Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fortis97
Fortis97

Fortis97

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 221
  • Znaleziska 55
  • Mikroblog 166
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 20
Fortis97
Fortis97
Fortis97 30.11.2020, 20:15:05
  • 0
W tym roku będą jeszcze w sklepach rtxy 3070? Wie ktoś z Was?
#pcmasterrace #nvidia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 20:20:40
  • 0
@majk3l: Jedynie janusze na allegro sprzedają, ale od nich to nie ma opcji nie wezme za 400 zl drozej.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 20:44:58
  • 0
@sir_jarvis: No tak w tych sklepach co tydzień się pojawiały a teraz nagle cisza :D
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 21:03:12
  • 0
@sir_jarvis: Wiem wiem juz tak porobiłem w paru sklepach, ale dzięki za tipy :)
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 21:11:35
  • 0
@sir_jarvis: Ooo dzięki wielkie ! Tego to nie wiedziałem myślałem, że tak w miarę regularnie rano wrzucają.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 22:04:08
  • 0
@keton22:Ustawiam sobie distilla i mam pytanie czy ja muszę mieć kompa włączonego, żeby mi monitorowało te stronki na darmowym planie?
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 22:11:48
  • 0
@keton22: Dziękuje Ci bardzo :) Dam znać jak uda mi się upolować :D Chociaż może tego 2 grudnia jeszcze 3060 Ti wrzucą na sklepy zobaczymy.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 22:18:18
  • 0
@testaccount9432: Gdzie niby?
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 22:20:28
  • 0
@testaccount9432: aa to faktycznie drogo. Wiesz może o której godzinie mniej więcej? Jakie modele na mediaexpert były?
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
30.11.2020, 22:23:07
  • 0
@testaccount9432: Dzięki :)
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 25.11.2020, 22:34:59
  • 0
Mirki,
Mam dylemat co brać i5 10400F (za 649 zł) czy i5 10600K (900 zł) pod grafę RTX 3070.

#komputery #skladamkomputer #pcmasterrace
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
25.11.2020, 22:37:28
  • 0
@cysiekw: Płytę ogarnę Z490. To nie problem.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
25.11.2020, 22:42:31
  • 0
@10129: No nie jest. Tylko kminie czy to warte dopłacenia za 10600k.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
25.11.2020, 22:46:07
  • 0
@Jan_K: Mój błąd za 959 zł jest: https://www.pepper.pl/promocje/intel-core-i5-10600kf-comet-lake-proshop-325268
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
26.11.2020, 13:27:28
  • 0
Jak myślicie Seasonic Focus Plus 650W 80 Plus Gold uciągnie i5 10600k po OC + rtx 3070 + ram 2x 8gb 3000mhz od Corsaira + dark rock pro 4 + dysk m.2 nvme + 2x dysk ssd sata?
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
27.11.2020, 11:59:22
  • 0
Dzięki już zamówiłem 10600k za 979 zł. https://www.proshop.pl/Procesor/Intel-Core-i5-10600KF-Comet-Lake-Procesor-6-rdzeni-41-GHz-Intel-LGA1200-Intel-Boxed-without-heatsinkfan/2835788
  • Odpowiedz
Dziczek3000
Dziczek3000
26.11.2020, 21:58:01
  • 0
Co kupujecie na #blackfriday?

Gdzie czaicie się na okazje poza x-komem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 26.11.2020, 22:16:19
  • 2
@Dziczek3000: Głównie obczajam pepper.pl porobilem sobie osobne okna z procesorem, płytą główną, chłodzeniem. Ze sklepów to najbardziej x-kom, morele, mediaexpert.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 26.11.2020, 21:28:08
  • 1
Pamięta ktoś z Was może gdzie rok temu były lepsze promki? x-kom czy morele?

#blackfriday
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
26.11.2020, 22:13:24
  • 1
@dracul: No mi cholera nie chce się czekać do 1:00, bo dopiero wtedy morele rusza.
  • Odpowiedz
MalutkiKicius
MalutkiKicius
26.11.2020, 21:20:38
  • 1
#blackfriday czy ktoś z Was może widział jakieś fsjne promocje na czytniki ebooków? :) #czytajzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 26.11.2020, 21:30:59
  • 2
@MalutkiKicius: https://www.pepper.pl/promocje/kindle-10-324033
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 22.11.2020, 11:31:17
  • 0
Mirki,
polecacie jakieś konkretne chłodzenie pod OC ryzena 5 5600x? Myślałem na razie nad tym: https://proline.pl/chlodzenie-wodne-arctic-liquid-freezer-ii-280-p1391594

#pcmasterrace #watercooling #amd
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
22.11.2020, 11:34:01
  • 0
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: I jak się sprawuje?
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
22.11.2020, 13:05:21
  • 0
No macie racje Panowie. Zagłębiłem się bardziej w temat i nie ma co zakładać wodnego, bo po OC to różnica maksymalnie z 10-15 fpsów. Kupie jakieś chłodzenie powietrzne do 200 zł (grandis, dark rock 4 moze na promce) i styknie. Byle, żeby zastąpić stockowe.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 08.11.2020, 20:24:33
  • 0
Siemka ! Posiadam na 1 piętrze router tp-linka TL-WR841N. Od jakiegoś czasu na parterze mam problemy z sygnałem. Powierzchnia domu to na 1 piętrze 70m2 i parter 70m2. Chciałbym aby w całym domu był dobry zasięg. Co polecacie kupić?
#internet #komputery #siecikomputerowe #informatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
10.11.2020, 21:22:26
  • 0
Kupiłem ostatecznie te urządzenia. Jedno służy na 1 piętrze jako router, drugie na parterze jako access point. Konfiguracja jest prosta przez apke w telefonie. Zasięg jest bardzo dobry :) Polecam.
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/access-point-tp-link-deco-m4-2-pack?gclid=CjwKCAiAkan9BRAqEiwAP9X6Uc2ZULO2G2s1ZDcVrx6-69pN020gw4kBLolUUCarQnnLgoI_AApYVRoCgAAQAvD_BwE
  • Odpowiedz
p.....a
p.....a
konto usunięte 12.10.2020, 15:23:57
  • 0
Co się dzieje, że AMD Ryzen 3 3200G nie da się dostać?

Właśnie #xkom anulował mi zamówienie, nigdzie indziej nie ma, nawet na niemieckim #amazon

#amd #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 12.10.2020, 20:04:22
  • 0
@prerogatywa: Ja kupiłem alternatywnie ryzena 5 3400G. Jakoś 2 tygodnie temu miałem taką samą sytuacje jak Ty.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 21.07.2020, 22:38:26
  • 1
Zapraszamy do naszej Polskiej społeczności. Mamy swój serwer i co jakiś czas gramy sparingi międzynarodowe.

https://hellletloose.pl/

#hellletloose #gry #steam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v.....9
v.....9
konto usunięte 30.06.2020, 09:34:01
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 30.06.2020, 13:02:13
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 30.06.2020, 13:17:46
  • 0
@vcode69: i tak 25 dni to dobry wynik :)
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 22.06.2020, 13:43:57
  • 0
[5 dzień] Jak przejrzałem dzisiaj parę zdjęć z tagu nsfw na reddit i tam były normalne nagie dziewczyny to powinienem zacząć od nowa? Ben mi się podniecił, ale nic nie działałem. Wszystkie ulubione strony po tej akcji poblokowałem.
#nofap #nopornchallenge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
22.06.2020, 15:40:04
  • 0
@toendpmo: Dzięki kolego za wypowiedź :) Dam sobie drugą szansę.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 27.03.2020, 19:35:35
  • 0
Siemka mireczki. Wystawiłem na allegro komputer na licytacje. Kobitka wpłaciła kasę, wysłałem jej komputer przez paczkomaty InPost. Po czym napisała, że komputer przyszedł uszkodzony. Pękła obudowa mimo, że paczke dobrze zabezpieczyłem. Prawdopodobnie kurier coś odwalił. Co w takiej sytuacji mam zrobić?

#allegro #inpost
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frems
frems
27.03.2020, 20:59:16 via Android
  • 1
@AVATARKUBA122 niech kontaktuje się z kurierem najpierw.
@Fortis97
Ale dlaczego ma przyjąć jaki kolwiek zwrot? Jeżeli dobrze zabezpieczyl to kupujący musi udowodnić że to jego wina a nie kuriera.
  • Odpowiedz
frems
frems
27.03.2020, 21:00:20 via Android
  • 1
Ale dlaczego ma przyjąć jaki kolwiek zwrot? Jeżeli dobrze zabezpieczyl to kupujący musi udowodnić że to jego wina a nie kuriera.
@AVATARKUBA122

@Fortis97 jeżeli faktycznie dobrze zabieczyles to niech składa reklamację do kuriera pierw.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 04.02.2020, 18:45:00
  • 0
Czy po zasianiu rzodkiewki oleistej i kultywowaniu/zaoraniu ziemi już każde moje plony na tym polu będą zwiększone o 30%?
#farmingsimulator
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
04.02.2020, 18:52:26
  • 0
@XXUnthinkableXX: Czyli za każdym razem musiałbym ją siać, żeby plony były większe o 30%?
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97
Autor
04.02.2020, 18:53:52
  • 0
@XXUnthinkableXX: No tak ale nawiezienie gleby daje +30% do plonów w tym przypadku.
  • Odpowiedz
berecik
berecik
19.11.2019, 17:28:07 via Android
  • 0
#mi9 #xiaomi Kto poleci jakieś dobre szkło do mi9? Kupiłem polskiego banana. Jest spoko ale mam wrażenie że nie do końca dobrze spasowane. Mogło być ciut szersze do krawędzi. i jakieś dobre etui lub case? Oryginalne etui siliconowe słabo zabezpiecza aparat. Swoją drogą tragedia jak ekran się rysuje. Po tygodniu mam z 5 rys od noszenia w kieszeni w kurtce czy spodniach.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 20.11.2019, 08:44:21
  • 0
@berecik: Dla mnie wozinsky jest spoko. U mnie jest lepiej spasowane szkło.
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 18.11.2019, 10:05:34
  • 0
Siemanko Mirki !!
Zamierzam w Black Friday upolować nową klawę mechaniczną do 500 zł. Na blue/brown switchach. Polecicie coś?
#klawiatura #gry #komputery #programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....y
C.....y
konto usunięte 18.11.2019, 10:09:56
  • 1
@Fortis97: CM QuickFire TK, mam dwie i bardzo sobie chwalę
  • Odpowiedz
dan3k
dan3k
18.11.2019, 12:43:21
  • 0
@Fortis97: mam logitecha k710+ na brownach - wygodna, podświetlana na biało, z rolką głośności, klawiszami multimedialnymi i klawiszami macro. Z wad to ludzie krzyczą, że pękają klawisze (mi przez 3 lata nie pękł żaden, więc nie wiem) no i wygląd nie każdemu może pasować. Generalnie polecam.
  • Odpowiedz
x.....m
x.....m
konto usunięte 11.11.2019, 16:21:21 via Android
  • 1
Ostatnio mam problemy z koncentracją i efektywną nauką. Stąd pytanie, jakie macie sposoby na naukę i zwiększenie koncentracji?

#nauka #studbaza #nootropy #mnemotechnika
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 12.11.2019, 16:39:36
  • 0
@xijnm: Treningi 3 razy w tygodniu. Podczas nauki puszczam sobie "Focus playlists" ze spotify i wiadomo facebook na komputerze wyłączony i tak samo powiadomienia na telefonie :)
  • Odpowiedz
Fortis97
Fortis97
Fortis97 04.09.2019, 10:02:58
  • 0
Polecicie jakieś pancerne etui do pocophone?

#xiaomi #telefony #pocophone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aerokski
Aerokski
Aerokski
12.09.2019, 08:14:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fortis97: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-pocophone-f1-poco-karbon-szklo-etui-mocne-s-8176710671?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare tania, pancerna obudowa razem ze szkłem. Mam ją od ponad roku i praktycznie zero śladów zużycia.
  • Odpowiedz
thePiter
thePiter
04.08.2019, 17:30:56
  • 86
Kupiony, złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz składałem sam więc większa część dnia zeszła. W porównaniu do starego, niebo a ziemia. Renderowanie materiałów wideo - prosta animacja 30s w fullHD jakieś 15 sekund zamiast 2-3min ( ͡° ͜ʖ ͡°). W grach jeszcze nie testowałem, ale zapuściłem chwilę benchmarka w którym na wcześniejszym sprzęcie osiągałem 20-50fps, tu mam prawie 300fps. I to wszystko w
thePiter - Kupiony, złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz składałem sam więc większa część...

źródło: comment_BEaZ1sZJnSYRWICOahOsY0Bf1kqBg4Qg.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis97
Fortis97
Fortis97 10.08.2019, 20:40:26
  • 0
@thePiter: Fajnie Ci to wyszło. Myślałem, że za bude dałeś z 600 pln, a tu patrze w necie i 300 pln. Wizualnie ta obudowa pięknie się prezentuje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking