie nakarmić grupę ludzi przez miesiąc.
Z pustym żołądkiem przeżyjesz i możesz wyjść na ludzi jak masz patologiczną rodzinę ale jak oślepniesz i nie znajdziesz wykwalifikowanej pomocy żeby go przywrócić to do końca życia zostaniesz ślepy.
  • Odpowiedz

569

Katowice. Stalowo-betonowe fortepiany miały być niezniszczalne. Nie dla wandali

Pokaż treści 18+

Katowice. Stalowo-betonowe fortepiany miały być niezniszczalne. Nie dla wandali

W grudniu na ulicach Katowic zaczęły pojawiać się odporne na trudne warunki atmosferyczne fortepiany ze stali nierdzewnej i betonu architektonicznego. Muzykalni mieszkańcy miasta nie cieszyli się długo wyjątkowymi instrumentami - już po kilku dniach zostały częściowo zniszczone przez wandali

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 08.01.2022, 20:33:56
  • 201
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    katowice
  • #
    muzyka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    fortepian
Helsing
Helsing 09.01.2022, 17:10:09
  • 1
@baronio:
Helsing - @baronio:
LuckyStrike
LuckyStrike
05.12.2021, 06:27:27
  • 272
Hmmm niedzielny obiadek na kacu.
#tosachiny #niedziela #obiad
LuckyStrike - Hmmm niedzielny obiadek na kacu.
#tosachiny #niedziela #obiad

źródło: comment_16386856117gXWlRPsK1yeEhbuN561uH.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 05.12.2021, 14:02:40 via iOS
  • 3
@LuckyStrike Ja p------e spam gówna co chwilę. Polecam psychiatrę i jakieś hobby bo marnujesz tylko tlen. Czarno
  • Odpowiedz

699

Play nie rezygnuje z reklam z Kurdej-Szatan

Play nie rezygnuje z reklam z Kurdej-Szatan

Sieć telekomunikacyjna Play zaczęła kampanię reklamową oferty bożonarodzeniowej. W reklamach wspólnie z Barbarą Kurdej-Szatan występuje aktorka Agnieszka Dygant.

IP247365
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 08.11.2021, 21:59:43
  • 160
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    telekomunikacja
  • #
    konfederacja
  • #
    telefony
  • #
    play
Helsing
Helsing 09.11.2021, 14:13:34 via iOS
  • 0
@IP247365: I męczyć konsultantów infolinii którzy robią za najniższą krajową mając jednocześnie w dupie co jakaś celebrytka napisała w internecie, a z marketingiem mają tyle wspólnego co ty z myśleniem.
Helsing
Helsing 07.11.2021, 22:17:44 via iOS
  • 0
Jak to teraz wygląda ze światłem 1Gb/s. Przeprowadzam się (#torun ) i mam do wyboru światło od #netia i #orange , niestety brak Inei. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiem że Orange ma tragiczne wyjście na świat, pingi i transfer to codzienny temat na ich forum ale boje się Netii. Czytam że niektórzy z 1000/300 wyciągają max 600Mb/s albo wieczne awarie a zależy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing
Autor
07.11.2021, 22:34:05 via iOS
  • 0
@fesaczi: Chcę krótką albo bezterminową umowę. Netia ma 9m za 70zł albo bezterminową za 80zł (dyszka więcej a spokój ducha że jak dupnie po 14 dniach odstąpienia to nie bujam się z reklamacjami).
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
04.10.2021, 17:38:21
  • 2617
LISTA OBECNOŚCI AWARIA FACEBOOKA 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#facebook
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 04.10.2021, 19:42:48 via iOS
  • 1
Dzień spędzony na infolinii operatora komórkowego, zgłaszam się xD
  • Odpowiedz
LeeBee
LeeBee
14.09.2021, 09:35:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 187
Różowy Pasek: Dlaczego się zatrzymujesz?
Niebieski: Podaj szybko mi telefon?
RP: O co chodzi?
NP: Rowniutko 150k mil wskoczyło na liczniku.
RP: Serio?
NP: Tak.
LeeBee - Różowy Pasek: Dlaczego się zatrzymujesz?
Niebieski: Podaj szybko mi telefon?...

źródło: comment_1631612156mn80Uoxs0uaCjdxAhuO5nt.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 15.09.2021, 06:19:17 via iOS
  • 1
Helsing

źródło: comment_1631686757PyiZTlShrGRwiBjzFovd1M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

1202

Vista wio! Czyli kiedy ze strachu odcina ci system na rollercoasterze

Vista wio! Czyli kiedy ze strachu odcina ci system na rollercoasterze

Kolega się chyba średnio dobrze bawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kRz222
z
streamable.com
dodany: 05.08.2021, 09:04:56
  • 273
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    gif
  • #
    humor
  • #
    energylandia
  • #
    niebieskiepaski
Helsing
Helsing 05.08.2021, 14:19:27 via iOS
  • -1
@a665321: Kolejki projektowane są w ten sposób że mają powodować uczucie wypadania z fotela ale trzymać na tyle żeby nikt nie wypadl. To jeden z elementów całej "frajdy" z kolejek.
Helsing
Helsing 05.08.2021, 14:37:43 via iOS
  • -1
@beamer: Też tego nie rozumiałem i uważałem że dla atencji to robią albo uj wie po co. Wsiadłem i pojechałem. Darłem mordę przy zjeździe nie kontrolując tego. Jadąc pierwszy raz po prostu nie spodziewasz się takich przeciążeń i pędu.

460

Orange i Play z zarzutami za pobieranie opłat bez zgody klientów

Pokaż treści 18+

Orange i Play z zarzutami za pobieranie opłat bez zgody klientów

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny postawił Orange Polska i P4 zarzuty naruszenia zbiorowych interesów konsumentów. Chodzi o włączanie klientom niechcianych usług, za które operatorzy pobierali dodatkowe opłaty.

rafpal
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 28.07.2021, 07:44:06
  • 86
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    januszebiznesu
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    oszukujo
Helsing
Helsing 28.07.2021, 11:09:22
  • -2
@dawid618: @przemek7891: Jesteście debilami. Każdy operator ma uruchomione na start usługi premium i u każdego możesz to sobie zablokować. Jeśli nie masz adblocka i mózgu żeby wiedzieć że takie praktyki przez reklamy są stosowane od kiedy istnieją smarfony i nie zablokowałeś usług premium to do kogo masz pretensje, do operatora że po necie latają scam reklamy? Myślicie że operator na tym miliony zarabia? xD https://simpay.pl/o-usludze-sms-premium

To samo jak
Helsing
Helsing 28.07.2021, 17:36:13 via iOS
  • 1
@przemek7891: do prawnika szedłeś bo starzy naklikali w telefonie płatne subskrypcje xD. Nie wpadłeś natomiast że można zakupy/usługi mobilne zablokować oraz że operator nie jest usługodawcą tylko formą płatniczą.

809

Grzegorz Braun obnaża na komisji, hipokryzje covidową w wykonaniu posłów.

Pokaż treści 18+

Grzegorz Braun obnaża na komisji, hipokryzje covidową w wykonaniu posłów.

"(..)to jest taka ściema której musimy hołdować, żeby utrzymać ludożerkę w ryzach(..)"

wojna
z
streamable.com
dodany: 23.07.2021, 13:51:09
  • 63
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    braun
  • #
    koronawirus
  • #
    bekazpisu
Helsing
Helsing 24.07.2021, 12:42:39 via iOS
  • 4
@IlllI: Problem jest taki że przynajmniej w Toruniu nadal kierowca autobusu potrafi p-------ć się o brak maseczki na mikrofonie. ( ಠ_ಠ)
mirekmirkowski
mirekmirkowski
02.02.2021, 16:15:14
  • 315
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 02.02.2021, 16:15:44
  • 1
@mirekmirkowski: Jeszcze jak
  • Odpowiedz
622xc
622xc
01.02.2021, 18:59:56
  • 0
Są na #revolut wykresy świecowe? Z tych liniowych nic się nie da wyczytać.
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 01.02.2021, 19:04:14
  • 0
@622xc: Som
  • Odpowiedz
Pan_Orama
Pan_Orama
09.12.2020, 16:49:38 via Android
  • 4
Na prośbę @PodniebnyMurzyn wrzucam kilka stron z książki wprowadzającej w świat #cyberpunk2077
Wszystko w komentarzach poniżej
Pan_Orama - Na prośbę @PodniebnyMurzyn wrzucam kilka stron z książki wprowadzającej w...

źródło: comment_1607532578SsUBfuMqhITZnkCgJvfb52.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 09.12.2020, 17:01:19
  • 0
Trochę lipa tak bez skanera.
Helsing - Trochę lipa tak bez skanera.

źródło: comment_1607533266BIqZZ9kkiuhwpcKROirwfW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 17:02:25
  • 0
Helsing

źródło: comment_1607533341NzFP2VcbVPqqEsriQkLDeI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 17:04:52
  • 0
Helsing

źródło: comment_1607533387Fled3wpZpy0noeWlNqlhhP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 17:07:03
  • 0
Helsing

źródło: comment_1607533615e93xQfbhxQW1DHjTGsXe51.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gondola
Gondola
09.12.2020, 16:15:23
  • 2
Wiadomo kiedy będzie do pobrania patch na steamie?
#cyberpunk2077
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 09.12.2020, 16:22:43
  • 0
@Kafarov: Tyle co bazowa waga gry. Niestety.
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 16:27:10
  • 0
@Splendor: Patch podmieni pliki bazowe, gra nie będzie ważyć 120.
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 16:29:58
  • 0
@Sarg: Nie miałem jeszcze sytuacji żeby steam wpychał wpierw cały patch 60GB a potem podmieniał pliki.
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 16:37:49
  • 1
@Sarg: https://www.wykop.pl/wpis/54130423/info-o-rozmiarze-gry-na-platformy-i-aktualizacjach/
  • Odpowiedz
HighFlyingBird
HighFlyingBird
HighFlyingBird
09.12.2020, 16:22:33 via iOS
  • 0
Mirki szybkie pytanie: mam #ps4 i #pcmasterrace podpięte do TV (mam małe mieszkanie, nie ma miejsca na biurko) - zamierzam dziś kupić #cyberpunk2077 - czy ktoś może mi powiedzieć gdzie będzie mi się lepiej grało? Mysz i klawiatura odpadają, z sofy nie ma jak grać więc opcja jest albo na ps4 pro albo PC + pad od ps4. Trochę się boję mapowania pada od ps4 w
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helsing
Helsing 09.12.2020, 16:26:08
  • 0
@HighFlyingBird: Kup na PS4 a ewentualnie na PC spirać, zobacz gdzie Ci się lepiej zagra.

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-08-01-jak-podlaczyc-pada-od-ps4-do-pc-poradnik-i-wskazowki
https://www.pcgamer.com/how-to-use-a-ps4-controller-on-pc/
  • Odpowiedz
Helsing
Helsing 09.12.2020, 16:34:08
  • 0
@HighFlyingBird: Jak chcesz to pisz na priv, dam Ci linki do PC.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking