Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dassault

Dassault

Dołączył 13 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25418
  • Znaleziska 2503
  • Mikroblog 22915
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 75
N.....e
konto usunięte 17.05.2025, 10:52:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 17.05.2025, 10:54:31 via Wykop
  • 2
@Nie_umiem_grac_w_zycie: Próbuj do holandii na magazyn.
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
17.05.2025, 09:52:43
  • 31
#szama
cheeseandonion - #szama

źródło: temp_file4236127584742433141

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 17.05.2025, 09:58:15 via Wykop
  • 3
@cheeseandonion: Wygląd 10/10, wartości odżywcze 6/10. Wincy jaj!
  • Odpowiedz
pieselos
pieselos
pieselos
23.04.2025, 18:57:31
  • 0
Hej! Co myslicie o nowym kierunku na #agh Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji. Patrząc po syllabusie ma to wiekszy sens niż informatyka na PK / EiT na agh? Chcę iść bardziej w sieci a wiem że na jakieś cyberbezpieczeństwo na kiju się nie dostanę bo za wysokie progi. Pracuje ktoś w #cybersecurity #cyberbezpieczenstwo i chciałby się podzielić zdaniem?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 29.04.2025, 15:59:05 via Wykop
  • 0
@pieselos: Możesz iść nawet na metalurgie, jeśli będziesz ogarniał to znajdziesz pracę. Smutne ale prawdziwe, nie oczekuj że studia jakoś super Cię do tego przygotują.
Imho najlepiej iść na zwykłą infę, matematykę lub fizykę. (Skończyłem agh i jestem od 8 lat w branży it, gdybym miał isć jeszcze raz na studia to wybrałbym właśnie któreś z powyższych ze wskazaniem na matematykę)
Wszystkie stosowane itp. mają pełno zapychaczy które i tak
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault 29.04.2025, 16:04:12 via Wykop
  • 0
@pieselos: I najważniejsze, decyzję podejmij koniecznie sam. W przeciwnym razie na pewno będziesz żałował.
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault 29.04.2025, 21:04:33 via Wykop
  • 1
@pieselos: Jak zepniesz poślady to sobie po 2 roku idź na working studenta do nokii albo motoroli.
Będziesz miał okazję potestować prawdziwe sieci/lab o jakich na uczelni mogą tylko pomarzyć.
Ale niestety, większości i tak musisz się nauczyć sam poza studiami. Poznałem super kozaków, jak i mega nieogarów po teleinformatyce więc nawet jeśli Ci się nie uda ze studiami to w pracy spokojnie można nadgonić imho.
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault 30.04.2025, 11:00:28 via Wykop
  • 0
@pieselos: Zrób sobie free tiera na AWS, naucz się chmury przez jakis własny projekcik.
Jak chcesz dobre tutoriale to np. Anton Putra. Rób sobie leetcode i ucz się algorytmów z neetcode.
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault 28.04.2025, 10:21:02
  • 0
#mikrokoksy Co się stało na rynku odżywek białkowych?
Pierwszy raz od kilku lat chciałem sobie kupić WPI KFD i nigdzie nie jest dostępne. WPC jest ale w jakichś dziwnych cenach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecicie mi dobrej jakości izolat, najlepiej jakby był w smaku neutralnym.
#silownia #suplementy #kfd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault
Autor
28.04.2025, 10:25:31 via Wykop
  • 0
@Damian_TS Co to się stanęło z wami? Skąd to zwątpienie i brak towaru ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault
Autor
28.04.2025, 10:30:01 via Wykop
  • 0
@KOLEGAMAMY: Jakieś alternatywy?
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault
Autor
28.04.2025, 19:05:48 via Wykop
  • 0
@Damian_TS: Poczytałem trochę tag i w sumie beka że wykopki zarzucają wam spisek "bo nie sprzedajecie białka" - czyli nie macie zysku.
To niezły spisek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą ciekawe jak duży wpływ na wasze koszty ma wysyp wszelkiego rodzaju produktów wysokobiałkowych które skądś to wpc do składu muszą brać.
Czyżby to była rzeczywista przyczyna braków?
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
17.04.2025, 07:37:00
  • 10
Dlaczego zawsze jest dwa? Ktoś to wyjaśni dobrymi argumentami?

Boeing - Airbus
Nvidia - AMD
Aplle - Microsoft

Itd.
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 17.04.2025, 13:26:18 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik:
ASML i kto? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
16.04.2025, 10:06:04
  • 428
wyskakiwać z chromosomów kutafony, albo ta cięciwa zaśpiewa tango

#heheszki #lastofus #seriale #hbo #kapitanbober #logikarozowychpaskow
arcxa - wyskakiwać z chromosomów kutafony, albo ta cięciwa zaśpiewa tango

#heheszki ...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 16.04.2025, 21:40:16 via Wykop
  • 0
@Latarenko: @z-a-k wykopki sie zesrali bo aktorka nie pasuje do ich fantazji gierkowych. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault 17.04.2025, 09:40:31 via Wykop
  • 0
@z-a-k: No niby wiadomo, ale skoro ów debil ciągle nie dorósł i musi swoje fantazje zaspokajać serialami to warto przypomnieć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
09.04.2025, 07:31:06
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 09.04.2025, 16:27:06 via Wykop
  • 1
@uwielbiamnalesniki: Masz opinię prawdziwego naukowca na temat magistra Bartosiaka i się nie zesraj:
KLIK
Dassault - @uwielbiamnalesniki: Masz opinię prawdziwego naukowca na temat magistra Ba...
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
02.04.2025, 09:56:12
  • 410
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 02.04.2025, 18:42:57 via Wykop
  • 0
@miodeksmrodek: Normalnie przelewa się hajs z polnordu na konto żony we włoszech. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
01.04.2025, 02:00:37
  • 115
wfyokyga

źródło: temp_file6001543312481421041

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 01.04.2025, 10:36:17 via Wykop
  • 1
@Krs90: Liczyłem że to tu zobaczę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
29.03.2025, 18:38:25
  • 95
Bóg estetyki czy buk autystyki?

Zapraszam do dyskusji.

176cm / 28 lat zaraz / 107kg.

13
Lewusx - Bóg estetyki czy buk autystyki?

Zapraszam do dyskusji.

176cm / 28 lat zara...

źródło: IMG_3998

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 29.03.2025, 22:11:23 via Wykop
  • 0
@Lewusx: Szanuje włożoną pracę i mega rezultaty. Imho włosy by Ci mocno pomogły, bo w ifbb jednak patrzą na facjatę, a przynajmniej na to wskazuje wygląd topki.
Masz jakiś cel po osiągnieciu którego zejdziesz na trt?
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
29.03.2025, 14:01:26
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 29.03.2025, 21:06:52 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Chrupkiusz
  • Odpowiedz
Kris-T
Kris-T
Kris-T
21.03.2025, 16:39:44
  • 37
#finanse #gielda #tesla #musk #trump #biznes

Może przyda się komuś, kto myśli o kupieniu akcji TSLA "w dołku".

Dlaczego Tesla jest w czarnej dupie?

Jednym
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 21.03.2025, 22:24:42 via Wykop
  • 0
@Kris-T: Niby mądre ale raczej brzmi jak wysryw kogoś kto ma o sobie zbyt wysokie mniemanie.
Łap: https://www.reddit.com/r/wallstreetbets/comments/eberem/everything_is_priced_in/

Wskaźnik P/E dla TSLA (722/7.21) to 101.


I najprawdopodobniej wynika to z informacji o których nie wiesz. (Ja też nie jakby coś xd)
Gdyby te przyszłe zyski były tak bardzo nieprawdopodobne to cena wynosiłaby dziś 50$.
  • Odpowiedz
jan-izaak-pochmann
jan-izaak-pochmann
21.03.2025, 15:43:50
  • 8
#f1 DOKAŃCZAMY SPRAWY
jan-izaak-pochmann - #f1 DOKAŃCZAMY SPRAWY

źródło: 485695760_9424320570979902_1042883600000365888_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 21.03.2025, 18:52:04 via Wykop
  • 0
@jan-izaak-pochmann: Iga światek w ferrari( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz
Ballabird
Ballabird
11.03.2025, 09:40:41
  • 1186
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 11.03.2025, 14:43:03 via Wykop
  • 0
@Ballabird: No super CHAD, wystarczy wkurzyć nieprzewidywalnego prezydenta USA. A w nagrodę dostaniemy przyklask anonów w internecie, cła i ograniczenie pomocy militarnej.
Trzeba nie mieć pojęcia o ekonomii i gospodarce żeby się z tego cieszyć.
  • Odpowiedz
Dassault
Dassault 07.03.2025, 15:32:55
  • 0
Mircy polećcie jakieś top top jedzenie do spróbowania w nowym Sączu. Kuchnia obojętna.
#nowysacz #sacz #jedzenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault
Autor
08.03.2025, 09:22:06 via Wykop
  • 0
@NH35: Kurcze, szkoda ze nie przeczytałem twojego komentarza wcześniej.
Na googlach znalazłem tylko u pajdy którego nie lubię więc po drodze zjadłem good food w Łososinie i był dramatyczny xd
  • Odpowiedz
B.....k
B.....k
konto usunięte 06.03.2025, 09:51:18
  • 233
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dassault
Dassault 07.03.2025, 08:22:45 via Wykop
  • 0
@BobekRobek: Dobry bait, albo rostałeś się ponad 2 lata temu i nadal przeżywasz w internecie. Co też byłoby mocnym XD.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >
  • Jestem kucem .

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.02.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.07.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.05.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking