rzekomo Lewabdowscy mają w------e na te memy i ploteczki
@Fjubens: Tak tak, a jak była afera bachatowa to Lewandowscy zatrudnili agencje PR i dwie agentki spamowały nawet w Wielkanoc. Wcale ich nie boli krytyka zwłaszcza Anię której to mąż wszystko zawdzięcza.
Telewizja Polsat zdecydowała o zakończeniu emisji magazynu reporterskiego "Interwencja". Program był nadawany od lutego 2003 roku i należał do najdłużej obecnych na polskich antenach cykli społeczno-interwencyjnych.
Donaldowi Tuskowi wystarczy wywołanie kłótni w środowiskach lekarskich, bez finału w postaci reform systemu ochrony zdrowia. Byle odwrócić uwagę od ekscesów w Szpitalu Południowym, do których dochodziło pod okiem polityków jego partii.
@larkinflight: Zatem na kogo głosować skoro Mentzen chcę paktu senackiego z Pisem podobnie jak Braun? Lewica odpada, PSL to lobbyści, a Hołownia nie przejdzie przez próg.
Kwota wyliczonej emerytury: 9 zł. Państwo polskie dopłaci prawie 1600 zł miesiecznie i jeszcze zagwarantuje babuszce darmowy NFZ do końca życia. Zapłace za to ja i ty, i twój kolega. Należy się też 71 tys wyrownania.
MIRKI! MIRABELKI! Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial! Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji. Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
@ipkis123: Bo większość wykopków to imigranci zarobkowi z Niemiec czy UK i teraz używają zwrotów które słyszeli od Hansa czy Tyrese'a (o ile znają język).
Polscy patrioci dalej prześwietlają ją w internecie, po tym jak ośmieszyła dwóch husarzy?
Dziewczyna bez stresu wyszła sama do trzech turboidiot...tzn turbopatriotów i na spokojnie tłumacząc jak czterolatkom... - wykazała się lepszą znajomością prawa niż gaśniczaki. - popisała się lepszą znajomością języka polskiego od przeciętnego prawaka.
- Idę tam, symbolicznie - będę protestował do piątku do wieczora, z moimi pracownikami. To będzie strajk głodowy. Mam prawo wejść na teren tej firmy, jestem europarlamentarzystą (...) chce zwrócić opinii publicznej uwagę, że takie skandale gospodarcze nie powinny mieć miejsca - powiedział Obajtek.