Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FireLizard

FireLizard

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 176
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 167
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
FireLizard
FireLizard 13.06.2025, 07:57:32
  • 20
#gielda
W końcu powrót do normalności. Po obecności pewnych anomalii objawiających się przez te kilka tygodni niepokojącą zielenią w portfolio wreszcie zawitała czerwień
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lukardio
Lukardio
10.05.2025, 05:18:10
  • 932
A kręcili bekę ponad miesiąc temu z #rozowepaski które stały przy otwarciu #starbucks

https://kurierlubelski.pl/wielkie-otwarcie-tendur-kebab-w-lublinie-kolejka-juz-ustawila-sie-przed-lokalem/gh/c17p2-27472281

#starbucks #logikarozowychpaskow #lublin #logikaniebieskichpaskow #kebab #gastronomia #restauracje #polska
Lukardio - A kręcili bekę ponad miesiąc temu z #rozowepaski które stały przy otwarciu...

źródło: il20250509_910546677_xlarge

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 10.05.2025, 16:47:21 via Wykop
  • 0
Wyborcy Konfederacji i Brauna. Precz z imigrantami, a sami ich sponsorują na codzień.

@jajcek: Wyobraźcie sobie że stoicie sobie niewinnie przy kebabie a taki przechodzący wykopek, którego mózg jest zaczadzony #polityka widzący to wytwarza z niewytłumaczalnego powodu spontaniczny proces myślowy który przyporządkowuje Was do kategorii wyborców partii A albo B tylko dlatego bo sobie stoicie w kolejce do budki z kebabem. To jest jakaś abstrakcja XD Mam polityka
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 10.05.2025, 17:13:42 via Wykop
  • 0
@jajcek mnie zabolało? XD Po prostu szkoda mi takich politycznych fanatyków jak ty których boli wytknięcie ich ułomności XD Nie identyfikuję się z żadną partią dlatego napisałem zmienne A oraz B aby można było wstawić nazwę dowolnej partii. Zamieniłbyś nazwę wspomnianych partii na inne np. na twoje ulubione i wtedy również bym to napisał.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
08.05.2025, 07:29:51
  • 10
#gielda #meczennicyxtb

Wybieramy najlepszą grafikę związana z #xtb

Zaczynam wrzutki od mojego kubka "został wyleszczony XD" - też można plusować :)
widmo82 - #gielda #meczennicyxtb

Wybieramy najlepszą grafikę związana z #xtb 

Zaczy...

źródło: 9660fbda77defc6e85e38088f6fc699660ab85d47dfa46566f4fd95cc6a690ff

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 08.05.2025, 08:27:44 via Wykop
  • 0
@widmo82: jak ten kubek zdobyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 08.05.2025, 08:25:47
  • 60
#gielda i jak zawsze #xtb musi całą robotę odwalać za te amerykańskie śmieciuchy XD
FireLizard - #gielda i jak zawsze #xtb musi całą robotę odwalać za te amerykańskie śm...

źródło: xtb

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....x
c.....x
konto usunięte 08.05.2025, 08:28:57 via Wykop
  • 54
@FireLizard: prawdziwy polski czempion, a nie jakieś orleny czy CDprojekty dla bezdomnych
  • Odpowiedz
B0mblak
B0mblak
08.05.2025, 08:45:43 via Android
  • 14
@FireLizard Kupiłeś Intela i masz czelność narzekać? XD
  • Odpowiedz
3k1m
3k1m
17.04.2025, 14:36:26
  • 3
Tego się obawiałem:

https://wccftech.com/huaweis-ascend-910c-ai-chip-cluster-expects-to-outperform-nvidias-gb200-nvl72-systems/

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 17.04.2025, 14:54:47 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Konigstiger44
Konigstiger44
11.04.2025, 14:31:51
  • 43
#gielda Taki wasz obraz z tym Intelem xd
Konigstiger44 - #gielda Taki wasz obraz z tym Intelem xd

źródło: temp_file2746126436285886885

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 11.04.2025, 14:41:02 via Wykop
  • 1
@Konigstiger44: Chiny określiły zasady określania kraju pochodzenia producentów chipów których obejmują cła. Skutkuje to tym że intel, texas instruments oraz analog devices lecą ostro w dół bo kraj produkcji to usa, a AMD oraz NVIDIA którzy robią outsourcing z tajwańskim TSMC nie są objęci sankcjami przeciwko ameryce. Decyzja czysto polityczna i jeżeli Chiny zaraz zrobią sprostowanie że AMD i NVIDIA też to dotyczy to też zobaczysz tam -7%. Zaraz ktoś
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 09.04.2025, 17:08:43
  • 5
#gielda #intel niebieskie złoto wraca tam gdzie jego miejsce, ATH jeszcze w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FireLizard - #gielda #intel niebieskie złoto wraca tam gdzie jego miejsce, ATH jeszcz...

źródło: intel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....4
b.....4
konto usunięte 09.04.2025, 17:10:30 via Wykop
  • 2
@FireLizard: dawaj Trump te cła na chipy i na Intelu jedziemy w kosmos
  • Odpowiedz
ByczeqFernando
ByczeqFernando
ByczeqFernando
09.04.2025, 17:13:01 via Wykop
  • 1
@FireLizard: troche za wczesnie wszedlem. na koniec sesji juz bedzie po promocji
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
09.04.2025, 15:08:07
  • 31
#gielda jakby Ojciec Święty żył to by wzywał do 2137%
Ninja_xtb5 - #gielda jakby Ojciec Święty żył to by wzywał do 2137%

źródło: Screenshot_20250409_170559_com.twitter.android_edit_617313334059447

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 09.04.2025, 15:11:27 via Wykop
  • 1
@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: pomarańczowi vabank
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 09.04.2025, 14:12:49
  • 2
#gielda Jako ekspert stwierdzam że puchatek z innymi źle do tego podchodzą. Chcąc w-----ć pomarańczowego nakładając wzajemne cła realizują tylko jego plan. Orangutan chce upadku giełdy amerykańskiej co skutkuje głębokim krachem finansowym usa i w przypadku gdy nawet lekko się zazieleni to robi wszystko aby ponownie zaczęło spadać. Puchatek, ue i reszta ekipy powinni wspólnie zacząć skupować gigantyczne ilości amerykańskich akcji aby sp500 poszło na ATH. Wtedy małpa jak zobaczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
09.04.2025, 14:16:20 via iOS
  • 3
@FireLizard co
  • Odpowiedz
roooooot
roooooot
09.04.2025, 14:18:23 via Wykop
  • 9
@FireLizard: Ty to chyba jako główny analityk w Berkshire pracujesz, dzieki bogu ze tacy eksperci z nami siedza
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 08.04.2025, 19:33:23
  • 6
#gielda mojego portfolio już nie ma, miało piękny pogrzeb
FireLizard - #gielda mojego portfolio już nie ma, miało piękny pogrzeb

źródło: portfolio

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard
Autor
08.04.2025, 19:45:50 via Wykop
  • 0
@szklisty: będzie więcej jutro
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 08.04.2025, 18:31:16
  • 29
#gielda #usa BREAKING: Wyspy heard i mcdonald jako pierwszy kraj doszedł do porozumienia z USA ustalając wzajemne cła na 0%. Jednocześnie Donald Trump zobowiązał się do przeniesienia fabryk apple do jego nowych przyjaciół w zamian za według przecieków kilka kontenerów ryb. Pierwsi pracownicy już gotowi do pracy
FireLizard - #gielda #usa BREAKING: Wyspy heard i mcdonald jako pierwszy kraj doszedł...

źródło: trumppingwin

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrogoweSafari
DrogoweSafari
08.04.2025, 18:36:12 via Android
  • 13
Co ten Linux
  • Odpowiedz
e.....s
e.....s
konto usunięte 08.04.2025, 19:38:03 via Wykop
  • 3
@FireLizard: rok linuksa potwierdzony
  • Odpowiedz
damienbudzik
damienbudzik
04.04.2025, 17:05:00
  • 10
Nasdaq i SP500 spadają, a krypto leci do góry.

A przecież koledzy z tagu #gielda mówili, że krypto to kasyno ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 04.04.2025, 17:13:46 via Wykop
  • 6
@damienbudzik: Mnie cieszy fakt że robi się co raz bardziej niezależny od nasdaqa i reszty giełdy. Pamiętam jak jeszcze kiedyś wystarczyło że nasdaq spadł o 2% to bitcoin leciał pare razy mocniej
  • Odpowiedz
OddajButa123
OddajButa123
04.04.2025, 16:16:49
  • 391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 04.04.2025, 16:44:52 via Wykop
  • 0
@OddajButa123: Też mi się tak zdaję. To nie jest zwykły korekta po covidzie że po wszystkim wracamy do handlu i razem wspólnie odbudowujemy gospodarkę. Ja sam popełniłem błąd że kupiłem sp500 prawie na górce i zastanawiam się nad sprzedażą nawet ze stratą prawie 20%. U sterów usa jest niestabilny, niebezpieczny człowiek więc nikt nie wie ile jeszcze poleci. Prawdopodobnie cofamy się właśnie do epoki izolacjonizmu jak piszesz
  • Odpowiedz
J.....r
J.....r
konto usunięte 04.04.2025, 12:10:29
  • 1
Trzeba w tym wszystkim szukać pozytywów. No to ten... chociaż paliwo będzie tańsze ¯\(ツ)/¯
#gielda #surowce #inwestowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 04.04.2025, 12:13:21 via Wykop
  • 11
@Jefrjeitor: U nas na stacjach? Żebyś się nie zdziwił jak będzie droższe XD
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 04.04.2025, 10:58:55
  • 1
#gielda
jeszcze trochę polityki małpoluda to takie dziennie spadki będą jak wzrosty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 07.03.2025, 17:00:39
  • 2
#gielda
Ta małpa rozwali giełdę bardziej niż covid to niebywałe. Aż się poważnie zastanawiam wyjąć wszystko i wrzucić w bukmacherkę bo tam chociaż jest minimalna szansa na zysk xd sp500 śmieciuch gorszy niż jakiekolwiek akcje
FireLizard - #gielda 
Ta małpa rozwali giełdę bardziej niż covid to niebywałe. Aż się...

źródło: jebanapomaranczowamalpa2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard
Autor
07.03.2025, 17:16:09 via Wykop
  • 0
@jmp_eax: w xtb wierzę, w intela wierzyłem, ale pojawiają się złe newsy z małpą w roli głównej. Chce obciąć miliardy z chips act które mogłyby być spożytkowane przez intela, robi również podchody do tsmc wprowadzając ich do usa. Chłop robi wszystko przeciwko intelowi
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard
Autor
07.03.2025, 17:34:52 via Wykop
  • 0
@vava22: 23%
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard
Autor
13.03.2025, 14:09:31 via Wykop
  • 0
@jmp_eax:
Trzymam i pewnie będę trzymał bo i tak miałem to trzymać z minimum rok. Ale trump cały czas robi wszystko żeby akcje nie urosły zbyt mocno więc raczej jeszcze dziś sporo spadnie.
W 2022 roku też panikowałem jak bitcoin po zakupie za ok. 20000$, miał zjazd do chyba 18000, ale jak widać wystarczyło utrzymać nerwy na wodzy, poczekać i wszystko dobrze się skończyło
FireLizard - @jmp_eax: 
Trzymam i pewnie będę trzymał bo i tak miałem to trzymać z mi...

źródło: eee123

Pobierz
  • Odpowiedz
PasswordExpired
PasswordExpired
13.03.2025, 13:47:54
  • 4
WTF xD

#gielda
PasswordExpired - WTF xD

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 13.03.2025, 14:00:10 via Wykop
  • 0
@PasswordExpired: fajnie widzieć tak zielono w portfelu, ale orange małpa nie pozwoli na to aby akcje rosły więc dziś możliwe że jeszcze sporo spadnie
  • Odpowiedz
pogop
pogop
11.03.2025, 10:56:55
  • 326
Myślisz, że nie masz wpływu na politykę USA wobec Europy i Ukrainy. Niby tak, ale nie do końca. W Ameryce bardzo dobrze rozumieją głosowanie portfelami i to jest to, co możesz w tej sytuacji zrobić. To zresztą już się dzieje w całej Europie. Ludzie zaczynają bojkotować amerykańskie produkty, a firmy w USA zaczynają to odczuwać. A zatem.

Nie kupuj w McDonald's, KFC, Burger Kingu itp. idź do lokalnej knajpy na schabowego z ziemniakami
pogop - Myślisz, że nie masz wpływu na politykę USA wobec Europy i Ukrainy. Niby tak,...

źródło: temp_file4231626205913211037

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FireLizard
FireLizard 11.03.2025, 11:49:26 via Wykop
  • 0
@pogop: Ja właśnie kupuję tylko amerykańskie jako że jestem załadowany w sp500 więc trzeba wspierać swoją gospodarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FireLizard
FireLizard 06.03.2025, 15:23:18
  • 2
#gielda
skoro zawsze jak kupuję to spada, a jak sprzedaję to rośnie więc dogadajmy się tak że ja teraz sprzedam wszystko ze stratą a wy mi zapłacicie za stratę + jakiś mały dodatek za straty moralne 10000 zł. Ja zyskam, wy zyskacie jeszcze bardziej po wzrostach i rozpoczęciu hossy, każdy będzie zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia