Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

924

Piorun umarł w radiowozie. Policja przewoziła psy bez dostępu do powietrza

Piorun umarł w radiowozie. Policja przewoziła psy bez dostępu do powietrza

Dwa policyjne psy podczas transportu z Poznania do Warszawy dostały udaru, jeden zmarł. Nie miały dostępu do wody i powietrza. Komenda Wojewódzka tłumaczy że funkcjonariusze nie są przeszkoleni z zasad przewozu psów.

antkowa
antkowa
z
oko.press
dodany: 23.05.2025, 06:53:59
  • #
    policja
  • #
    psy
  • #
    psypolicyjne
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

duplikat
O_V_C
z wykop.pl
  • 17
Policjanci na amfetaminie. Jakub słyszał głosy zza ściany, policyjny psycholog wezwał pogotowie
Mneo
z archive.ph
  • 2

Komentarze (211)

najlepsze

hektor190
hektor190
hektor190
23.05.2025, 06:56:45 via Wykop
  • 689
Czy to potwierdza tezę że policjanci to debile?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

_jutrzenkaporanna
_jutrzenkaporanna
23.05.2025, 07:17:14 via Wykop
  • 309
@hektor190: to już nie jest hipoteza, tylko dobrze udokumentowana teoria
  • Odpowiedz
cherry_tomato
cherry_tomato
cherry_tomato
23.05.2025, 07:56:42 via Wykop
  • 62
@hektor190: disclaimer: mam policjanta w rodzinie, w kryminalnej. Tam są ogarnięci ludzie którym można zarzucić że im się nie chce, ale jeżeli chodzi o "krawężników" to reszta ma o nich takie samo zdanie jak Ty.
  • Odpowiedz
zwirz
zwirz
23.05.2025, 07:39:32 via Wykop
  • 457
Zwykły człowiek za zamęczenie w ten sposób psa trafiłby pod sąd ale pan policjant nie był przeszkolony, więc miał prawo.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zwirz
zwirz
23.05.2025, 07:55:49 via Wykop
  • 224
@zwirz: Tak samo jak udusi kogoś w trakcie interwencji - nie jest lekarzem, więc skąd ma wiedzieć, że człowiek potrzebuje oddychać.
  • Odpowiedz
Doooom
Doooom
Doooom
23.05.2025, 09:41:35 via Wykop
  • 66
@zwirz:
Uwierz mi, będą mieli przejeb.... nie z powodu etyki i szacunku dla zwierząt.
Takie wyszkolone psy kosztują setki tys
No.. chyba, ze mają plecy wysoko... wtedy i p-----------e granatnikiem nie przeszkadza
  • Odpowiedz
Hieronim_Pompa_Bosh
Hieronim_Pompa_Bosh
23.05.2025, 07:01:14 via Wykop
  • 238
nie przeszkolili policjantów z myślenia, co za niedopatrzenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enterprize
enterprize
enterprize
23.05.2025, 08:22:17 via Wykop
  • 58
@Hieronim_Pompa_Bosh: W sumie to powinni ich oskarżyć o morderstwo funkcjonariusza policji¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
WygrywamZdrapki
WygrywamZdrapki
WygrywamZdrapki
24.05.2025, 07:45:34 via Wykop
  • 2
@enterprize: przecież napisali, że psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miszczumsc
miszczumsc
miszczumsc
23.05.2025, 08:13:26 via Wykop
  • 160
Co to za idiotyczne tłumaczenie? To facet zajmujący się zwierzęciem nie wie, że ono potrzebuje POWIETRZA???

A sam nie zapomniał oddychać?

Jprdl zamiast powiedzieć, "tak, zj*baliśmy, funkcjonariusze zachowali sie jak d*bile i za to zostana ukarani i przejdą rygorystyczne szkolenia dla niepełnosprawnych umysłowo, zeby sie nauczyli, ze BRAK POWIETRZA i WYSOKA TEMPERATURA ZABIJA", to oni jeszcze ich tłumaczą, że policjant nie wie, że podczas transportu zwierze też potrzebuje powierza i odpowiedniej temperatury...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ewrzyn
Ewrzyn
Ewrzyn
23.05.2025, 09:31:45 via Wykop
  • 15
@miszczumsc: stan państwa Polskiego wymaga pilnej naprawy, lecz niestety brakuje fachowców i narzędzi.

Więc... Adios!
  • Odpowiedz
Trias
Trias
Trias
23.05.2025, 09:36:00 via Wykop
  • 6
A sam nie zapomniał oddychać?


@miszczumsc: On ma puszczone w pętli nagranie: wdech - wydech
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
23.05.2025, 08:23:16 via Wykop
  • 72
Komenda Wojewódzka tłumaczy że funkcjonariusze nie są przeszkoleni z zasad przewozu psów.


1. Policjanci to tacy debile, że trzeba ich szkolić z tego, że pies policyjny potrzebuje tlenu. Wg. samej komendy.
2. Na komendzie są debile, bo wymyślają jakieś wymówki jak uczniak zamiast po prostu zrobić dobrze.
3. Na komendzie są debile, jeśli sami twierdzą, że policjanci potrzebują szkoleń, to im nie zapewnili.
4. Tacy właśnie debile są od rozliczania ciebie, generowania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Amras
Amras
23.05.2025, 09:22:26 via Wykop
  • 45
Zdechł. Pies zdechł, człowiek umarł.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Amras
Amras
23.05.2025, 10:12:47 via Wykop
  • 7
@Hatespinner: Absolutnie nie jestem ani konfiarzem ani nawet troszkę za prawica.
Po prostu wkurza mnie ta personifikacja zwierząt na każdym kroku. Potem się okazuje za dla wielu pies to to samo co dziecko, czy w ogólności człowiek.
Zawsztą nawet na rowerze ciężko do lasu pojechać, albo pójść pobiegać bo co chwila ktoś z psem wielkim jak stodoła bez smyczy lezie.
  • Odpowiedz
Amras
Amras
23.05.2025, 10:33:16 via Wykop
  • 11
@Hatespinner: OOo właśnie o takich jak Ty mówię. Na całe szczęście twoja linia genetyczna zostanie szczęśliwie zakończona na tobie i twoim psie.
  • Odpowiedz
Hawwa
Hawwa
Hawwa
23.05.2025, 09:17:48 via Wykop
  • 36
Nie wiedziałam, że aby stwierdzić czy jest ciepło, czy zimno trzeba mieć doktorat z filozofii...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dondussy
dondussy
dondussy
23.05.2025, 10:13:44 via Wykop
  • 11
@Hawwa: z termodynamiki ich nie przeszkolili (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
23.05.2025, 08:31:39 via Wykop
  • 27
Komenda Wojewódzka tłumaczy że funkcjonariusze nie są przeszkoleni z zasad przewozu psów.

A no to luz nie ma tematu.

Tylko jak ja popełnię błąd, kompletnie nieświadomy - cała machina rusza przeciwko mnie, bo ich to nie interesuje. A teraz to no peszek.... banda debili.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jasper-jons_
jasper-jons_
jasper-jons_
23.05.2025, 09:30:24 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Olsea
Olsea
Olsea
23.05.2025, 12:45:11 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jasper-jons_
jasper-jons_
jasper-jons_
23.05.2025, 12:45:44 via Wykop
  • 2
@marcin-kowaIewski: no a ty dlaczego piszesz oddzielnie każdą literę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mave
Mave
Mave
23.05.2025, 10:10:22 via Wykop
  • 19
A to trzeba mieć przeszkolenie żeby zrozumieć, że żywe stworzenie potrzebuje wody i powietrza?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mcx00
Mcx00
23.05.2025, 21:06:33 via Wykop
  • 0
@Mave: Też tego nie ogarniam.
To, że nie znają prawa, którego (podobno) strzegą to już wiem od dawna. Ale, że nie znają podstawowych, życiowych zasad np. co potrzebuje żywe stworzenie by żyć (ryba słodkowodna - wody słodkiej i żarcia, słonowodna - słonej i żarcia, pies - powietrza, żarcia i słodkiej wody do picia, a no i powietrza itd. itp. to jest dla mnie jednak zaskoczeniem.
Ale czego się spodziewać po
  • Odpowiedz
seniorwykopek
seniorwykopek
24.05.2025, 01:26:37 via Android
  • 0
@Mave

A to trzeba mieć przeszkolenie żeby zrozumieć, że żywe stworzenie potrzebuje wody i powietrza?

Trzeba mieć IQ powyżej 80 a z tym już problem w policji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4044
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3977
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3089
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2916
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2752
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking