Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Heechee

Heechee

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 766
  • Znaleziska 234
  • Mikroblog 532
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (2)
  • Komentowane (42)
  • Plusowane (488)
Afrobiker
Afrobiker
18.03.2025, 06:41:28
  • 2795
#heheszki
Afrobiker - #heheszki

źródło: temp_file7672913251167745509

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kinlej
kinlej
kinlej
18.03.2025, 07:45:34 via Wykop
  • 147
@Afrobiker: może kiedyś nasze czasy będą się nazywać średniowieczem
  • Odpowiedz
v1st
v1st
v1st
18.03.2025, 08:02:50 via Wykop
  • 610
@Afrobiker: Ja już mam nazwę. Era dezinformacji.
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
26.01.2025, 14:27:02
  • 2720
Zaplusuj jeśli uważasz że ten człowiek zasługuje na pokojową nagrodę nobla
Pomiń jeśli chcesz żeby twoje dziecko zmarło z powodu braku specjalistycznego sprzętu
#wosp
placebo_ - Zaplusuj jeśli uważasz że ten człowiek zasługuje na pokojową nagrodę nobla...

źródło: image

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Benn
Benn
26.01.2025, 14:29:00 via Wykop
  • 595
@placebo_: ale ja nie mam dzieci. A Owsienko to postkomunistyczny krętacz.
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
26.01.2025, 14:29:31 via Wykop
  • 799
@placebo_: Jak w końcu wskrzesi Hitlera to może zasłuży
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
26.01.2025, 09:21:16
  • 4626
Jak co roku!
Wpłacę 0,1gr za każdego plusa pod tym wpisem. Oczywiście załączę potwierdzenie przelewu.

Do końca świata i jeden dzień dłużej!
#wosp
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
26.01.2025, 10:21:05 via Android
  • 650
@Goronco brawo, już 4,3 grosza wykopki zebrały przez godzinę
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
Autor
26.01.2025, 10:31:21 via Android
  • 637
@Shagal @EissIckedouw @LM317K
Dziękuję kochani, niestety jak co roku zbiera się hejt na mnie pod moim wpisem, ale w dupie ich mam, będę wpłacał do końca świata i jeden dzień dłużej ❤️‍🔥
  • Odpowiedz
kicek3d
kicek3d
07.12.2024, 13:50:23
  • 1375
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiszeCzasen
PiszeCzasen
07.12.2024, 13:55:49 via Wykop
  • 572
@kicek3d: ładnie to zrobił.
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
07.12.2024, 14:20:12 via Wykop
  • 282
@kicek3d: dobrze, że nie jechał szybciej bo wtedy backflipy mógłby się nie udać.
  • Odpowiedz
mmenelica
mmenelica
06.12.2024, 14:10:32
  • 758
mysle ze bez jej tworczosci polska moglaby duzo zyskac

#heheszki #cleo #muzyka #mediaexpert #humorobrazkowy #przemysleniazdupy #takaprawda
mmenelica - mysle ze bez jej tworczosci polska moglaby duzo zyskac

#heheszki #cleo #...

źródło: cleo sreo

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrakkainenV
DrakkainenV
06.12.2024, 14:23:09 via Android
  • 492
@mmenelica ale co to za twórczość w ogole. Znasz kogoś kto powie "słucham kleo"? To taka piosenkarka na dożynki, coby tłuszcza miała pod co kiełbaskę z piwem wciągać.
  • Odpowiedz
DrakkainenV
DrakkainenV
06.12.2024, 14:41:53 via Android
  • 50
@dzieju41 to jakieś dzieciaki prowadzą. Z tego co wiem, Jarek jakimowicz też miał Jakinators xD
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
05.12.2024, 19:51:29
  • 1452
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....i
konto usunięte 05.12.2024, 20:51:26 via Wykop
  • 1029
@ish_waw: tłumaczę z dyplomatycznego na polski: mamy to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
m.....t
m.....t
konto usunięte 05.12.2024, 20:58:46 via Wykop
  • 328
@Masc_Dla_Lewaka: jak na kogoś z "maść" w nicku to widzę, że mocno piecze xD... do budy
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
09.09.2024, 04:31:14
  • 1778
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file2334142841306780558

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magic_johnson
magic_johnson
09.09.2024, 05:08:26 via Wykop
  • 42
@anoysath: w końcu jutro 10.
  • Odpowiedz
m.....a
konto usunięte 09.09.2024, 05:14:44 via Wykop
  • 318
@anoysath: znow ten oszust. no ale zaplusowalem
  • Odpowiedz
JestemKolejnymRozowymPaskiem
JestemKolejnymRozowymPaskiem
14.08.2024, 10:26:22
  • 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrninistrator
adrninistrator
14.08.2024, 10:32:18 via Wykop
  • 17
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: zostaw go w spokoju, gdyby to była kobieta to można by na niej psy wieszać, ale na chłopaku to nie, co ty
  • Odpowiedz
P.....t
konto usunięte 14.08.2024, 10:39:27 via Wykop
  • 47
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: złoto
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
19.01.2024, 08:57:26
  • 118
To już rok

#wroclaw #mpkwroclaw
mroz3 - To już rok

#wroclaw #mpkwroclaw

źródło: comment_zlQMA5XINSKqKG6ZYQTKvzh46dt6x6qQ

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
19.01.2024, 08:59:20 via Android
  • 45
@mroz3 F
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
19.01.2024, 09:01:00 via Wykop
  • 41
@mroz3: zdjęcie prorocze
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
18.01.2024, 07:18:38
  • 411
"Lud" przemówił. Pętla Krzyki. Uroczo będzie jeździć ulicami z artystycznym malowidłem po #wroclaw
MaJeM0 - "Lud" przemówił. Pętla Krzyki. Uroczo będzie jeździć ulicami z artystycznym ...

źródło: IMG-20240118-WA0000

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plinius
Plinius
18.01.2024, 07:23:28 via Wykop
  • 205
@MaJeM0:
Plinius - @MaJeM0:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Darth_Gohan
Darth_Gohan
18.01.2024, 07:24:31 via Wykop
  • 725
@MaJeM0: Mam nadzieje, że idiotę lub idiotów którzy to namalowali namierzą bo ani to ładne ani z przekazem. Hajsu na wyczyszczenie tego pójdzie jak lodu zupełnie niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
04.01.2024, 14:35:07
  • 18
Program telewizyjny, co wy na to? Jeśli ktoś się chociaż trochę uśmiechnął podczas czytania, to proszę o polajkowanie peja, bo przygotowanie nawet takiego głupiego obrazka zajmuje chwilę: Zbliżeniowy

Jeśli byłoby zainteresowanie, to wrzucałbym aktualne zapowiedzi, czyli to co danego dnia rzeczywiście będzie można zobaczyć w TV.
#heheszki #humorobrazkowy #film #kino
Zblizeniowy - Program telewizyjny, co wy na to? Jeśli ktoś się chociaż trochę uśmiech...

źródło: Zapowiedź TV Taksówkarz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

joekey
joekey
04.01.2024, 14:40:32 via Wykop
  • 5
@Zblizeniowy: no taka oryginalna dosyć ta interpretacja....rzekłbym brawurowa
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
04.01.2024, 14:44:23 via Wykop
  • 3
@Zblizeniowy: fabuła filmu kozacka xD
Aż chyba obejrzę, tylko najpierw kupię butapren do wąchania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
04.01.2024, 04:40:05
  • 426
Wykupiłem se bilet na to. Zbierałem 10 lat, myślę że będzie warto
Mega_Smieszek - Wykupiłem se bilet na to. Zbierałem 10 lat, myślę że będzie warto

źródło: temp_file9195605235329083792

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
04.01.2024, 04:59:03 via Wykop
  • 143
@Mega_Smieszek: weź se jakiś kask, bo jak coś pójdzie nie tak, i cię ściśnie...
zawsze trzeba mieć kask.
  • Odpowiedz
przemax
przemax
04.01.2024, 05:43:50 via Wykop
  • 542
@Mega_Smieszek: weź zapasowego pada od xboxa
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
04.01.2024, 07:32:14
  • 575
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....n
B.....n
konto usunięte 04.01.2024, 07:33:49 via Wykop
  • 105
@Soothsayer: xDDDD
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
04.01.2024, 07:35:14 via Android
  • 318
@Soothsayer Mogłeś zabitego zlootować z kasy i itemów, co za amatorszczyzna
  • Odpowiedz
buzitozamalo
buzitozamalo
04.01.2024, 05:13:42
  • 770
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rewizjonista
rewizjonista
04.01.2024, 05:34:39 via Wypiek
  • 114
@buzitozamalo znowu ta sama historia. Skąd wy to kopiujcie?
  • Odpowiedz
Juzef_Pilsucki
Juzef_Pilsucki
Juzef_Pilsucki
04.01.2024, 06:37:31 via Wykop
  • 1670
@rewizjonista: z Internetu. OP ma ci podłączyć internet czy o co chodzi? Ja też mogę podłączyć. Kiedyś już to robiłem, a mianowicie...

Parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę.
No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
04.01.2024, 08:07:44
  • 5382
5 stycznia można wygrać 520 000 000 ZŁOTYCH.
Gdy wygram główną nagrodę, każdy z plusujących ten wpis otrzymają ode mnie proporcjonalny udział w 1% z wygranej. Nawet przy 10k plusów to ciągle pięć stów.
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#dziendobry #glupiewykopowezabawy #grajzwykopem #eurojackpot #lotto
Polasz - 5 stycznia można wygrać 520 000 000 ZŁOTYCH.
Gdy wygram główną nagrodę, każd...

źródło: zloto

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....s
J.....s
konto usunięte 04.01.2024, 08:17:55 via Wykop
  • 1050
@Polasz: Zajebiście. A może dał byś mi już te 5 stów, a jak nie wygrasz to ci oddam. Słowo. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
spajdermen
spajdermen
04.01.2024, 09:26:52 via Wykop
  • 439
@Polasz: panie za pięć stów to mi się nie opłaca kliknięcia myszką zużywać
  • Odpowiedz
k.....r
k.....r
konto usunięte 04.01.2024, 09:12:47
  • 286
czy zakladajac takie spodenki na silownie prowokuje facetow zeby gapili mi sie na tylek?
k.....r - czy zakladajac takie spodenki na silownie prowokuje facetow zeby gapili mi ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scybulko
Scybulko
04.01.2024, 09:13:06 via Android
  • 1340
@kyIiejenner tak
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
04.01.2024, 09:29:11 via Android
  • 2005
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking