Wpis z mikrobloga

@MaJeM0: Mam nadzieje, że idiotę lub idiotów którzy to namalowali namierzą bo ani to ładne ani z przekazem. Hajsu na wyczyszczenie tego pójdzie jak lodu zupełnie niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
  • 7
@Darth_Gohan, @Plinius, @sargento, @fff112: wszystko zależy co kamery na pętli zarejestrowały i czy smerfowi ze Ślężnej będzie się chciało wykonać pracę ponad swoje możliwości wydruku kwita o umorzeniu ¯\(ツ)/¯. Niemniej, złapać, szmata z płynem w łapę i szorować swoje "dzieła" a tak pójdzie bombaj do przemalowania, za które wszyscy zapłacimy.
MaJeM0 - @Darth_Gohan, @Plinius, @sargento, @fff112: wszystko zależy co kamery na pęt...

źródło: IMG-20240118-WA0001

Pobierz
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

ani to ładne ani z przekazem

rozumiem, że jakby to był ten no, banksy to byś sikał po nogach z radości?
ładne to subiektywne stwierdzenie, niezależnie od tego to wandalizm na publicznym mieniu
  • Odpowiedz
@Nembutal: Rozumiem jeszcze graffiti robione na murach które są do tego przeznaczone (bo takie istnieją). Rozumiem namalowanie za zgodą właściciela na jego własności. Rozumiem jak zrobią jak w którymś mieście, że kilka wagonów metra oddali do tego żeby na nim pomalowali graffiti.

Tak samo rozumiem jak ktoś się #!$%@? na władzę i napisze coś na mieniu publicznym jasny przekaz jak to było chociażby za czasów komuny. Bo rozumiem, że malunki
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: nikomu, kto maluje nielegalne graffiti, nie zależy, abyś ty lub tobie podobni to rozumieli. Wiem, że chciałbyś zamknąć to w jakąś własną wizję świata i uregulować ale to nie tak działa. To nie ma się podobać wszystkim. Graffiti maluje się dla siebie i innych osób które malują.
A to na zdjęciu, #!$%@? jak #!$%@?, śmieszne, zmyją, po temacie.
  • Odpowiedz
To malowidło tylko potwierdza moją teorię o kompleksie małych członków u tego typu graficiarzy i potrzebie leczenie własnych kompleksów.
Jakby mieli jaja to by malowali swoje bohomazy w dzień, a nie jak szczury lub karaluchy wychodzili tylko w nocy i to jeszcze ze wstydu mordy zakrywając.

Cała ich twórczość to efekt nieradzenia sobie z problemami z dzieciństwa w patologicznych rodzin
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Maluje się dla siebie i środowiska które jest w to zaangażowanie.

Ja znam kilkanaście przykładów ludzi którzy malowali/malują, skończyli architekturę, ASP, są grafikami, zawodowymi fotografami, menedżerami i nadal to robią. Co twój przykład ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: a wiesz ile hajsu marnuje właśnie mpk? To mpk które regularnie podnosi opłaty i nie modernizuje tramwajów, torów. Tramwaje wiecznie mają poślizg i urzędnicy mają wywalone na tych wszystkich ludzi co muszą marznąć i czekać. Jestem za tym żeby każdy tramwaj tak wyglądał.
  • Odpowiedz
@Maticwaniak: To idź pomaluj.

No w ogóle nie modernizuje tramwajów. Weź człowieku najpierw zobacz jak powymieniano tabor w ostatnich latach, a potem się odzywaj. W wypadku torów był jeszcze gorszy dramat natomiast się wzięli do roboty.

Tramwaje wiecznie mają poślizg bo mają kompletnie nierzeczywiste rozkłady
  • Odpowiedz