Zastanawiam się nad zakupem mieszkania. Mieszkanie jest fajne 2 pokojowe, wyremontowane. Dodatkowo jest garaż. Mieszkanie jest bez czynszowe. Ale martwi mnie, że ogrzewanie mieszkania i wody jest za pomocą gazu ale na butle z gazem 33 kg. Dodatkowo w salonie jest kominek na drewno. Jest zrobione osobny komin. Sąsiedzi mają stare piece w mieszkaniach. Czy ktoś ma takie rozwiązanie i wie jak ono się sprawdza? Ile może wyjść za rok za 2
@Rkb: Cześć. Jeśli nie martwi Cie fakt, że będziesz miał w domu kotłownię (kominek) to możesz w to iść. Z tego co piszesz to raczej stare budownictwo. Dom obok mojego jest w taki sposób ogrzewany. Stary budynek z lat 70 wyremontowany, ocieplony i podzielony na 2 mieszkania. Zamontowane 2 osobne piece i każde mieszkanie zasilane z butli 33kg. Jak przyszły mrozy to chłop od gazu był co trzeci dzień. I
#kikiswiat Jak planowali to ogrodzenie na warzywa to myślicie że zastanawiali się czy zrobić takie czy większe, czy może po prostu bez zastanowienia zrobili na około tego co wtedy posadzili i teraz będą sadzić na około za płotem bo już w środku nie ma miejsca i dżeki będzie szczał na winogrona ( ͡º͜ʖ͡º)
Gdzie kupujcie dobrej jakości wołowinę? Z dyskontów moim zdaniem tylko Selgros się nadaje. Osiedlowe mięsne to loteria. #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Jak nalicza się urlop na żądanie? Tak jak zwykły urlop (czyli do teraz nazbierały się niecałe 2 dni), czy od razu są 4 dostępne? #praca #korposwiat #niewiemjaktootagowac
@Lujaszek: Ogólnie to nie pamiętam tak tanich pączków. Nie żebym specjalnie śledził ale chyba te najtańsze były bliżej 1zł a teraz po 30-40gr. na co pewnie wpływ ma również cena cukru, który nie kosztuje jak za pisu 4zł/kg (no ale dzisiejsza cena cukru to tez nie zasługa po)
#gotujzwykopem #jedzenie
źródło: IMG_4215
Pobierz