@Glimpse0fTheFuture: a we wczorajszych czasach byli, tak samo jak kiedys tag to był zajebisty a teraz to jest hujowy, wkoorwia mnie to narzekanie normików i p---------e głupot
@Glimpse0fTheFuture: bez wiedzy jak w ogóle taką bibliografię przygotować nie będziesz zdolny do weryfikacji tego, co jakikolwiek czat z siebie wypluje. Naucz się tego ziomek i skorzystaj potem z szablonów LaTeX - świetnie ułatwiają pracę nad tekstem. Jak czatowi powiesz, że ma robić w formacie BibTeX i sam bedziesz rozumieć kod to bardzo przyspieszy to cały temat.
Spójrzcie na to, dzisiaj wielcy panowie i szanowne panie wyjdą z tych szklanych biurowców po 8 godzinach jedzenia ciast, picia matchy i plotkowania za grube piniondze, a reszta musi harować za dwóch, kleić odpadające podeszwy butów roboczych i łopatować.
Pewnie jak się wchodzi do tych wieżowców to czuć piękne perfumy, spotyka się pięknych i kulturalnych ludzi gdzie można pogadać o sztuce, winach, inwestycjach...
Spójrzcie na to, jutro wielcy panowie i szanowne panie wyjdą z tych szklanych biurowców po 8 godzinach jedzenia ciast, picia matchy i plotkowania za grube piniondze, a reszta musi harować za dwóch, kleić odpadające podeszwy butów roboczych i łopatować.
Pewnie jak się wchodzi do tych wieżowców to czuć piękne perfumy, spotyka się pięknych i kulturalnych ludzi gdzie można pogadać o sztuce, winach, inwestycjach...
Hej, mam 26 lat. Szukam dziewczyny, która by pracowała, a mi pozwoliła zająć się domem, gotowaniem i sprzątaniem. Chciałbym realizować się nie pracując zawodowo.
Jestem z wykształcenia ekonomistą, pracuję jako księgowy. Jestem osobą wrażliwą, delikatną, lubię się przytulać. Interesuję się ekonomią klasyczną, trochę psychologią, gram w szachy i jeżdżę na rowerze.
Jestem zadbany, szczupły, 182 cm wzrostu, mam ładną, delikatną twarz, wyraziste migdałowe, niebieskoszare oczy, pełne usta, gęste włosy.
@Glimpse0fTheFuture: ja juz nie mam siły sie uczyć i chce w końcu pieniadze robić, małe miejscowości nie wchodzą w grę, chce tylko warszawe. Po co mam kłamać z językiem? Jeśli by doszło do rozmowy kwalifikacyjnej to mnie zapytają cos w tym języku obcym a ja nie wydukam ani słowa. Cv wielokrotnie robione z chatem gpt.
Cieszę się, że po pierwszym roku rzuciłem chemię na polibudzie.
Sam uwierzyłem w liceum w propagandę mówiąca, że inżynier to wielki PAN dużo zarabiający o którego biją się pracodawcy.
To nie prawda, studia chemiczne są bardzo ciężkie, a pracy nawet w wojewódzkich miastach jest niedużo po tym kierunku. Sprawy mają się podobnie z biotechnologią.
@Glimpse0fTheFuture: Chemia to jedna z cięższych dróg z inżynierii ze średnio/słabo rozwiniętym przemysłem w Polsce i niskim sufitem, czego się spodziewać? Jak nie jesteś zainteresowany konkretnym kierunkiem to nie idź na studia w ogóle.
@D00M666: Jak houp był by typu chemik, to mógł by produkować 4mmc.
Są osoby co nie będąc utytułowanym chemikiem to robią bo miejsce pracy, narzędzia i substancje, które tam są im na to pozwalają… mogą rozwijać swoje chemiczne talenty. All legit xD
Kurczę, jeżeli wejdzie ustawa mówiąca, że mundurowi mogą po 15 latach śluby nabyć prawa emerytalne to zastanowię się czy nie zapisać się do wojska zawodowego. Pewna państwowa praca, dodatki, mieszkaniówka, wysokie jak na polskie warunki emerytury, wyżywienie itd. Sponsorują kursy, prawo jazdy C+E itp, tańsze bilety na komunikacje miejska, pociągi
Mam magistra z FiR, znam angielski na C1 i niemiecki na B2, uczę się francuskiego (A1 mam myślę), mam prawo jazdy kategorii B.
@Glimpse0fTheFuture: Jest w tym sporo prawdy, ale mało kto ma tyle czasu, aby dla samego faktu sprawdzenia inteligencji i myślenia poświęcać przynajmniej 4 lata, żeby potem i tak iść na inny kierunek, żeby już uczyć się drugie tyle czasu już konkretnie pod bardziej świadomie wybraną ścieżkę.
Synek, wracaj z tej Warszawki i pomóż ojcu z gospodarstwem na wsi.
Trzeba gnój przerzucić, krowy wydoić.
Jakie studia, jaka kariera w korpo? U nas masz wszystko i kościółek, las, spokój i taka fajna dziewucha w twoim wieku pracuje teraz w gieesie. Zagadał byś do niej, na remizę byś ją zabrał...
https://test.mensa.no/Home/Test/pl-PL
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #pracbaza
źródło: Bez nazwy
Pobierzźródło: tenor-2185116957
Pobierz