Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frogi

Frogi

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 884
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 876
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
forfiterex
forfiterex
25.05.2026, 22:16:13
  • 2
#gielda skont ten chejt na ETFy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 26.05.2026, 04:37:28 via Android
  • 15
@forfiterex: kolegom hossa uderzyła do głowy, przyjdzie większą korekta to zobaczysz tutaj zesrańsko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
maQus
maQus
26.05.2026, 04:19:44
  • 2
Raz ETF to nie pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 26.05.2026, 04:34:54 via Android
  • 2
@maQus: czyli masz ich 9? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.05.2026, 20:26:08
  • 0
#gielda
Który następny, tani śmieciuch zrobi 500%+ w tym roku.
Słucham szanowne grono ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
25.05.2026, 20:27:52 via Wykop
  • 3
@Frogi: Kruk
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
25.05.2026, 20:31:16 via Wykop
  • 1
@Frogi: pewnie jakiś śmieciuch który ma zwierzę w nazwie
  • Odpowiedz
Hdheheheh323kjk
Hdheheheh323kjk
Hdheheheh323kjk
25.05.2026, 11:15:57
  • 3
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 25.05.2026, 11:21:04 via Android
  • 2
@Hdheheheh323kjk: trafna uwaga
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.05.2026, 11:03:22
  • 11
#gielda
Ej koledzy, bo ja mam na IKE jeden ETF ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To nic, prawda? Dalej mogę tu z wami bzikać, nie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
25.05.2026, 11:04:30 via Wykop
  • 52
@Frogi: kolego, ale było wielokrotnie mówione, że my do gejów naprawdę nic nie mamy, nawet szacunku
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
25.05.2026, 11:05:04 via Wykop
  • 44
@Frogi: hejka skąd klikasz
ja dominujący, 25% portfela w ETF
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 24.05.2026, 05:43:43
  • 15
Słaby zasięg ale i tak jest zajebiście (。◕‿‿◕。)
#spierdotrip #ognisko #pieseczkizprzypadku #czujedobrzeczlowiek
Frogi - Słaby zasięg ale i tak jest zajebiście (。◕‿‿◕。)
#spierdotrip #ognisko #piesec...

źródło: 1000004789

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
24.05.2026, 07:12:43 via Android
  • 5
@Frogi: Proszę pogłaskać pieseka ode mnie ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
22.05.2026, 15:30:15
  • 60
Czas rozpocząć wknd z portfelem na nowym ATH. Dziś mi ładnie stoi, żona będzie miała dobre peklowanko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Czas rozpocząć wknd z portfelem na nowym ATH. Dziś mi ładnie stoi, żona bę...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 o 17.27.17

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:40:50 via Wykop
  • 10
@ossprime: u mnie skromniej, alei tak miodzio lodzio (。◕‿‿◕。)
Frogi - @ossprime: u mnie skromniej, alei tak miodzio lodzio (。◕‿‿◕。)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 174009

Pobierz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
22.05.2026, 15:34:17
  • 6
Ja nowy na gielda, czy taka stopa zwrotu w 6 miesięcy jest dobra czy lepiej to wrzucić w obligacje lub etfa?

Tylko niepoważne odpowiedzi

#gielda
breakdown1 - Ja nowy na gielda, czy taka stopa zwrotu w 6 miesięcy jest dobra czy lep...

źródło: image_picker_FC1E9221-4F39-4BC4-9D0E-95B3C1261E5E-92863-0000248C10F7F63A

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:39:42 via Wykop
  • 0
@breakdown1: wrzuciłbyś na konto inwestycyjne i miałbyś 2x tyle xd
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:21:05
  • 1
#gielda
Z takich nieco mniej oczywistych spółek to super mi rośnie na infineon, IFX.DE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
22.05.2026, 15:33:52 via Wykop
  • 0
@Frogi: no i kupuje, będzie na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.05.2026, 15:20:01
  • 5
#gielda

Jaka była wartości waszych akcji w portfolio licząc do 30 roku życia?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:20:22 via Android
  • 3
@KjatanSveisson: 0 bo jestem starszy
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
22.05.2026, 15:17:01
  • 2
jesli ktos kupil siversa po 50 koron kiedy bylo ekstremalnie drogo to wlasnie juz jest +50% nie zeby cos xD

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:19:23 via Android
  • 3
@Glupiii: najwięcej brałem po 43 i 41
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 22.05.2026, 14:00:49
  • 5
#gielda
Dziekuje panie Serenity za SIvers, 19% dzisiaj (ʘ‿ʘ)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
22.05.2026, 14:02:02 via Wykop
  • 2
@Bratkuu: a co jak nie będzię zbyt dużej?
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
22.05.2026, 15:18:36 via Android
  • 1
@nitrovski30000: to samo
  • Odpowiedz
lachat
lachat
lachat
22.05.2026, 14:01:52
  • 1
Cześć i czołem!
Czy ktoś wytłumaczy tagowym zielonkom zasady na tagu??

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 14:02:53 via Wykop
  • 8
@lachat: zakładasz konto na xtb, wpłacasz pieniądzę, kupujesz polecane śmieciuchy, zarabiasz albo tracisz
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
22.05.2026, 13:56:14
  • 5
#gielda

Teoria spiskowa. Lwia część tagu to nie są ludzie tylko boty ai które mają wywoływać u frajerów poczucie przynależności do grupy i naganiać naiwniaków na pompowanie kursów.

To nie może być prawda że normalni ludzie krwa myślą w taki sposób
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 13:56:50 via Wykop
  • 5
@pysznewpierdalator: beep beep boop
  • Odpowiedz
Chlebek_Pyszny
Chlebek_Pyszny
22.05.2026, 13:51:17
  • 4
#tylkoetfy

Bekę mam z was, bawicie się w jakieś szczury, olejarzy i inne biura podróży zamiast inwestować całą kaskę w ETFy. Jak lubicie kasyno to idźcie do normalnego a nie bawicie się w jakieś g---o spółki czy inne CFD, tylko ETFy!!! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #etf
Chlebek_Pyszny - #TylkoETFy

Bekę mam z was, bawicie się w jakieś szczury, olejarzy i...

źródło: 1000007025

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 13:53:27 via Wykop
  • 0
@Chlebek_Pyszny: który peron mordo?
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
22.05.2026, 13:02:12
  • 9
witam kolegów na drugiej zmianie, za 30 min trzeba stać przy maszynie, ale wiadomo lepiej przyjść wcześniej, wypić kawusie posiedzieć na spokojnie
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 13:11:28 via Android
  • 1
@pahamakaa: na pierwszej zmianie wszystko szło gladziutko
  • Odpowiedz
Roni8
Roni8
22.05.2026, 08:40:42
  • 0
jak wygląda bessa? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 08:45:05 via Android
  • 3
@Roni8: kreska idzie w dół
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
22.05.2026, 08:14:43
  • 0
Sivers twitterowy pump and dump ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 08:19:30 via Android
  • 3
@UsmiechnietyAnon: ja trzymam minimum do 100 sek
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 22.05.2026, 07:04:12
  • 3
#gielda kocham cię Sivers (。◕‿‿◕。)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leather5
leather5
22.05.2026, 07:10:59 via Wykop
  • 1
@Frogi: gnuj zrobi jak nic 100 sek. Pytanie jak szybko. Liczę że to będzie papier jak AXTI (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
22.05.2026, 07:40:28 via Android
  • 0
@aett: ja na początku bujania sprzedałem, ale odkupiłem po 35 sek i jestem zadowolony xD po wynikach może spadnie to się dołoży
  • Odpowiedz
rovi
rovi
22.05.2026, 05:47:40
  • 28
#gielda ogólnie to jeden z najaktywniejszych tagów i tak czytam i myślę a c--j, wejdę w to.

Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.

Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.

Btw. Czym się różni etf od akcji?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22.05.2026, 06:33:05 via Android
  • 26
@rovi: prawidłowo, najpierw hajs, potem wiedzą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking