Przy niedzieli do małego piwka, słucham sobie Hypocrisy, pamiętam jak wyszedł Catch 22, wzbudził spore kontrowersje i zebrał fatalne recenzje, nie wiem, mi tam zawsze się ten album podobał, do dziś się podoba :) #metal #deathmetal #melodicdeathmetal
@Bad_Sector: A to znasz? Polska wersje raczej wszyscy znaja. Ale nie wyszcy wiedza ze byla tez taka wersja :D (minimalna znajjomosc jezyka uprzyjemni odbior :D)
@berlinale: Kilka lat temu miałem poważne problemy finansowe i musiałem wyprzedać kilka płyt rac, między innymi Konkwista 88, Skrewdriver, Honor, Bound for glory i Final War, za sporą kasę, bo to były stare oryginały. Może kiedyś odbuduję kolekcję, ale głównie słucham black metalu, tak na co dzień, i kolekcjonuje płyty z tego nurtu raczej.
źródło: rac
Pobierz