Wpis z mikrobloga

Kupiony, złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz składałem sam więc większa część dnia zeszła. W porównaniu do starego, niebo a ziemia. Renderowanie materiałów wideo - prosta animacja 30s w fullHD jakieś 15 sekund zamiast 2-3min ( ͡° ͜ʖ ͡°). W grach jeszcze nie testowałem, ale zapuściłem chwilę benchmarka w którym na wcześniejszym sprzęcie osiągałem 20-50fps, tu mam prawie 300fps. I to wszystko w cenie wielokrotnie niższej niż platforma oparta na Intelu.

#komputery #pcmasterrace #amd #ryzen #nvidia
thePiter - Kupiony, złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz składałem sam więc większa część...

źródło: comment_BEaZ1sZJnSYRWICOahOsY0Bf1kqBg4Qg.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@mohawk: Miałem na początku brać i7-9700K, który kosztuje 1800-1900zł. Ryzen 3600, wolniejszy o parę % tak naprawdę kosztował mnie 850zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i płyta główna bardziej przyszłościowa, bo raczej ogarnie następną generację, czego nie można powiedzieć o intelu. A taka sama pod intela kosztuje prawie 200zł więcej.
  • Odpowiedz
@meszek223: Phanteks P350X, jest naprawdę zajebista i świetnie pomyślana. Ma tylko jeden minus: mieści 2 dyski 3,5". Ja miałem 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeci jakoś wcisnąłem pomiędzy zasilacz a kieszenie na dyski, z czwartym się muszę pożegnać niestety. Za to ma fajne miejsce na 3 dyski SSD montowane w pionie. No i płyta główna ma 2 sloty na dyski M2, więc pewnie za niedługo dyski sobie
  • Odpowiedz