Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Axtezim

Axtezim

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4472
  • Znaleziska 747
  • Mikroblog 3725
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 59
Axtezim
Axtezim 28.01.2018, 11:45:09
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....a
E.....a
konto usunięte 28.01.2018, 17:25:20
  • 2
@napoj_gazowany: bo grać to trzeba umieć! Przecięta to jest 4 mapa na 500%. Reszta jest lajtowo jak się dłużej pogra.
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
29.01.2018, 09:31:02 via Android
  • 0
@napoj_gazowany nie wiem, dopiero się uczę 2 partie rozegrałem, taki przyjemny zamulacz, żeby sobie usiąść na 1 wieczór :)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 23.01.2018, 20:16:24
  • 1
Mireczki, patrzcie na wszystko uważnie, a najlepiej to miejcie to na piśmie. Mam za 2 tygodnie rezerwacje we Włoszech, zapytałem się właściciela o cenę ostateczną. Odpisał, że mam zapłacić kwotę, która widnieję na stronie bookingu + 85euro za opłatę miejską(spora kwota bo w 6 osób jedziemy). Nie byłem pewny, tym bardziej że na stronie bookingu była informacja, że opłata miejska jest wliczony, a w aplikacji nie - nie wiedzieć czemu. No, ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
24.01.2018, 11:51:50 via Android
  • 0
@Kupiec_z_Konstantynopola no tak napisze mu, to co dostałem od bookingu potwierdzone w mailu, że koszt zawiera ta opłatę i nic dodatkowego opłacać nie będę, zresztą oni wczoraj się z nim kontaktowali
  • Odpowiedz
Kupiec_z_Konstantynopola
Kupiec_z_Konstantynopola
24.01.2018, 11:53:50 via Android
  • 0
@Axtezim hm,moze faktycznie trzeba z tym walczyć, mogli się tak wycwanić
  • Odpowiedz

558

CES Week

CES Week

Czyli najciekawsze moim zdaniem rzeczy, które pojawiły się na targach w Las Vegas 2018

Duzy_Kotlet
z
youtube.com
dodany: 14.01.2018, 18:45:32
  • 54
  • #
    polska
  • #
    techweek
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    klawiatur
Axtezim
Axtezim 15.01.2018, 07:01:28 via Android
  • 0
@qmox nie jeżdżę to nie wiem, ale czy takie coś nie byłoby użyteczne podczas jazdy na motorze?

792

Nowe "stare" masło orzechowe w Lidlu gorszej jakości

Nowe "stare" masło orzechowe w Lidlu gorszej jakości

TL;DR: Lidl wprowadza masło orzechowe pod nową etykietą "MisterChoc", które jest wyraźnie gorszej jakości, zawiera prawie 4x więcej cukru niż poprzednik. Szukać etykiet "Mcennedy"...

arq007
z
wykop.pl
dodany: 03.01.2018, 09:02:37
  • 207
  • #
    polska
  • #
    lidl
  • #
    oszukujo
Axtezim
Axtezim 03.01.2018, 13:16:57
  • 1
Mi osobiście najbardziej smakują produkty od tego producenta.(http://naturavena.pl/kategoria-produktu/masla-orzechowe/?orderby=price-desc) Polecam spojrzeć na skład i wszystko będzie jasne :)

W carrefourze często poniżej 10 zł można dorwać gładkie bądź z kawałkami orzechów.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Axtezim
Axtezim 03.01.2018, 12:25:16
  • 1
Mireczki jak myślicie jest sens przejścia z MIUI 8.2(6.11.10) na stable ale np 7 czy 8? Jak kupiłem telefon (mi5) z dobry rok temu od razu wskoczyłem na ten system i tak już został. Ogólnie zastrzeżeń nie mam, aparat ok chociaż zdjęć nie robię za bardzo, bateria jest ok, do wieczora przetrwa więcej nic nie potrzeba. Jedyna rzecz, która mi się z czasem popsuła to niedochodzące mms, i za cholerę nie mogę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
03.01.2018, 15:13:35
  • 0
@Dpdp: nie chce mi się zmieniać sieci dla MMS, myślę że jak do tej pory po prostu bez tego przeżyję :D teraz tylko na tym nowym miui co pare minut wyskakuje mi, że automatyczne tapety blokady przestały działać mimo, że są wyłączone.. i ani wejść do nich przez opcje się nie da bo ten komunikat wyskakuje, nie kojarzysz może czy da się to całkowicie usunac?
  • Odpowiedz
Dpdp
Dpdp
03.01.2018, 15:15:01 via Android
  • 0
@Axtezim Ogólnie można wyłączyć aplikacje systemowe w ustawieniach. Niemniej pamiętam że akurat miui blokowało to w stosunku do kilku aplikacji, może akurat nie tej.
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 26.12.2017, 19:03:35
  • 1
Wyobraźcie sobie taka sytuację, że nigdy nie mieliście w ręku pada(całe życie pcmasterace), różowy też i chcecie sobie kupić konsole żeby pograć w coś razem, co wybieracie i dlaczego? :) Telewizor full hd więc nic z tych najmocniejszych nie musi być. Ogólnie na początku chciałem kupić switcha, ale trochę mała baza gier mi się wydaje no i chyba na pozostałe konsole jak wychodzi jakaś gra to promki ciekawsze można złapać. Czyli ogólnie

Co byście wybrali? :)

  • Nintendo Switch 45.5% (75)
  • Playstation 33.3% (55)
  • Xbox 21.2% (35)

Oddanych głosów: 165

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....4
G.....4
konto usunięte 26.12.2017, 19:06:13
  • 6
@Axtezim: @Axtezim: switch bo największy fun
  • Odpowiedz
epi
epi
26.12.2017, 19:09:22
  • 8
Czyli ogólnie target to jakieś gry w co-opie plus jakieś imprezówki ;)


@Axtezim: czyli switch bezdyskusyjnie w takim razie ;)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 25.12.2017, 09:47:59
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulica
Ulica
25.12.2017, 09:51:44 via Android
  • 5
@Axtezim Ze sterownikami na razie nie pomoge. Ostrzege tylko zebys sie nie zrazil. Przepasc miedzy taka kierownica a nawet jakimkolwiek produktem logitecha bedzie olbrzymia. Przejedz sie u kogos na czyms z wyzszej polki a wtedy zlapiesz bakcyla :) Ta o ktorej mowisz to sie za bardzo do niczego nie nadaje
  • Odpowiedz
Rubajticos
Rubajticos
25.12.2017, 09:52:50
  • 2
@Axtezim: Taka kierownica nie sprawi Ci raczej dużo radości. Poszukaj używanych Logitech DFGT, G25, G27 - trochę droższe, ale masz pełen obrót i Force Feedback. Coraz mniej ich, ale można dorwać czasami coś fajnego. To jest przeskok jak z malucha na Mercedesa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

648

Komputer do grania za 800zł.

Komputer do grania za 800zł.

Jak widać można pograć w nowe gry bez wydawania góry kasy :)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.12.2017, 20:15:36
  • 299
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    gry
  • #
    purepc
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
Axtezim
Axtezim 10.12.2017, 11:40:41 via Android
  • 0
@luki201 bo na wszystko zbierali, nie musieli mieć tego na "juz" i nie brali kredytu po trzeba mieć teraz jak gro osób obecnie. Moi rodzice przez 10 lat oszczędzali na mieszkanie, na nic nam nie brakowało, ale też bez wodotrysków. Obecnie z tym jest największy problem, ale też wszystko cholernie drożeje..
Axtezim
Axtezim 05.12.2017, 21:05:12
  • 6
Tak się zastanawiam nad jedną sceną, która w sumie nie miała dalszego rozwinięcia, a w sumie ciekawe. Od razu ostrzegam, że tu nie będzie nic więcej poza SPOILERAMI więc jak nie oglądałeś to po co sobie psuć nerwy? :)


#dark #netflix
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....a
e.....a
konto usunięte 05.12.2017, 22:10:11 via Android
  • 0
@Axtezim mnie bardziej interesuje skąd pieniążki na rollsa, bitcoin czy bukmacherka
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
06.12.2017, 05:51:46 via Android
  • 0
@erajwa pewnie btc, sądząc po wydarzeniach z serialu to pewnie po wybuchu elektrownii bańka pękła, a furkę miał już przed tym więc sam sobie resztę dopowiedz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

3

2017 - 02.12.2017, godz. 10:00

2017 - 02.12.2017, godz. 10:00

Charytatywna akcja redakcji arhn.eu. Całodobowy maraton gier wideo transmitowany na żywo w sieci. No cóż, nic dodać nic ująć, widzę że nie ma, a takie akcje jak najbardziej zasługują na główną ! :) Od kilku lat jak akcja trwa, lubię obejrzeć i pooglądać nawet przez kilka chwil co wam też polecam.

Axtezim
z
gramytatywnie.pl
dodany: 02.12.2017, 10:24:34
  • 1
  • #
    gramytatywnie
  • #
    gry
  • #
    charytatywnie
  • #
    arhneu
  • #
    twitch
  • #
    youtube
Axtezim
Axtezim
Autor
02.12.2017, 10:26:23
  • 0
Ehh zapomniałem zmienić tytułu.. Moderacja chyba, nie da mi opcji żeby zmienić?..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Axtezim
Axtezim 27.11.2017, 20:14:33
  • 8
Wbijam dzisiaj do rodziców, akurat przyszła im nowa lodówka. Przeglądam sobie instrukcje żeby sprawdzić co tam można pozmieniać, powłączać. I nagle moim oczom okazuje się to, nie powiem bo trochę mnie to zamurowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to norma, a ja jestem sto lat do tyłu w rozwoju technologi? No i czy nie powinna być również przystosowana do przechowywania posiłków halal?

#heheszki #lodwka
Axtezim - Wbijam dzisiaj do rodziców, akurat przyszła im nowa lodówka. Przeglądam sob...

źródło: comment_3IUXHkzRRZ2GSP649JI7APsvkLSYJ6BL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
27.11.2017, 20:44:11
  • 0
@OperatorHydrolokator: no rzeczywiście, ale cholera nie miałem o czymś takim pojęcia :P
swoją drogą nieźle, że pamiętasz co wrzucałeś ponad rok temu :D
  • Odpowiedz
OperatorHydrolokator
OperatorHydrolokator
27.11.2017, 20:46:12 via Android
  • 0
@Axtezim tak mi się na prędkości przypomniało jakoś, no ;p
  • Odpowiedz

312

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

Ten wpis dotyczy jednej z najlepszych gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen i znakomitej grze akcji. Warto ją sobie przypomnieć.

Lisaros
z
wykop.pl
dodany: 25.11.2017, 14:26:56
  • 91
  • #
    nostalgia
  • #
    rozrywka
  • #
    lisaroscontent
  • #
    gry
  • #
    staregry
  • #
    gwiezdnewojny
Axtezim
Axtezim 26.11.2017, 08:45:51 via Android
  • 2
@s979635 lo panie i teraz nie pamiętam czy byłem w GoF czy w FoR, ale w którymś z tych dwóch na pewno :P
Axtezim
Axtezim 24.11.2017, 19:55:19
  • 2
Jakieś 90% filmów na Netflixie ma niezsynchronizowane audio, żeby było śmieszniej na PC większość działa dobrze, a na MI BOX wariuje, najnowsza wersja aplikacji, to samo konto, tylko między profilami przeskakuje, na jednym działa na innym nie. To samo jest w wersji angielskiej i polskiej? Ktoś ma podobny problem??

#netflix
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....f
d.....f
konto usunięte 24.11.2017, 23:36:51 via iOS
  • 1
@Axtezim: nie widziałem takiego problemu, na czym Ty oglądasz?
  • Odpowiedz
malamute
malamute
25.11.2017, 20:46:19
  • 0
@Axtezim: mam tak samo, reset miboxa pomaga
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 29.10.2017, 18:44:24
  • 1
Mireczki gdybym chciał wymienić grafikę to na jaką? Mam obecnie i5 4460 3,2ghz ,8gb ram i gtx 760 i wiadomo, że grafika z tego zestawu najbardziej daje ciała. Zależy mi na 1080 - 60 fps przy jak najwyższych ustawieniach. Rozglądać się za gtx 1060, bo 1070 już będzie blokowana przez procesor? Jeśli tak to za jakąś konkretnie marką patrzeć czy po prostu to co dostępne? Nie ukrywam, że trochę z obiegu wypadłem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michuy
Michuy
29.10.2017, 18:48:04
  • 3
@Axtezim: mam 1060 6GB, polecam wersję jetstream
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
29.10.2017, 19:44:20 via Android
  • 0
@Gother raczej szukałem taniej opcji na 2 lata, a potem wszystko zmienić :P a w ogóle byłby ktoś chętny żeby sprzedać gtx 760? To może by się opchnelo z procesorem
  • Odpowiedz

713

Skazani na Shawshank - jak oszukać widza?

Skazani na Shawshank - jak oszukać widza?

Bardzo ciekawy opis sztuczek filmowych wpływających na emocje widza.

bgjm
z
youtube.com
dodany: 12.10.2017, 19:22:46
  • 95
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
Axtezim
Axtezim 13.10.2017, 14:19:17 via Android
  • 3
@dumelosw jakoś już sam sposób jego mówienia mnie zniechęca do oglądania, wolę na gałęzi :P
Axtezim
Axtezim 05.10.2017, 11:39:58 via Android
  • 3
Kojarzycie jakąś appke do zarządzania budżetem domowym? Zależy mi na synchronizacji na 2 urządzenia i możliwości dodania sobie np 3 lub więcej kont. Coś takiego ma Moje finanse ale 20 zl na 3miesiace płacić to trochę sporo i to na pewno budżetowi nie pomoże :D płatne jak najbardziej ale jednorazowo.

#android #aplikacje #finanse
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
05.10.2017, 14:06:37 via Android
  • 1
@wood póki co z excella korzystam, ale appka jest bardziej poręczna jak mam już przygotowane kategorie plus potem wszystko sobie mogę na wykresie ogarnąć
  • Odpowiedz
Karidus
Karidus
Karidus
08.10.2017, 08:18:08
  • 0
@Axtezim: Może są jakieś bardziej funkcjonalne aplikacje ale jeśli chodzi o synchronizacje to bardzo dobrze sprawuje mi sie: HomeBugdet
Szkoda ze trzeba na każde urządzenie licencje ale jednorazowo. Jest wersja lite żeby się zapoznać z aplikacja z ograniczeniem chyba 30 transakcji miesięcznie.
  • Odpowiedz

558

Miażdżący raport ws. wypłat OC

Miażdżący raport ws. wypłat OC

Największy grzech ubezpieczycieli przy OC to zaniżanie wypłacanych odszkodowań i przymuszanie kierowców do naprawiania samochodów przy użyciu nieoryginalnych części. Tak wynika z najnowszego raportu Rzecznika Finansowego.

murarz13
z
rmf24.pl
dodany: 04.10.2017, 15:47:01
  • 194
  • #
    polska
  • #
    ov
  • #
    raport
  • #
    ubezpieczenia
Axtezim
Axtezim 05.10.2017, 07:03:35 via Android
  • 10
A to u mnie odwrotnie. Miałem ostatnio przecierke na parkingu że słupkiem, niby nic ale 3 elementy się zalapaly. Na oko z 1500 szkody, pzu daje 950 po oględzinach ze zdjęcia, no to ja mówię że chcę bezkosztowo w warsztacie z ich polecenia. Wczoraj dzwonie jak tam im idzie i się dowiedziałem, że pzu zaakceptowało szkodę za 6700..
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Axtezim
Axtezim 05.10.2017, 08:31:36 via Android
  • 3
@rdy jasne, ja to rozumiem tylko zamiast na początku dać powiedzmy te 1500-2000 to zapłacą 3 razy więcej, nawet jeśli mi podniosą składkę to się nie zwróci im

440

Streżyńska: Mobilny dowód osobisty - na początku przyszłego roku

Streżyńska: Mobilny dowód osobisty - na początku przyszłego roku

Najpóźniej pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku dostępny będzie dla wszystkich obywateli mobilny dowód osobisty - zapowiedziała w piątek minister cyfryzacji Anna Streżyńska.

murarz13
z
bankier.pl
dodany: 29.09.2017, 14:18:35
  • 210
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    dowodosobisty
  • #
    mobilny
  • #
    cyfryzacja
Axtezim
Axtezim 30.09.2017, 07:38:16 via Android
  • 0
@areczekdareczek pakiet kierowcy do końca przyszłego roku ma być
Axtezim
Axtezim 27.09.2017, 08:11:11 via Android
  • 3
Czy Xiaomi in ear hybrids to to samo co in ear piston? Bo jak wpisuje to pierwsze to oprócz gearbest wskakuje mi na komputroniku ten drugi model. Cena i wygląd podobny :) Jeśli nie to te pierwsze można gdzieś w PL zgarnąć? Bo nie chcę mi się miesiąc czekać

#xiaomi #sluchawki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
27.09.2017, 10:48:52 via Android
  • 0
@Andczej no właśnie tego wolałbym uniknąć, no ale coś ciekawego w tej cenie nie czekając na to miesiąc wychodzi na to, że nie dostanę
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
27.09.2017, 10:49:19 via Android
  • 0
@Andczej bardziej chodziło, mi że z drugiej ręki jak ktoś na handel zamawia :)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 22.09.2017, 13:16:32
  • 8
Dlaczego tak jest, że jak chce ładunek od polskiej firmy to dostaję pierdyliard stron zlecenia, punkciki wypisane drobnym drukiem. Przecież jak by to dostali prawnicy z Suits to by rozwiązywali przez 3 odcinki. Musisz podpisać , parafować, pieczętować, zostawić krople krwi na każdej ze stron rzecz jasna! Oznajmić uroczyście, że wykonam zlecenie bez niczego, dokumenty dostarcze oryginalne w zębach za 3min po rozładunku. Czy ja mam dzisiaj wyjątkowego pecha czy przez ostatni
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konkol
Konkol
Konkol
22.09.2017, 13:21:16
  • 5
@Axtezim: kiedyś dostałam od Polaka warunki na jednej stronie, 14 dni płatność i wolne 2h od opłat załadunek/rozładunek to nie wiedziałam co ze sobą zrobić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w.....u
w.....u
konto usunięte 22.09.2017, 15:04:07
  • 0
@Axtezim: A ja już poobstawiałem auta na poniedziałek i chociaż telemark w nowy tydzień powinien być bezbolesny ;) Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 14 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking