Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HellboyFan

HellboyFan

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7167
  • Znaleziska 500
  • Mikroblog 6667
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 59
  • Dodane (95)
  • Komentowane (374)
  • Plusowane (6198)
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
8 godz. i 23 min temu
  • 762
Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
6poziomprokrastynacji - Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszcz...

źródło: 1000007405

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
8 godz. i 19 min temu via Android
  • 42
@6poziomprokrastynacji: Śmiechom nie było końca, łap plusa.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
7 godz. i 5 min temu via iOS
  • 181
@6poziomprokrastynacji: dajcie już spokój prezydentowi
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
przedwczoraj, 11:30:26
  • 960
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Witam, przypominam ponownie, można plusować ale nie ma obowiązku.
straszny_cham - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Witam, przypominam ponownie, moż...

źródło: 59F18603-E965-4B74-96D2-B9178DFAC0F1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BajaScorpions
BajaScorpions
przedwczoraj, 12:03:47 via Wykop
  • 144
@straszny_cham: Zarówno tego większego PiSu jak i tych dwóch mniejszych PiSów, z "konf" jak "konfident" (ros. szmalcownik) w nazwie. #mniejszypis
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
przedwczoraj, 16:35:03 via Android
  • 6
@BajaScorpions: popis tez b w to wliczył
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
22.05.2026, 18:59:51
  • 943
Kto uważa, że tag #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem ratuje jeszcze cały mikroblog na #wykop to daje plusa.
Minusy można walić na dole jak spuchę w piotera
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krul_szczuruw2
Krul_szczuruw2
Krul_szczuruw2
22.05.2026, 19:22:42 via Wykop
  • 355
@Rudz1elec:
Krul_szczuruw2 - @Rudz1elec:

źródło: a13e5d5d0964d3d50264227259e4a7d59ce683827d0ad906ae7b43f4c4bc848a

Pobierz
  • Odpowiedz
Ashurbanipal
Ashurbanipal
22.05.2026, 19:25:12 via Wykop
  • 390
@Rudz1elec:
Ashurbanipal - @Rudz1elec:

źródło: eb001428bb90776acdaafc75f332ede3

Pobierz
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
22.05.2026, 15:00:46
  • 554
#gielda

Cały czas kisnę ze słowa AKCJOMARIUSZ

Przepiękne arcydzieło
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
22.05.2026, 15:02:02 via Android
  • 42
@WykopekNaPolEtatu WYLESZCZENI WYSTOMP!

  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
22.05.2026, 15:07:12 via Wykop
  • 34
@WykopekNaPolEtatu:
ProfesorP1ZDAN - @WykopekNaPolEtatu:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
19.05.2026, 12:09:39
  • 518
Polska 1683 edition, numer plusa decyduje kim rodzisz się w Polsce w 1683 roku:

1 - chłop pańszczyźniany, od świtu na polu
2 - chłop karczemny
3 - botanik naukowiec, prekursor i ojciec ziemniaka w Polsce
4 - chłop zagrodowy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
19.05.2026, 13:18:01 via Wykop
  • 17
@Karl_Tofel:a jak przyjdzie szlachcic na wczorajszym to da ci po mordzie za darmo
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
19.05.2026, 13:18:51 via Android
  • 13
@edwolf: tym poza karczmą też daje po mordzie, a do tego muszą ryć w ziemi. Nadal wygryw
  • Odpowiedz
markus666
markus666
16.05.2026, 19:43:02
  • 179
Jakix i Sakiewix

#polska #heheszki #polityka
markus666 - Jakix i Sakiewix 

#polska #heheszki #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
16.05.2026, 21:14:46 via Wykop
  • 73
@markus666: ten pępek sakiewki
XDDDDD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
16.05.2026, 11:56:48
  • 387
#humorobrazkowy #plaza #historia #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #plaza #historia #heheszki

źródło: 1000017210

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
16.05.2026, 11:58:35 via Wykop
  • 129
@ZarodziecMalaryczny997: Ta plaża to chyba w Normandii jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
16.05.2026, 12:44:15 via Android
  • 135
@ZarodziecMalaryczny997
Famine - @ZarodziecMalaryczny997

źródło: temp_file412827627431866113

Pobierz
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
13.05.2026, 05:57:14
  • 241
Spotkała nas rzecz dziwna.

Zostaliśmy zaproszeni (Tomek i Joanna) do Departamentu Wojskowych Spraw Zagranicznych MON Bez wchodzenia w zbędne szczegóły, tematem rozmowy ma być nasze doświadczenie z Ukrainy w obszarze metod działań bojowych.

Zgodziliśmy się, ale zapytaliśmy też, gdzie im się zaświeciliśmy na tyle, że zdecydowali się skontaktować.

Okazuje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
13.05.2026, 07:01:58 via Wykop
  • 140
@sikorkinaukrainie: Wow zaskakująco sensowna akcja ze strony MONu. Czyli są tam ludzie którzy mają łeb na karku i może z tej całej zawieruchy na wschodzie wyciągniemy jakaś lekcje (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
13.05.2026, 07:28:02 via Wypiek
  • 37
@sikorkinaukrainie obserwuje was i wspieram od dawna. Bardzo miła wiadomość!
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
10.05.2026, 18:10:19
  • 120
A wiecie co? Mamy satysfakcję. Wy też powinniście mieć.

Cały świat śmieje się z Putina dlatego, że Zełenski wydał dekret zezwalający Rosji na zorganizowanie parady zwycięstwa na Placu Czerwonym w Moskwie.

Jednocześnie większość świata nie ma zielonego pojęcia, że to między innymi wasza zasługa.
Sądzę, że ta informacja może też być zaskoczeniem również dla niektórych z was.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fattek
Fattek
10.05.2026, 18:23:08 via Wykop
  • 46
@sikorkinaukrainie: putin 0:1 wykop
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
10.05.2026, 19:59:48 via Wykop
  • 39
@sikorkinaukrainie: dobrze, że przypomniałeś. Poszedł blik.
Wydajcie na jakiegoś drona.
W ogóle mam pomysł na stream patriotyczny.

Robicie cele jak rafineria taka i taka, Moskwa etc. za tyle donejtow i leci obraz PPV z realizacji celu
  • Odpowiedz
GARN
GARN
06.05.2026, 16:24:47
  • 63
#sztuka #art #malarstwo #obrazy autor: Stanisław Witkiewicz | Jesieniowisko | 1894 | olej na płótnie | 58,2 x 80,3 cm
GARN - #sztuka #art #malarstwo #obrazy autor: Stanisław Witkiewicz | Jesieniowisko | ...

źródło: 1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GARN
GARN
Autor
06.05.2026, 16:25:57 via Wykop
  • 35
Kwitnące jabłonie (1899)
GARN - Kwitnące jabłonie (1899)

źródło: 2

Pobierz
  • Odpowiedz
pisiontgroszy
pisiontgroszy
06.05.2026, 17:42:27 via Android
  • 29
@GARN: tutaj inny mniej znanych obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pisiontgroszy - @GARN: tutaj inny mniej znanych obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000018154

Pobierz
  • Odpowiedz
PrezesTalarek
PrezesTalarek
05.05.2026, 10:10:30
  • 108
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PrezesTalarek - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: image1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yahoomlody
yahoomlody
05.05.2026, 10:12:41 via Wykop
  • 65
@PrezesTalarek: juz nie pjoter od dzisiaj petrus spuchallo
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
05.05.2026, 10:29:44 via Wykop
  • 66
@PrezesTalarek: A trzeba było tę rybę zeżreć i popić wódą (rybka lubi pływać przyp. red.)
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
05.05.2026, 11:05:50
  • 152
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
suzaku0 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
05.05.2026, 11:07:48 via Wykop
  • 35
@suzaku0: za krótkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kingcel
kingcel
05.05.2026, 11:08:01 via Wykop
  • 88
@suzaku0: jakby ta historia miała grzybnie to bym ją wziął i zasiał na fudze żeby zawsze ze mną była
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
30.04.2026, 10:55:53
  • 284
UWAGA FRAJERZY,
mam ważny komunikat
#pergola
niegwynebleid - UWAGA FRAJERZY, 
mam ważny komunikat
#pergola

źródło: 1000032218

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
30.04.2026, 11:03:26 via Wykop
  • 311
ale będzie
skręcane
montowane
regulowane
ustawiane
składane
przytwierdzane
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
Autor
30.04.2026, 12:37:07 via Wykop
  • 49
<Na razie twierdze że przyjechały chińskie cegły

@kuncfot: to nie jest twierdzenie. Najwyżej hipoteza.
W każdym razie k------o ciężkie cegły. Gdybym nie miał akurat 5 brukarzy do pomocy to bym tego za cholerę nie wniósł do garażu. Te większe mają pewnie po 300 kg
A aluminium nie jest takie ciężkie
Kurde, to mogą być
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.04.2026, 00:40:08
  • 303
Dobrze że mam tu fan klub 5-10 osobowy. Nawet jak dodam jakieś guwno to chociaż będzie jeden plus by nie było mi smutno. Dzięki koledzy źółwik dla was 🐢🐢🐢🐢🐢
wfyokyga - Dobrze że mam tu fan klub 5-10 osobowy.  Nawet jak dodam jakieś guwno to c...

źródło: temp_file3790900343764624606

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
28.04.2026, 00:41:05 via Wykop
  • 60
@wfyokyga: uwu
PorzeczkowySok - @wfyokyga: uwu

źródło: caafee452b91675b04c9198e3ec42925

Pobierz
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
28.04.2026, 05:16:33 via Wykop
  • 42
@wfyokyga: smol
  • Odpowiedz
Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
25.04.2026, 15:30:32
  • 88
wlasnie wracam z wc
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Zakala_Wadowic - wlasnie wracam z wc
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: oceanarium3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czapkapapka
Czapkapapka
25.04.2026, 19:49:01 via Wykop
  • 36
@Zakala_Wadowic: Totalne g---o, mocny kandydat do podium. Plusik.
  • Odpowiedz
jPaolo2
jPaolo2
25.04.2026, 19:57:43 via Wykop
  • 4
@Zakala_Wadowic: I tak ma szczęście, że Pioter nie przyzwał medupy.
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
25.04.2026, 19:37:58
  • 278
#latwogang Na 70milionów wpada Michał Wiśniewski i będzie wynosił kibel w ramach wsparcia akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
okradzione - #latwogang Na 70milionów wpada Michał Wiśniewski i będzie wynosił kibel ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD
25.04.2026, 19:45:40 via Android
  • 3
@okradzione

dam na to 50 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
vanitydomain
vanitydomain
25.04.2026, 20:56:50 via Wykop
  • 13
@okradzione: jedna z lepszych akcji z Wiśniewskim
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 22.04.2026, 05:43:37
  • 226
ja dziadek jusz
#gownowpis #urodziny
N.....a - ja dziadek jusz
#gownowpis #urodziny

źródło: erbvervb

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
22.04.2026, 05:50:56 via Android
  • 35
@Noicozezebowniema: wszystkiego najlepszego proszę pana
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
22.04.2026, 05:51:33 via iOS
  • 15
@Noicozezebowniema: bądź zdrów. niech Cię plecki nie bolą. Wszystkiego najlepszego. :*
  • Odpowiedz
JednaZTychPrzekletychBestii
JednaZTychPrzekletychBestii
18.04.2026, 00:46:41
  • 6
#muzyka
JednaZTychPrzekletychBestii - #muzyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typhon
Typhon
18.04.2026, 05:59:42 via Wykop
  • 1
@JednaZTychPrzekletychBestii: Ooooo. Nie spodziewałem się Heilung na Wykopie. W Sopocie na żywo brzmiała magicznie.

A tak btw. Odnalazłem na Google Maps plażę, na której były nagrywane plenery. Podpowiem, że to są norweskie Lofoty i wyspa Andoya.
  • Odpowiedz
JednaZTychPrzekletychBestii
JednaZTychPrzekletychBestii
Autor
18.04.2026, 07:03:07 via Android
  • 1
@Typhon: Dziękuję za ciekawostkę (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 04:04:34
  • 218
O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei Wojska Polskiego 39 w Gdańsku zapaliłem znicz pod tablicą upamiętniającą ofiary tego wydarzenia.

Wróciły wspomnienia gdyż mieszkałem w tym wieżowcu od przełomu 1989/1990 do 8 kwietnia 1995....

🖤

#gdansk
MikSob1985 - O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei W...

źródło: 1000130712

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moron
Moron
Moron
17.04.2026, 04:08:07 via Wykop
  • 226
@MikSob1985: mam nadzieje źe to potem posprzątasz
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
Autor
17.04.2026, 04:55:31 via Android
  • 35
@mj24: Nikogo nie było przed 6.00; a czy w ciągu dnia ktoś się pojawi to nie mam wiedzy. W zeszłym roku był wiceprezydent Gdańska Piotr Borawski wraz z Radnymi Miasta Andrzejem Kowalczysem i Marcinem Mickunem.
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
15.04.2026, 16:01:37
  • 613
#polityka #youtube #bekazpisu #neuropa #polska

To jest tak absurdalne, że szok. Żyjemy w idiokracji. Już przemilczę tego typa po lewej, ale zapraszanie do palacu faceta, ktory szerzy fejki, dezinformacje, gra przeciwko UE, jest antyukrainski - to jest po prostu szczyt wszystkiego. To jest jakis upadek autorytetow i totalna degeneracja spoleczenstwa.
NadwornyPanicz - #polityka #youtube #bekazpisu #neuropa #polska

To jest tak absurdal...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
15.04.2026, 16:05:31 via Wykop
  • 204
@NadwornyPanicz: Kurła przez chwilę myślałem, że prawaki znowu jakieś umowy o współpracy z Bangladeszami i sprowadzaniu emigrantów do roboty w januszexach podpisują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
musimusi
musimusi
musimusi
15.04.2026, 16:55:55 via Wykop
  • 146
@JupikaYeah: najważniejsze by d--a bolała lewaków :D Jacy Wy durni jesteście to jest aż nie do wiary.
Błagam napisz, że Ci za to płacą. Daj odzyskać wiarę w ludzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 359
  • Strona 1 z 359
  • >

Aleksander

  • Lubię... komiksy!
  • Opole
  • pershing66@wp.pl

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 01.02.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.03.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking