Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dynamiczny_Edek

Dynamiczny_Edek

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54873
  • Znaleziska 22792
  • Mikroblog 32081
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 129

465

Borsuk zakopuje całą krowę.

Borsuk zakopuje całą krowę.

Pracowity zwierzak.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 04.04.2017, 12:20:15
  • 64
  • #
    swiat
  • #
    natura
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 04.04.2017, 17:07:18
  • 3
@wariat_pl: A co jeśli jej ostatnim życzeniem była kremacja?
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 20.03.2017, 22:47:42
  • 2
#gry #battlefront #seasonpass
Mam takie pytanie, może mądre, może głupie, nie wiem.
Ktoś wie może czy season pass zakupiony przez Microsoft store będzie działać z podstawową wersją gry zakupiona na origin?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....u
j.....u
konto usunięte 20.03.2017, 22:48:32 via Android
  • 1
@Dynamiczny_Edek raczej nie
  • Odpowiedz

446

Co zrobić kiedy plastelinowi kosmici chcą porwać Ci dziecko?

Co zrobić kiedy plastelinowi kosmici chcą porwać Ci dziecko?

Na pewno nie powinno się im pozwolić na wsadzenie bobasa do mikrofalówki.

Dynamiczny_Edek
z
youtube.com
dodany: 08.03.2017, 22:45:10
  • 24
  • #
    rozrywka
  • #
    claymation
  • #
    kosmici
  • #
    humor
  • #
    video
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 07.03.2017, 18:39:15 via Android
  • 1
#xboxones #xboxone #pad

Mirki, mam pytanie. Czy ktoś z Was korzysta z pada do Xbox One S, grając na pc, łącząc pada do komputera za pomocą bluetooth?

Czy to prawda, że łącząc się przez bluetooth do pc, można podłączyć tylko jednego pada? Drugi nie jest widoczny?

Przymierzam się do kupna dwóch padów, tylko zastanawiam się czy oba jednocześnie będą widoczne po bluetooth.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek
Autor
07.03.2017, 19:36:04
  • 0
@Dynamiczny_Edek: Jakby kogoś interesował temat, podsyłam źródło. http://www.shacknews.com/article/96199/you-can-only-connect-one-xbox-one-s-controller-to-a-windows-10-pc-via-bluetooth
  • Odpowiedz
arkblame
arkblame
arkblame
08.03.2017, 07:26:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 27.02.2017, 18:56:01 via Android
  • 17
#pcmasterrace #chwalesie
Mirki z PCMASTERRACE, takie małe chwale się. Aby ta się nie spaliła.
Dynamiczny_Edek - #pcmasterrace #chwalesie
Mirki z PCMASTERRACE, takie małe chwale si...

źródło: comment_iEP6qp1BvNqGcgSImuNoFe1NACazO5Lc.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek
Autor
27.02.2017, 18:56:41 via Android
  • 2
A tu po zamontowaniu.
Dynamiczny_Edek - A tu po zamontowaniu.

źródło: comment_VPVcQxvQvBiPN7uEOjaq0UX5873Rgo3s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zolcix
zolcix
27.02.2017, 19:02:25
  • 3
@Dynamiczny_Edek: mogłeś poczekać tydzień, akurat 1080 to imo jedyna karta której cena może się zmienić po premierze 1080ti
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 04.02.2017, 21:21:08
  • 8
#morele #serwis #uokik #zalesie

Hej!

Moja walka z Morele nadal trwa. Wątpię, że więcej jak jedna osoba śledzi to co tutaj wypisuję na ten temat, ale co tam. Wyżalę się.

A
Dynamiczny_Edek - #morele #serwis #uokik #zalesie

Hej!

Moja walka z Morele nada...

źródło: comment_E0MZcDA3fqMKkqmE5My0tFlqwkisMBbe.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwasneJablko
KwasneJablko
04.02.2017, 22:14:21
  • 1
@Dynamiczny_Edek: pisz do wszystkich ktorych znajdziesz. zwiekszasz szanse ze ktos konkretny sie tym zajmie
  • Odpowiedz
KwasneJablko
KwasneJablko
04.02.2017, 22:17:18
  • 1
@Dynamiczny_Edek: takie cos znalazlem

gdyby Inno3D miało jakikolwiek support (jeszcze nigdy nie odpisali mi na maila) i ich gwarancja była w jakiś sposób określona bo nie można nic o jej warunkach wyczytać na stronie producenta (w tej sprawie support też milczy) a długość realizowania gwarancji w środkowej Europie jest na poziomie legendy o Asusie z okresem 3-4 tygodni... gdyby nie te dwie kwestie to by 980 w preorderze został zamówiony
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 01.02.2017, 14:26:46
  • 3
#prawo #rekojmia #morele

Mirki, mam pytanie. 05.12.2016 oddałem do Morele w ramach rękojmi spaloną kartę graficzną...

Karta do dzisiaj nie została naprawiona / wymieniona.

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaznodziejaNowejEry
KaznodziejaNowejEry
01.02.2017, 15:11:15
  • 2
@Dynamiczny_Edek: Tak, powołaj się na to, że naprawa nie może wywoływać znacznych niedogodności dla klienta. Wyślij im pismo z żądaniem wydania naprawionego sprzętu w ciągu 7 dni od otrzymania pisma albo zwrotu kasy.
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek
Autor
01.02.2017, 15:33:09
  • 1
@Volki: @KaznodziejaNowejEry: Pisałem średnio raz na dwa tygodnie. Byłem wyrozumiały. Brałem pod uwagę też okres świąteczny itp.

Więcej pisałem tutaj. http://www.wykop.pl/wpis/21914375/morele-pcmasterrace-porada-serwis-mirki-potrzebuje/

Obiecali, że w tym tygodniu dadzą odpowiedź, ale chce już być gotów na to żeby już w poniedziałek, w przypadku braku odpowiedzi, postawić sprawę jasno.
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 26.01.2017, 13:57:00
  • 3
#morele #pcmasterrace #porada #serwis

Mirki, potrzebuję porady...
Prawie dwa miesiące temu spaliła mi się karta graficzna. Kupiłem ją w morele, więc i tam ją oddałem w ramach rękojmi, z informacją, ze chce zamiany na nową.
Kartę oddałem 05.12.2016 do net punktu.
W okolicach 27.12.2016 karta graficzna została wysłana do serwisu producenta.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek
Autor
26.01.2017, 14:35:02
  • 2
@wzr1one: @Desann: Przy pierwszym zgłoszeniu sklep ma prawo zaproponować takie rozwiązanie jeśli żądane przez klienta rozwiązanie jest zbyt kosztowne, a istnieje możliwość naprawy, która jest tańsza.

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/

Dlatego też napisałem, że jeśli naprawiony towar będzie wolny od wad. Jeśli jakaś wada wystąpi, wtedy idę do nich drugi raz i bez gadania mogę żądać wymiany towaru na nowy. W powyższym linku
  • Odpowiedz
d.....k
d.....k
konto usunięte 26.01.2017, 21:05:08
  • 2
@Dynamiczny_Edek: iChill x3 musiala byc wadliwa. Afterburner nie przekracza bezpiecznych wartosci nawet jak na maxa ustawisz.
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 06.01.2017, 13:27:46
  • 1
#ciekawostki

Jeśli Twoja stopa jest długości Twojego przedramienia, prawdopodobnie masz raka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 28.12.2016, 20:43:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pablonzo
pablonzo
28.12.2016, 21:14:23
  • 1
@Dynamiczny_Edek: mówisz o ql na steamie czy o q3? bo jak na steamie to mogę pomóc, w q3 już nie gram bo nikt prawie nie gra :P
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo
28.12.2016, 21:23:16
  • 1
@Dynamiczny_Edek: szczerze powiem, że nie grywam na takich serwerach i nie wiem jaki jest tag, żeby było łatwiej to ściągnij sobie to http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=543312745 i tam możesz bardziej wyfiltrować i podejrzeć jakie są ustawienia serwera
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 25.12.2016, 18:16:55 via Android
  • 1
Z moich ulubionych Polskich kolęd to "Misie w Betlejem" lubię.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jendrej
Jendrej
25.12.2016, 18:17:48 via Android
  • 0
@Dynamiczny_Edek: "Bo śliczna panda, bo śliczna panda poroniła syna..."
  • Odpowiedz

327

Szympans Bonobo i ognisko

Szympans Bonobo i ognisko

Jakby ktoś miał pytania o inteligencje naczelnych.

BionicA
z
i.imgur.com
dodany: 15.12.2016, 23:44:31
  • 104
  • #
    zwierzaczki
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    ciekawostki
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 17.12.2016, 11:13:34 via Android
  • -1
@Blaskun Nie mierz innych swoją miarą.
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 11.10.2016, 18:07:37 via Android
  • 6
#forza #forzamirkoklub #chwalesie #pcmasterrace

Mirki z Forzy, skoro dołączyłem do klubu to nie powinno się jeździć na byle czym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dynamiczny_Edek - #forza #forzamirkoklub #chwalesie #PCMASTERRACE 

Mirki z Forzy, sk...

źródło: comment_KHF4Z338uA0KiluRNJZHC5s9azQqq2Yb.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zomowiec
zomowiec
11.10.2016, 18:08:56 via Android
  • 1
@Dynamiczny_Edek siema mirku ..jestes juz w klubie mb? Jaki nick? Ja stelarzomowiec

Aaa i fajna kierownica ..ja smigam na padzie
  • Odpowiedz
rayuuu
rayuuu
11.10.2016, 18:09:45
  • 6
@Dynamiczny_Edek: wolę jeździć prawdziwym autem, dołożyłbyś 9k na seicento
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 09.10.2016, 13:25:13
  • 9
#forza

Niezłe śmieszki z Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dynamiczny_Edek - #forza 

Niezłe śmieszki z Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_ekouvtWeuxDTsZ9pAW89aCRy4qb43Fmt.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silvergtr
silvergtr
09.10.2016, 14:40:33 via Android
  • 2
@Dynamiczny_Edek wczoraj było 64 członków
  • Odpowiedz
zomowiec
zomowiec
10.10.2016, 11:21:33 via Android
  • 0
@Dynamiczny_Edek moj klub taki piękny:)
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 07.10.2016, 18:26:49
  • 2
#pc #forza #forzahorizon

Mirki, pytanie. Czy jedynym sposobem żeby grać w forze na PC jest kupienie gry przez Microsoft Store, czy jak to się tam zwie?
Czy kupując wersje na XBOXa, będę mógł gdzieś wpisać magiczny kod i móc ją pobrać na PC? Zaznaczam, że nie posiadam Xboxa. Pytam ze względu na cenę i chęć posiadania pudełka.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....s
a.....s
konto usunięte 07.10.2016, 18:35:03
  • 1
@Dynamiczny_Edek: wersja pudelkowa nie da sie przypisac do sklepu wiec nie bedzie dzialac na pc
  • Odpowiedz
kurdebalans
kurdebalans
08.10.2016, 21:49:02
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 29.09.2016, 18:50:02
  • 6
#muzyka #psychedelic #psychodeliki #animacja #chillout

Chciałem się z Wami podzielić dosyć fajnym kawałkiem muzycznym okraszonym ciekawą animacją. Proszę sobie wygodnie usiąść i posłuchać.

Pozdrawiam.
Dynamiczny_Edek - #muzyka #psychedelic #psychodeliki #animacja #chillout 

Chciałem...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malpi_kocioruch
Malpi_kocioruch
29.09.2016, 19:08:57
  • 1
@Dynamiczny_Edek: No w sumie racja.
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 09.09.2016, 09:04:46 via Android
  • 2
#warszawa #ursynow #kabaty #pies

Mirki czy ktoś nie zgubił takiego psa w okolicach powsina?

https://www.facebook.com/groups/ZaginioneWarszawa/permalink/1074057369379248/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amdziak
amdziak
09.09.2016, 10:21:08
  • 1
@Dynamiczny_Edek: Psa nie znam, ale #rozowy który go znalazł to niczego sobie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 02.09.2016, 17:08:58
  • 1
#pomocy #powaznasprawa #szukammema

Mirki poważna sprawa, szukam mema. Z wypchanym lisem, który parzy sobie herbatę w kuchni. Najlepiej jakby to był goły obrazek bez żadnych napisów. Wierzę w Was.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

706

IDIOTS

IDIOTS

Ciekawa i przyjemna animacja, nabijająca się z przywar XXI wieku, pogonią za lajkami, fejmem, hajpem i innymi zachowaniami, których definicje należą do nowomowy. Warto obejrzeć chociażby dla pietyzmu włożonego w wykonanie filmiku.

Dynamiczny_Edek
z
vimeo.com
dodany: 18.08.2016, 20:30:08
  • 105
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    iphone
  • #
    heheszki
  • #
    szydera
  • #
    takaprawda
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek
Autor
19.08.2016, 12:05:21 via Android
  • 20
@bonus Przy dodawaniu znaleziska nie wylapało. :-( Jakakolwiek będzie wola ludu, przyjmę ja z godnością.
Dynamiczny_Edek
Dynamiczny_Edek 11.08.2016, 22:20:10
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Strona 18 z 21
  • >

Maciej

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.02.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.02.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking