Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Glimpse0fTheFuture

Glimpse0fTheFuture

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5317
  • Znaleziska 763
  • Mikroblog 4554
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 24
  • Dodane (1371)
  • Komentowane (3078)
  • Plusowane (105)
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 11 godz. i 11 min temu
  • 4
Czy mając IQ 128 według mensa i nie mając znajomości można osiągnąć sukces, szukaj *click*

https://test.mensa.no/Home/Test/pl-PL

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #pracbaza
Glimpse0fTheFuture - Czy mając IQ 128 według mensa i nie mając znajomości można osiąg...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t4f9oy55
t4f9oy55
11 godz. temu via Wykop
  • 4
@Glimpse0fTheFuture: No ładny wynik, mądry z ciebie chłopiec, pac pac.
t4f9oy55 - @Glimpse0fTheFuture: No ładny wynik, mądry z ciebie chłopiec, pac pac.

źródło: tenor-2185116957

Pobierz
  • Odpowiedz
gevurah
gevurah
10 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@Glimpse0fTheFuture: nie radze sobie
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture przedwczoraj, 18:36:15
  • 2
Wymieńcie kilka firm w Polsce (dowolne miasto) gdzie jest dobry work life balance i co najmniej średnie pieniądze.

#przegryw #pracbaza #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
przedwczoraj, 18:38:17 via Wykop
  • 13
@Glimpse0fTheFuture: juwentus, solid, Konsalnet, Impel
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
przedwczoraj, 18:59:36 via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: xD
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture przedwczoraj, 11:05:13
  • 4
Koleżanki z pracy mi powiedziały, że w dzisiejszych czasach nie ma prawdziwych mężczyzn ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #niebieskiepaski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
przedwczoraj, 11:06:42 via Wykop
  • 3
@Glimpse0fTheFuture: a we wczorajszych czasach byli, tak samo jak kiedys tag to był zajebisty a teraz to jest hujowy, wkoorwia mnie to narzekanie normików i p---------e głupot
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 03.06.2026, 13:12:25
  • 10
Nadszedł dzień dzisiejszy. Za rok jak trochę oszczędzę i procent będzie łaskawy to będzie tu 150 000 złotych. Tego sobie życzę.

#gielda
Glimpse0fTheFuture - Nadszedł dzień dzisiejszy. Za rok jak trochę oszczędzę i procent...

źródło: piniondz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 02.06.2026, 15:54:54
  • 11
Hej, mam pytanie odnośnie zakoli?

Wiecie może czy to co mam to zakola czy jedynie dojrzała linia włosów?

Jaką fryzurę mi polecacie by schować moją linię włosów?

Niedługo
Glimpse0fTheFuture - Hej, mam pytanie odnośnie zakoli?

Wiecie może czy to co mam to ...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
02.06.2026, 15:56:38 via Wykop
  • 9
@Glimpse0fTheFuture: Sam pan Norwood byłby pod wrażeniem takiej linii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
03.06.2026, 07:45:10 via Wykop
  • 4
@Glimpse0fTheFuture: dobry bait
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 26.05.2026, 14:47:48
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
26.05.2026, 14:50:26 via Wykop
  • 4
@Glimpse0fTheFuture: fajna ciasna
  • Odpowiedz
Doktor_PajHiWo
Doktor_PajHiWo
26.05.2026, 15:20:20 via Wykop
  • 3
@Glimpse0fTheFuture: nie pogardził bym
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 24.05.2026, 19:47:47
  • 2
Hej, @choochoomotherfucker kocham Cię niczym siedzenie w pendolino przy oknie (。◕‿‿◕。)

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
24.05.2026, 20:58:44 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: Chodzi o prawdziwe okno czy kawałeczek okna i widok na ścianę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
choochoomotherfucker - @Glimpse0fTheFuture: Chodzi o prawdziwe okno czy kawałeczek ok...

źródło: z16510154AMP,Wagon-II-klasy-w-pociagu-Pendolino-PKP-Intercity

Pobierz
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
25.05.2026, 08:19:33 via Wykop
  • 1
@choochoomotherfucker: prawdziwe, nie żaden skrawek!
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 24.05.2026, 19:35:28
  • 0
Do pomocy w pisaniu pracy magisterskiej (podanie bibliografii, nadanie pracy struktury) lepszy będzie chat gpt czy Gemini?

#studia #studbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Seri0CiMowie
Seri0CiMowie
25.05.2026, 07:55:50 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: bez wiedzy jak w ogóle taką bibliografię przygotować nie będziesz zdolny do weryfikacji tego, co jakikolwiek czat z siebie wypluje. Naucz się tego ziomek i skorzystaj potem z szablonów LaTeX - świetnie ułatwiają pracę nad tekstem. Jak czatowi powiesz, że ma robić w formacie BibTeX i sam bedziesz rozumieć kod to bardzo przyspieszy to cały temat.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 24.05.2026, 19:26:58
  • 0
Do pisania pracy magisterskiej do pomocy bardziej nada się chAt gpt czy Gemini? Głównie chodzi mi o podanie bibliografii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 22.05.2026, 16:52:56
  • 6
Spójrzcie na to, dzisiaj wielcy panowie i szanowne panie wyjdą z tych szklanych biurowców po 8 godzinach jedzenia ciast, picia matchy i plotkowania za grube piniondze, a reszta musi harować za dwóch, kleić odpadające podeszwy butów roboczych i łopatować.

Pewnie jak się wchodzi do tych wieżowców to czuć piękne perfumy, spotyka się pięknych i kulturalnych ludzi gdzie można pogadać o sztuce, winach, inwestycjach...

A świniopasy tacy jak my śmierdzą i pierdzą aż
Glimpse0fTheFuture - Spójrzcie na to, dzisiaj wielcy panowie i szanowne panie wyjdą z...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
22.05.2026, 17:43:46 via Wykop
  • 2
@Glimpse0fTheFuture: aaaaaaeeeee k---a
redorbiter - @Glimpse0fTheFuture: aaaaaaeeeee k---a

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
22.05.2026, 17:45:11 via Wykop
  • 2
@sberatel: Życie mnie skrzywdziło.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 21.05.2026, 18:44:15
  • 1
Spójrzcie na to, jutro wielcy panowie i szanowne panie wyjdą z tych szklanych biurowców po 8 godzinach jedzenia ciast, picia matchy i plotkowania za grube piniondze, a reszta musi harować za dwóch, kleić odpadające podeszwy butów roboczych i łopatować.

Pewnie jak się wchodzi do tych wieżowców to czuć piękne perfumy, spotyka się pięknych i kulturalnych ludzi gdzie można pogadać o sztuce, winach, inwestycjach...

A świniopasy tacy jak my śmierdzą i pierdzą aż
Glimpse0fTheFuture - Spójrzcie na to, jutro wielcy panowie i szanowne panie wyjdą z t...

źródło: 1000000990

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
21.05.2026, 18:45:59 via iOS
  • 2
@Glimpse0fTheFuture: tak wyglada ta praca dla osób, ktore nie wiedza jak ona wyglada.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
21.05.2026, 18:48:25 via Wykop
  • 1
@PrawnydoRadca: Ja oglądałem serial na TVN pokazujący życie takich panów korporacyjnych.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 16.05.2026, 19:40:51
  • 6
Idę spać i pierdzieć w pościel...

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 14.05.2026, 18:55:52
  • 1
Poważne pytanie- dlaczego ludzie głównie obrażają elektorat PISu najmocniej, a innym elektoratom obrywa się jakby mniej?

Ludzie głosują za tym co im się najbardziej opłaca. Na kogo miał zagłosować emeryt/osoba w wieku przedemerytalnym jak nie na PIS?

PIS obiecał niższy wiek emerytalny, dał 13 i 14 co dla emerytów jest kluczowe.

Większość
Glimpse0fTheFuture - Poważne pytanie- dlaczego ludzie głównie obrażają elektorat PISu...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
14.05.2026, 18:59:58 via Android
  • 1
@Glimpse0fTheFuture: opie! Ale mUf ze bedzie glosno
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
14.05.2026, 19:13:26 via Wykop
  • 6
@Glimpse0fTheFuture: jak im się opłaca jak za PiSu inflacja zjadła duża część ich emerytury, ale są za głupi żeby to zrozumieć
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 14.05.2026, 16:34:20
  • 3
Hej, mam 26 lat. Szukam dziewczyny, która by pracowała, a mi pozwoliła zająć się domem, gotowaniem i sprzątaniem. Chciałbym realizować się nie pracując zawodowo.

Jestem z wykształcenia ekonomistą, pracuję jako księgowy. Jestem osobą wrażliwą, delikatną, lubię się przytulać. Interesuję się ekonomią klasyczną, trochę psychologią, gram w szachy i jeżdżę na rowerze.

Jestem zadbany, szczupły, 182 cm wzrostu, mam ładną, delikatną twarz, wyraziste migdałowe, niebieskoszare oczy, pełne usta, gęste włosy.

#blackpill
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
14.05.2026, 16:36:13 via Wykop
  • 7
@Glimpse0fTheFuture: chciałbym taką co ma chałupę po starych a ja bym miał rentę bożą i pił rompery
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
14.05.2026, 16:37:23 via Wykop
  • 4
@Glimpse0fTheFuture:

lubię się przytulać

Ja moge
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 12.05.2026, 07:11:01
  • 1
Czemu spółki IT dzisiaj tak szybko spadają?

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzykrzy1995
krzykrzy1995
12.05.2026, 07:11:59 via Wykop
  • 5
@Glimpse0fTheFuture: bo kupilem wczoraj nasdaczka w imie DCA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
12.05.2026, 07:21:40 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: asseco pewnie spada, że ludzie przed dywidendą sprzedają
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 11.05.2026, 19:01:49
  • 2
Do przegrywów:

Jestem osobą empatyczną. Podajcie mi swój jeden największy problem życiowy, a ja poradzę wam co trzeba zrobić aby się wam poprawiło.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felixu
Felixu
11.05.2026, 19:04:03 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
11.05.2026, 19:30:46 via Wykop
  • 1
@Glimpse0fTheFuture: ja juz nie mam siły sie uczyć i chce w końcu pieniadze robić, małe miejscowości nie wchodzą w grę, chce tylko warszawe. Po co mam kłamać z językiem? Jeśli by doszło do rozmowy kwalifikacyjnej to mnie zapytają cos w tym języku obcym a ja nie wydukam ani słowa. Cv wielokrotnie robione z chatem gpt.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 11.05.2026, 17:47:30
  • 7
Cieszę się, że po pierwszym roku rzuciłem chemię na polibudzie.

Sam uwierzyłem w liceum w propagandę mówiąca, że inżynier to wielki PAN dużo zarabiający o którego biją się pracodawcy.

To nie prawda, studia chemiczne są bardzo ciężkie, a pracy nawet w wojewódzkich miastach jest niedużo po tym kierunku. Sprawy mają się podobnie z biotechnologią.

W
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujekDoggi
WujekDoggi
11.05.2026, 17:49:16 via Wykop
  • 4
@Glimpse0fTheFuture: Chemia to jedna z cięższych dróg z inżynierii ze średnio/słabo rozwiniętym przemysłem w Polsce i niskim sufitem, czego się spodziewać? Jak nie jesteś zainteresowany konkretnym kierunkiem to nie idź na studia w ogóle.
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
11.05.2026, 18:00:35 via Wykop
  • 4
@Glimpse0fTheFuture: Sanepik? Jaki sanepik?

@D00M666: Jak houp był by typu chemik, to mógł by produkować 4mmc.

Są osoby co nie będąc utytułowanym chemikiem to robią bo miejsce pracy, narzędzia i substancje, które tam są im na to pozwalają… mogą rozwijać swoje chemiczne talenty. All legit xD
bartlomiej_rakowski - @Glimpse0fTheFuture: Sanepik? Jaki sanepik? 
 @D00M666: Jak hou...
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 11.05.2026, 13:05:41
  • 1
Kurczę, jeżeli wejdzie ustawa mówiąca, że mundurowi mogą po 15 latach śluby nabyć prawa emerytalne to zastanowię się czy nie zapisać się do wojska zawodowego. Pewna państwowa praca, dodatki, mieszkaniówka, wysokie jak na polskie warunki emerytury, wyżywienie itd. Sponsorują kursy, prawo jazdy C+E itp, tańsze bilety na komunikacje miejska, pociągi

Mam magistra z FiR, znam angielski na C1 i niemiecki na B2, uczę się francuskiego (A1 mam myślę), mam prawo jazdy kategorii B.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
11.05.2026, 13:23:10 via Wykop
  • 1
@onepnch: myślę, że wojny w Polsce nie będzie za mojego życia.
  • Odpowiedz
Prokurator_powiatowy
Prokurator_powiatowy
12.05.2026, 13:39:36 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: Nie wprowadzą i nie ma tego nawet w żadnych planach.Jest 25 i tak zostanie
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 10.05.2026, 20:15:48
  • 2
Kurczę, chciałbym móc ukończyć matematykę na UW...

Ale jestem za stary i za głupi na to.

#przegryw #studia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Seri0CiMowie
Seri0CiMowie
11.05.2026, 08:24:20 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: Jest w tym sporo prawdy, ale mało kto ma tyle czasu, aby dla samego faktu sprawdzenia inteligencji i myślenia poświęcać przynajmniej 4 lata, żeby potem i tak iść na inny kierunek, żeby już uczyć się drugie tyle czasu już konkretnie pod bardziej świadomie wybraną ścieżkę.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
11.05.2026, 08:27:34 via Wykop
  • 0
@Seri0CiMowie: to prawda, jestem za stary już na to, jestem magistrem firu
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 02.05.2026, 12:48:19
  • 2
Synek, wracaj z tej Warszawki i pomóż ojcu z gospodarstwem na wsi.

Trzeba gnój przerzucić, krowy wydoić.

Jakie studia, jaka kariera w korpo? U nas masz wszystko i kościółek, las, spokój i taka fajna dziewucha w twoim wieku pracuje teraz w gieesie. Zagadał byś do niej, na remizę byś ją zabrał...

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
02.05.2026, 12:54:06 via Wykop
  • 2
@Zaorany33: na miesiąc wyjechał do stolycy i matki nie poznaje.... Niech cię czort...
  • Odpowiedz
Zaorany33
Zaorany33
Zaorany33
02.05.2026, 12:54:56 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 69
  • Strona 1 z 69
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking