Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoloMaster

BoloMaster

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28539
  • Znaleziska 489
  • Mikroblog 28050
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 265
BoloMaster
BoloMaster 19.10.2025, 20:04:02
  • 3
Bearman jak typowy ogór
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 18.10.2025, 17:14:06
  • 1
BVB nie dojechało do Monachium? xD
#mecz
BoloMaster - BVB nie dojechało do Monachium? xD
#mecz

źródło: temp_file2622625678477680379

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 18.10.2025, 17:09:14
  • 1
Masakra, że jeden z tych pomarańczowych przeciętniaków będzie MŚ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster
Autor
18.10.2025, 17:12:55 via Android
  • 0
@Leotard00 wiem, ale ta przewaga jest gigantyczna( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 18.10.2025, 17:03:44
  • 8
Typowy szwargaball, od początku gacie obsrane i murowanie. Dobrze, że nieskutecznie, oby poleciał jak najszybciej
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 18.10.2025, 16:50:49
  • 3
Za ten siermieżny, archaiczny, defensywny styl gry powinny licencje trenerską odbierać takim wuefistom jak Szwarga.
Totalny archaizm, zero pomysłu, te same dziadostwo które pokazał w Rakowie.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 18.10.2025, 16:42:44
  • 6
Dopiero dwa odcinki, a komuch już w-----a niczym Agatka( ͡° ʖ̯ ͡°)
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 18.10.2025, 16:16:17
  • 5
Mało mają dziewczyny kasy, ale może uda się pokonać tego starego zgreda( ͡º ͜ʖ͡º)
#awanturaokase
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZSosemTrzepanym
KebabZSosemTrzepanym
18.10.2025, 16:17:02 via Wykop
  • 1
@BoloMaster: Zgredek dziś o 23 na tvn7 :( [*]
  • Odpowiedz
Xavax
Xavax
18.10.2025, 16:18:45 via Wykop
  • 0
@KebabZSosemTrzepanym: jakby spał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
17.10.2025, 17:38:31
  • 3
#mecz mam nadzieję, że Warta wróci do 1 ligi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 17.10.2025, 17:54:08 via Android
  • 0
@MrFryteczka niech gniją w 2 lidze. Trup bez kasy, stadionu i kibiców
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 17.10.2025, 16:39:15
  • 0
GKS niestety spadek. Obrona to wyjątkowi parodyści, a Strączek czy Kudła to poziom 1 ligi
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muussk
muussk
17.10.2025, 16:40:27 via Wykop
  • 0
@BoloMaster: No obrony nie ma, ale za to nie ma tez ofensywy.
  • Odpowiedz
FELIX90
FELIX90
16.10.2025, 19:10:15
  • 2
Ostatnio zdałem sobie sprawę, że mam spore braki w kwestii historii Polski.
Najbardziej interesowałby mnie okres od XV wieku do odzyskania niepodległości.
Mało wiem o powstaniach, o tym co było pod zaborami, jaką rolę spełnił Napoleon.
Możecie polecić książki, które nie będą podręcznikiem ani kroniką a zarazem da się je przeczytać i czegoś dowiedzieć?

#ksiazki #historia #historiapolski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 16.10.2025, 19:12:57 via Android
  • 0
@FELIX90 "Boże igrzysko" Norman Davies
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 12.10.2025, 16:51:18
  • 13
Już nawet oskarki były bardziej sympatyczne, niż ten zielony komuch. Oby odpadli w kolejnym odcinku( ͡° ʖ̯ ͡°)
#awanturaokase
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Expik92
Expik92
12.10.2025, 16:53:31 via Wykop
  • 5
@BoloMaster: Gdzie oskarki.. Zolci byli najbardziej sympatyczni.
  • Odpowiedz
S.....9
S.....9
konto usunięte 13.10.2025, 13:25:01 via Wykop
  • 4
@BoloMaster: W sumie jego ignorancja to nie jest moja ulubiona religia sprawia, że on nawet nie wie, że są chwile gdzie lepiej mądrze milczeć niż gadać. Dla mnie też mam wrażenie, że to stary doktor z PRL co lubił otwierać szufladę jak wpadał pacjent;)
  • Odpowiedz
Horvath
Horvath
05.10.2025, 20:00:07
  • 3
A tak w ogóle to czemu Oskarek nie miał kary za falstart w Baku? #f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 05.10.2025, 20:03:26 via Android
  • 0
@Horvath MaFIA z McLarena
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 29.09.2025, 19:00:45
  • 1
Polećcie proszę jakieś dobre książki związane z F1. Czytałem "Mechanika", "Jak zbudować samochód", "Mercedes, za kulisami teamu f1", i tą Rossa Brawna. Te 2 ostatnie mnie trochę zawiodły, jestem fanem Mercedesa jeśli ma to znaczenie( ͡º ͜ʖ͡º).
Zapytam też eksperta @CyrkF1
#ksiazki #f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
29.09.2025, 19:12:14 via Wykop
  • 13
@BoloMaster: jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź
fevo - @BoloMaster: jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź

źródło: i-niezniszczalny-niesamowita-historia-roberta-kubicy

Pobierz
  • Odpowiedz
camisaroja
camisaroja
29.09.2025, 20:03:23 via Wykop
  • 4
@cytr0netx99: opie nie bluźnij, jak stary testament czytasz to też mówisz że debil pisał? No i masz rację
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 29.09.2025, 16:47:44
  • 6
Szwagier out po meczu?
Kolejna negatywna weryfikacja tego wufeisty.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 27.09.2025, 13:24:34
  • 8
Kolejny świetny mecz. Oby portugalski magik nadal wpajał swoją wizję. Ruben trwaj( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #premierleague #united
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cugowski
cugowski
27.09.2025, 13:33:20 via Wykop
  • 2
@BoloMaster: Ruben może zejść z podniesioną głową. To tylko błędy indywidualne, no bywa. Są strzały, xG też większe niż 0.1, widać system działa. Trzymaj się systemu Ruben, nie zmieniaj nic i będzie dobrze mordzia.
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
27.09.2025, 13:36:01 via Wypiek
  • 3
@cugowski mister “cierpię bardziej niż kibice” znowu pokazał trenerski masterclass i zaangażowanie jakiego oczekiwałbyś od trenera takiego klubu - spuszczony łeb i jakoś to będzie
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 20.09.2025, 11:27:43
  • 3
" bez złudzeń" xD
#lekkoatletyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 20.09.2025, 11:03:58
  • 4
Kiedy ostatnio była taka kompromitacja na MŚ? Prawdopodobnie skończymy bez żadnego medalu( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lekkoatletyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejgwww
andrzejgwww
20.09.2025, 11:07:05 via Wykop
  • 0
@BoloMaster: 1987
  • Odpowiedz

7

Interia przejmuje Antyweb

Interia przejmuje Antyweb

Grupa Interia (będąca częścią Grupy Polsat Plus) uzgodniła przejęcie 70 proc. udziałów serwisu technologicznego Antyweb. Jego redaktorem naczelnym pozostanie Grzegorz Marczak.

nasir77
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 26.09.2022, 15:46:38
  • 3
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    pcmasterrace
BoloMaster
BoloMaster 26.09.2022, 15:53:16
  • 5
@kjungst: w Polsce nie ma za bardzo konkurencji. Na pewno lepszy niż te lewackie ścierwo spidersweb

1389

Nocny patrol z polskim szeryfem z USA

Nocny patrol z polskim szeryfem z USA

Szeryf z USA zaprosił Casha na wspólny, nocny patrol ulicami znajdującego się w Nevadzie, Gardnerville. Ciekawy materiał pokazujący pracę szeryfa od kuchni.

mrbarry
z
youtube.com
dodany: 31.08.2021, 15:16:43
  • 160
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
  • #
    usa
  • #
    policja
  • #
    zainteresowania
BoloMaster
BoloMaster 31.08.2021, 18:51:25 via Android
  • 26
Skąd ten hejt wykopków do casha? Gość pokazuje fajne miejsca, które można zobaczyć bez milionów $$$ na koncie
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BoloMaster
BoloMaster 31.08.2021, 19:41:17 via Android
  • 0
@tomosano dzięki z rozjaśnienie tematu. Oglądam gościa dopiero od połowy jego serii w Meksyku, więc nie znałem sprawy.
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Strona 19 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking