Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frogi

Frogi

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 934
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 926
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
  • Dodane (281)
  • Komentowane (468)
  • Plusowane (177)
Frogi
Frogi 18 godz. temu
  • 7
#gielda
$SIVE 146 @86.90
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 2
@Frogi: ulica wchodzi. Ale będzie zwała
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
17 godz. i 58 min temu via Android
  • 3
@NimooZysku: jak ja to trzymam od miesiąca, dokupiłem :)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 18 godz. i 14 min temu
  • 9
#gielda nie kupiłem tego sive po 95 choć kusiło, teraz po 85 kusi jakby bardziej ( ͡° ᴥ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
18 godz. i 12 min temu via Wypiek
  • 19
@Frogi a jak będzie kusiło przy 60 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pht_
pht_
pht_
18 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 2
@Frogi: potęzny szwedzki wiking wraca swoim okretem po peroniarzy, zapraszamy, zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 19 godz. i 18 min temu
  • 1
#gielda
O której i gdzie będzie wiadomo co dokładnie z tym chips act 2.0, które spółki i ile kasy dostanie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
19 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@Frogi: podpinam się

https://wykop.pl/wpis/86333149/eu-chips-act-2-0-europejski-boom-polprzewodnikow-o
@ethize +91
🔥 EU Chips Act 2.0 – Europejski boom półprzewodników, o którym nikt nie gada (a powinien!)

Unia Europejska cicho buduje jeden z największych motywów inwestycyjnych tej dekady – EU Chips Act 2.0. To konkretna strategia z budżetem 120 mld euro do 2035 roku, która ma uczynić Stary Kontynent samowystarczalnym
więcej
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
18 godz. i 56 min temu via Android
  • 0
@Frogi: nie będzie konkretnej rozpiski, to spółki będą zgłaszać się po kasę

Na pierwszym act skorzystali np.
Infineon, STMicroelectronics

źródło: czat
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 19 godz. i 29 min temu
  • 1
#gielda
Kusi dokupić sive hmmm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
19 godz. i 20 min temu via Android
  • 1
@BArtAS94: żadnych kółeczek nie robię, kupuje i trzymam, jak trafię na dołek to git, jak nie to czekam
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
19 godz. i 17 min temu via Android
  • 0
@damer135: świetlaną i pelną zysku (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 12:12:54
  • 7
#gielda wy wiecie że nie trzeba mieć w portfelu msft? Prawda?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
przedwczoraj, 12:14:14 via Wykop
  • 0
@Frogi:
olcayn - @Frogi:

źródło: 1000025061

Pobierz
  • Odpowiedz
badasq
badasq
przedwczoraj, 12:37:33 via Wykop
  • 0
Czy to prawda że można mieć portfel bez msft szukaj
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 11:14:05
  • 0
#gielda
Między xtb a myfund dzisiaj mam jakieś 1k różnicy na korzyść myfund, kurs waluty?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rakaniszu
rakaniszu
przedwczoraj, 11:17:48 via Wykop
  • 2
@Frogi: myfund nie pobiera live danych z wyceną. GPW ma 15 minut opóźnienia, a z Xetra to w ogóle mam wrażenie że odświeża kilka razy dziennie. Sprawdź kolumnę ze screena
rakaniszu - @Frogi: myfund nie pobiera live danych z wyceną. GPW ma 15 minut opóźnien...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 09:31:22
  • 4
#gielda
Ja nie mam czasu pilnować tej pompy na sivers, w poe2 gram. Co jak wykipi a potem mnie wyleszczy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bratkuu
Bratkuu
przedwczoraj, 09:33:25 via Wypiek
  • 9
@Frogi jak nie patrzysz na akcje to wtedy najlepiej rosną
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
przedwczoraj, 09:33:37 via Wykop
  • 6
@Frogi: kurła was gnortsy się nie da odróżnić już, myślałem że to Ty pisałeś że TP i opuściłeś pokład, a to @Bratkuu xD
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 09:13:37
  • 2
#gielda ci co nie sprzedali jeszcze Sive, kiedy zamierzacie? Bo sam się zastanawiam gdzie sufit a zysk dobry juz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
przedwczoraj, 09:16:54 via Android
  • 3
@Rogalikznadzieniem: zafuam ci i uznam to za poradę inwestycyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
przedwczoraj, 09:59:25 via Android
  • 2
@Rogalikznadzieniem: żona mówi sprzedaj a ja jejj:

  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 08:20:15
  • 11
#gielda #sivers
$SIVE
Frogi - #gielda #sivers 
$SIVE

źródło: 1000004833

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
przedwczoraj, 08:22:54 via Wykop
  • 2
@Frogi: a mógł człowiek więcej dokupić na promocji, to spadkowicze namieszali w głowie xD
  • Odpowiedz
makavelie30
makavelie30
przedwczoraj, 08:43:06 via Wykop
  • 0
@Vestor: Tak było, potwierdzam.
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 08:18:03
  • 0
#gielda
@vladi_putin: proszę zmienić Avatar i się nie podszywać pod pana Tomka. Ktoś się może pomylić i kupić 100 letnie obligacje mezopotamskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos
przedwczoraj, 08:42:05 via Wykop
  • 0
@Frogi: ktoś się może pomylić i sprzedać
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 01.06.2026, 07:04:22
  • 2
#gielda
Where pompa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 30.05.2026, 12:44:01
  • 78
#obiad #jedzenie #jedzzwykopem
A takiego se placka zrobiłem (。◕‿‿◕。)
Frogi - #obiad #jedzenie #jedzzwykopem
A takiego se placka zrobiłem (。◕‿‿◕。)

źródło: 1000004817

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elperson
elperson
30.05.2026, 12:45:51 via Wykop
  • 13
@Frogi: coś pięknego
  • Odpowiedz
szejas
szejas
30.05.2026, 12:46:11 via Android
  • 8
@Frogi: Wygląda mega smacznie. Szkoda tylko, że tyle kalorii.
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 29.05.2026, 08:30:11
  • 4
#gielda
No i standardowo.
Dlaczego nie załadowałem się w SIVE po same kule? Ech
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
29.05.2026, 08:33:30 via Wykop
  • 0
@Frogi: "zwykły twitterowy pam en dam" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
29.05.2026, 08:34:12 via Wykop
  • 4
@Frogi: nie wiem, ale możesz jeszcze kupić, akcje są
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 29.05.2026, 06:15:12
  • 7
#gielda
Trzymam Sive, nie stracę więcej niż 100% (ʘ‿ʘ)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
29.05.2026, 06:16:46 via Wykop
  • 12
@Frogi: A zyskać można więcej niż 100% więc matematyka prosta
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 29.05.2026, 04:21:53
  • 9
#gielda
Sive musisz
Frogi - #gielda 
Sive musisz

źródło: 1000004807

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czas_na_kapuczinke
czas_na_kapuczinke
29.05.2026, 05:37:11 via Wykop
  • 2
@Frogi: wiesz kto powiedział, kupuj gdy leje się krew?
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
29.05.2026, 05:43:21 via Android
  • 0
@czas_na_kapuczinke:
Frogi - @czasnakapuczinke:

źródło: 1000004809

Pobierz
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 27.05.2026, 05:51:54
  • 0
#gielda
Nokia.fi? Ktoś coś?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kone
kone
kone
27.05.2026, 05:53:55 via Wykop
  • 2
@Frogi: obecny od 8,5eur( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
chamik
chamik
27.05.2026, 07:01:06 via Wykop
  • 1
@Frogi: mam, chętnie naganiałbym, ale wydaje mi się, że obecna cena już dyskontuje "AI". Gadałem z dwoma gościami, nie z żadnym ejajem. Jeden pracujący w telekomunikacji jako inżynier, a drugi w półprzewodnikach. Podczas gdy drugi bardzo chętnie opowiadał o zastosowaniach Nokii, to pierwszy gasił stwierdzeniem, że już taki hype był na infrastrukturę 5G i wielkie G z tego wyszło.
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.05.2026, 20:26:08
  • 0
#gielda
Który następny, tani śmieciuch zrobi 500%+ w tym roku.
Słucham szanowne grono ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
25.05.2026, 20:27:52 via Wykop
  • 3
@Frogi: Kruk
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
25.05.2026, 20:31:16 via Wykop
  • 1
@Frogi: pewnie jakiś śmieciuch który ma zwierzę w nazwie
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.05.2026, 11:03:22
  • 11
#gielda
Ej koledzy, bo ja mam na IKE jeden ETF ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To nic, prawda? Dalej mogę tu z wami bzikać, nie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
25.05.2026, 11:04:30 via Wykop
  • 52
@Frogi: kolego, ale było wielokrotnie mówione, że my do gejów naprawdę nic nie mamy, nawet szacunku
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
25.05.2026, 11:05:04 via Wykop
  • 44
@Frogi: hejka skąd klikasz
ja dominujący, 25% portfela w ETF
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 24.05.2026, 05:43:43
  • 17
Słaby zasięg ale i tak jest zajebiście (。◕‿‿◕。)
#spierdotrip #ognisko #pieseczkizprzypadku #czujedobrzeczlowiek
Frogi - Słaby zasięg ale i tak jest zajebiście (。◕‿‿◕。)
#spierdotrip #ognisko #piesec...

źródło: 1000004789

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
24.05.2026, 07:12:43 via Android
  • 5
@Frogi: Proszę pogłaskać pieseka ode mnie ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 22.05.2026, 15:21:05
  • 1
#gielda
Z takich nieco mniej oczywistych spółek to super mi rośnie na infineon, IFX.DE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
22.05.2026, 15:33:52 via Wykop
  • 0
@Frogi: no i kupuje, będzie na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking