Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frogi

Frogi

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 963
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 955
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Voltrex
Voltrex
28.05.2026, 10:04:40
  • 3
#gielda przyszła dywidenda z asbisa a wy zazdrośni (zawrotne 50zl)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 28.05.2026, 10:06:16 via Android
  • 1
@Voltrex: u mnie aż 28
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
27.05.2026, 17:03:29
  • 0
Dobra, co zrobić z tym NOK.
Do tej pory pomijałem bo myślałem że pociąg trochę odjechał, generalnie:
- słaby rev growth
- solidny TAM, dużo patentów
- w c--j hajsu, buybacki
- ostatnio zakup Infiniery, oszczędności + integracja pod istniejący segment sprzedaży routerów/switchy do komunikacji miedzy centrami danych
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 27.05.2026, 17:04:51 via Android
  • 0
@Rogalikznadzieniem: ja kupiłem dzisiaj
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
27.05.2026, 13:34:57
  • 1
#gielda

Ale gościu od Siversa tam pewnie rzucił teraz retailowi, potężny volumen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

Ale gościu od Siversa tam pewnie rzucił teraz retailowi, po...

źródło: IMG_1025

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 27.05.2026, 13:38:16 via Android
  • 4
@perfumowyswir: w piątek wyniki, pewnie ludzie realizują zyski
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
27.05.2026, 05:58:37
  • 4
#gielda

W sumie to dobry moment by wjechać w Microsoft?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 27.05.2026, 06:03:01 via Android
  • 53
@KjatanSveisson: ludzie, wy macie jakiś syndrom sztokholmski z tym okniorzem ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 27.05.2026, 05:51:54
  • 0
#gielda
Nokia.fi? Ktoś coś?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kone
kone
kone
27.05.2026, 05:53:55 via Wykop
  • 2
@Frogi: obecny od 8,5eur( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
chamik
chamik
27.05.2026, 07:01:06 via Wykop
  • 1
@Frogi: mam, chętnie naganiałbym, ale wydaje mi się, że obecna cena już dyskontuje "AI". Gadałem z dwoma gościami, nie z żadnym ejajem. Jeden pracujący w telekomunikacji jako inżynier, a drugi w półprzewodnikach. Podczas gdy drugi bardzo chętnie opowiadał o zastosowaniach Nokii, to pierwszy gasił stwierdzeniem, że już taki hype był na infrastrukturę 5G i wielkie G z tego wyszło.
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
27.05.2026, 04:30:29
  • 126
#gielda

Rrso przeciętnego kredytu gotówkowego to około 10%
Micron robi 20% w dzien

Matematykę pozostawiam wam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 27.05.2026, 04:38:43 via Android
  • 2
@makavelie30: zaraz przed krachem
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
27.05.2026, 03:36:40
  • 2
#gielda

Przy jakim poziomie sprzedajesz Microna?

  • 1000 11.5% (16)
  • 1625 10.8% (15)
  • 2000+ 23.0% (32)
  • Jestem przegrywem peroniarzem 54.7% (76)

Oddanych głosów: 139

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 27.05.2026, 04:10:58 via Android
  • 0
@perfumowyswir: ale żeby od razu przegrywem? Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
26.05.2026, 06:30:29
  • 14
A w sumie dlaczemu szczur nie ma jakiegokolwiek śledzenia portfolio? Wykresiki z wpłatami i postępem trącenia kasy. Czy to jest tak trudne do zaimplementowania? #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 26.05.2026, 06:32:06 via Android
  • 13
@Just_Jump: łatwiej wyciągać kasę CFD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
forfiterex
forfiterex
25.05.2026, 22:16:13
  • 2
#gielda skont ten chejt na ETFy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 26.05.2026, 04:37:28 via Android
  • 15
@forfiterex: kolegom hossa uderzyła do głowy, przyjdzie większą korekta to zobaczysz tutaj zesrańsko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
maQus
maQus
26.05.2026, 04:19:44
  • 2
Raz ETF to nie pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 26.05.2026, 04:34:54 via Android
  • 2
@maQus: czyli masz ich 9? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.05.2026, 20:26:08
  • 0
#gielda
Który następny, tani śmieciuch zrobi 500%+ w tym roku.
Słucham szanowne grono ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
25.05.2026, 20:27:52 via Wykop
  • 3
@Frogi: Kruk
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
25.05.2026, 20:31:16 via Wykop
  • 1
@Frogi: pewnie jakiś śmieciuch który ma zwierzę w nazwie
  • Odpowiedz
Hdheheheh323kjk
Hdheheheh323kjk
Hdheheheh323kjk
25.05.2026, 11:15:57
  • 3
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 25.05.2026, 11:21:04 via Android
  • 2
@Hdheheheh323kjk: trafna uwaga
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.05.2026, 11:03:22
  • 11
#gielda
Ej koledzy, bo ja mam na IKE jeden ETF ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To nic, prawda? Dalej mogę tu z wami bzikać, nie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
25.05.2026, 11:04:30 via Wykop
  • 52
@Frogi: kolego, ale było wielokrotnie mówione, że my do gejów naprawdę nic nie mamy, nawet szacunku
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
25.05.2026, 11:05:04 via Wykop
  • 44
@Frogi: hejka skąd klikasz
ja dominujący, 25% portfela w ETF
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 24.05.2026, 05:43:43
  • 18
Słaby zasięg ale i tak jest zajebiście (。◕‿‿◕。)
#spierdotrip #ognisko #pieseczkizprzypadku #czujedobrzeczlowiek
Frogi - Słaby zasięg ale i tak jest zajebiście (。◕‿‿◕。)
#spierdotrip #ognisko #piesec...

źródło: 1000004789

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
24.05.2026, 07:12:43 via Android
  • 5
@Frogi: Proszę pogłaskać pieseka ode mnie ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
22.05.2026, 15:30:15
  • 60
Czas rozpocząć wknd z portfelem na nowym ATH. Dziś mi ładnie stoi, żona będzie miała dobre peklowanko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Czas rozpocząć wknd z portfelem na nowym ATH. Dziś mi ładnie stoi, żona bę...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 o 17.27.17

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:40:50 via Wykop
  • 10
@ossprime: u mnie skromniej, alei tak miodzio lodzio (。◕‿‿◕。)
Frogi - @ossprime: u mnie skromniej, alei tak miodzio lodzio (。◕‿‿◕。)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 174009

Pobierz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
22.05.2026, 15:34:17
  • 6
Ja nowy na gielda, czy taka stopa zwrotu w 6 miesięcy jest dobra czy lepiej to wrzucić w obligacje lub etfa?

Tylko niepoważne odpowiedzi

#gielda
breakdown1 - Ja nowy na gielda, czy taka stopa zwrotu w 6 miesięcy jest dobra czy lep...

źródło: image_picker_FC1E9221-4F39-4BC4-9D0E-95B3C1261E5E-92863-0000248C10F7F63A

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:39:42 via Wykop
  • 0
@breakdown1: wrzuciłbyś na konto inwestycyjne i miałbyś 2x tyle xd
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:21:05
  • 1
#gielda
Z takich nieco mniej oczywistych spółek to super mi rośnie na infineon, IFX.DE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
22.05.2026, 15:33:52 via Wykop
  • 0
@Frogi: no i kupuje, będzie na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.05.2026, 15:20:01
  • 5
#gielda

Jaka była wartości waszych akcji w portfolio licząc do 30 roku życia?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:20:22 via Android
  • 3
@KjatanSveisson: 0 bo jestem starszy
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
22.05.2026, 15:17:01
  • 2
jesli ktos kupil siversa po 50 koron kiedy bylo ekstremalnie drogo to wlasnie juz jest +50% nie zeby cos xD

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:19:23 via Android
  • 3
@Glupiii: najwięcej brałem po 43 i 41
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking