Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Axtezim

Axtezim

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4468
  • Znaleziska 743
  • Mikroblog 3725
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 59
Axtezim
Axtezim 12.11.2018, 17:43:45 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
12.11.2018, 18:21:07 via Android
  • 3
@Odczuwam_Dysonans o o ten sposób pomógł! Dzięki bardzo
  • Odpowiedz
Odczuwam_Dysonans
Odczuwam_Dysonans
12.11.2018, 18:22:08
  • 1
@Axtezim: no to gitara :)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 05.11.2018, 19:15:16
  • 1
Motomirki, powiedzmy że chcecie kupić auto, chcecie wydać jakieś 35 000zł. Najelpiej żeby:

- przynajmniej 2011 rok
- hatchback ewewntualnie sedan jakiś mniejszy
- raczej benzyna ewentualnie z możliwością gazowania
-nie jestem demonem prędkośći, także byle się spokojnie wyprzedało; -dziennie robie jakieś 50km na dojazdach do pracy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....0
T.....0
konto usunięte 05.11.2018, 19:15:45
  • 1
@Axtezim: auris 1 z końca produkcji
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
05.11.2018, 19:43:52
  • 1
@miret210: rozumiem, powiem Ci ze jak tak na szybko przeglądam otomoto, to cenowo to się bardzo fajne plasuje, jak zwykle widzę dużo golasów, no ale to już bardziej problem z Polskimi wersjami, ale kierunek bardzo dobry na poszukiwania mi dałeś, dzieki ! :)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 04.11.2018, 18:00:04
  • 0
Poszukuje monitora do tysiąca złoty. Głównie przeglądanie internetu, oglądanie filmów i jako monitor do nintendo switch. Zależy mi na 21:9, na PC raczej za bardzo nic nie gram, więc nie muszą być jakieś mega rozdzielczości, macie jakieś typy?

#pcmasterrace #monitory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VoMax
VoMax
04.11.2018, 18:09:09
  • 1
@Axtezim: 25 to za mało, serio. Zawiedziesz się mocno.
  • Odpowiedz
VoMax
VoMax
04.11.2018, 18:39:01
  • 0
@Axtezim: no kurde 34 to jest miazga xD
  • Odpowiedz

253

Lekyt z IV w. p.n.e. zaginął w czasie wojny. Wrócił do Polski

Lekyt z IV w. p.n.e. zaginął w czasie wojny. Wrócił do Polski

Lekyt czerwonofigurowy z IV w. p.n.e. to pierwszy obiekt archeologiczny, który odzyskujemy dla Polski w ramach poszukiwania strat wojennych - powiedział minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński podczas przekazania obiektu do Muzeum Narodowego w Warszawie.

Krx_S
z
rmf24.pl
dodany: 29.10.2018, 13:33:08
  • 21
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
Axtezim
Axtezim 30.10.2018, 11:58:05 via Android
  • 6
@yahoo34 poprzedni właściciel, a dokładniej wladcicielka oddała za darmo
Axtezim
Axtezim 23.10.2018, 18:22:58
  • 3
Mirkuny moje drogie.

Na przyszły sezon, chce powiedzieć smogu stop i będę wymieniał piec. Raz, że stary, syfu co niemiara, a w dodatku co chwile trzeba czyścić. Już kiedyś zresztą pisałem, jakie mam z nim problemy z racji tego, że jest za duży i ma za dużą moc, więc zmiana jest konieczna.

Chciałem się was jednak trochę doradzić co byście polecali, zastanawiam się nad pelletem i eko-groszkiem.

Przede
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
30.06.2019, 14:23:35 via Android
  • 0
@bgonzo https://kotly-adamkiewicz.pl/sklep/kotly-ekw-raps-4/ Ogólnie z polecenia mam, ale nie używam go jeszcze bo od razu zrobiłem sobie grzałkę na wodę. Więc wrażenia zimną dopiero :)

Co do łatwości tutaj już jest na tyle łatwe tym bardziej po przesiadce z zasypowgo wszystko jest proste
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
30.06.2019, 15:20:40 via Android
  • 0
@bgonzo aaa i jak będziesz brał to na pewno od producenta, bo jak powiedzmy kupisz samemu i będziesz miał kogoś innego do montażu to przy ewentualnej wymianie bądź problemach to obie strony mogą się wypiąć a tak to po stronie producenta wszystko
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 12.10.2018, 08:04:15 via Android
  • 1
Jakie polecacie akcesoria do umilenia gry w handheldzie? Jakieś gripy, nakładki na joy cony?

#nintendoswitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
17.10.2018, 13:37:26 via Android
  • 0
@escoban gdzie kupowałes? Sensowna opcja się wydaje i cena też w miarę :)
  • Odpowiedz
escoban
escoban
17.10.2018, 13:45:05 via Android
  • 0
@Axtezim indiegogo. Ale teraz chyba mozna na amazonie zamowic
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 10.10.2018, 09:31:19 via Android
  • 1
Do czego służy "tryb offline" dla Spotify? Nie pobiera piosenek czy jak?

#xiaomi #spotify
Axtezim - Do czego służy "tryb offline" dla Spotify? Nie pobiera piosenek czy jak? 

...

źródło: comment_Vz9dsP53LtMvshTESQuminFDwFv7g4lp.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
10.10.2018, 09:34:55 via Android
  • 1
@piotreek88
@Marynasz
@pazdoge
@swistecki

Ok, dzięki Panowie i Panie :)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
10.10.2018, 11:59:19 via Android
  • 0
@kAdi to nie mam pojęcia... Ja 3 dni temu robiłem update, może jakiś świeży
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 07.10.2018, 18:07:53
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michaszekpetarda
michaszekpetarda
07.10.2018, 18:17:14
  • 0
@Axtezim: tak, powinni odblokować. Dzisiaj już nic nie zdziałasz, dzwoń jutro od 8 na DOK, albo napisz im na FB
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
07.10.2018, 18:21:31
  • 0
@CichaLukrecja: od 2 godzin już nad tym myślę i nic dalej lipa ..
@michaszekpetarda: no tak bede musiał zrobić, już napisałem ale i tak wszsytko od rana
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 04.10.2018, 15:58:10 via Android
  • 12
Pozdro mireczki z gór izerskich :)

#gory #mojezdjecie
Axtezim - Pozdro mireczki z gór izerskich :)

#gory #mojezdjecie

źródło: comment_77Yq3pYKxHZifJYPqq6BgCZzFVzV2Qc3.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koral
koral
04.10.2018, 16:03:06
  • 0
@Axtezim: zazdraszczam
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 21.09.2018, 06:51:47 via Android
  • 4
Na mediamarkt pro controller za 212 zl w ramach jakiejś nocnej promocji, ja zamówiłem jeszcze, próbujcie może się uda :)

#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bubbo
Bubbo
21.09.2018, 06:58:06
  • 1
@Axtezim: Ehh, po dodaniu do koszyka już 260 zł.
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
21.09.2018, 07:02:43 via Android
  • 1
@Bubbo zobaczymy czy mi zamówienie zrealizują ;)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 10.08.2018, 10:25:30 via Android
  • 1
Jaką formę dostawy na #creationwatches wybrać? Dhl czy pocztową rejestrowana? Oczywiście lepiej by było nie dostać cła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zegarkiboners #zegarki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robvan
robvan
10.08.2018, 10:38:58 via Android
  • 3
@Axtezim pocztowa rejestrowana
  • Odpowiedz
Ferengi
Ferengi
11.08.2018, 08:46:51
  • 0
@buby: Nie, nic nie wysyłałem, ale przesyłka zawierała dokument ze wszystkimi danymi dotyczącymi transakcji - zresztą zgodnymi z prawdą. DHL już się chyba wycwanił na tyle, że sklep nawet nie próbuje robić wałka przy tej formie wysyłki. Przy wysyłce pocztą wpisali wartość chyba 30 dolarów, wtedy nie dopłacałem nic.

jak zamawiasz poczta to napisz w komentarzu do zamówienia że chcesz poczta, bo czasem wysyłają dhlem nawet jak klikniesz pocztę


@
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 29.07.2018, 11:27:32
  • 2
Mirki drogie, jakie hotele ze SPA polecacie w Polsce?

Chciałbym zabrać różowego w okolicach września na jakiś weekend, w tamtym roku byliśmy w takim Pałacu, świetne miejsce, no i te sauny na zewnątrz plus mega jedzenie, byliśmy bardzo zadowoleni.

Chciałbym coś o zbliżonym standardzie i cenie, czyli do 800 zł za 2 noce. Coś godnego polecenia?

#hotel #wakacje #booking #chillout
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim 29.07.2018, 11:11:06
  • 5
I tak jedna z najważniejszych rzeczy jest już na swoim miejscu :)

Naprawdę jestem zadowolony z efektu, rzecz jest mega porządnie zrobiona i myślę że wytrzyma bardzo długo. Już parę ognisk ma za sobą i się wspaniale sprawdza. Na około mam parę pochodni i muszę przyznać, że wygląda magicznie wieczorem. Niestety zdjęć nie mam bo moje xiaomi cannot into zdjęcia w nocy, a zresztą cannot into zdjęcia za bardzo :P

Wołam Panów @drewniana_elektroda
Axtezim - I tak jedna z najważniejszych rzeczy jest już na swoim miejscu :)

Napraw...

źródło: comment_SuCuFP2WOR8EnrPF4YDNxMamajJOiY4m.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clorox
clorox
29.07.2018, 13:01:27
  • 1
@Axtezim: Elegancko to wyszło. Gratulacje!
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
30.07.2018, 04:48:29 via Android
  • 0
@clorox nogi wbijają się na jakieś 5-6 cm, plus one są składane więc jakiś tam ruch w ich zakresie jest ok ;)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 19.07.2018, 18:08:54
  • 3
Mireczki, u mojej małżonki na telefonie od paru dni dzieję się bardzo dziwne rzeczy, a w sumie to na dwóch telefonach. Ostatnio wysłałem jej sms, po czym odpisała mi ze swojego służbowego telefonu, "czemu piszesz na ten numer?" . Ja mowię, że nie pisałem, a nawet jej zrzut z telefonu wysłałem, gdzie był widoczny jej numer, po czym ona wysłała mi zdjęcie z jej służbowego, gdzie dostała tego samego sms'a.. Mówię, no
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breja
breja
breja
19.07.2018, 18:15:29
  • 1
@Axtezim: była jakaś afera ostatnio że samsungami same wysyłają :D
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim
Autor
19.07.2018, 18:16:17
  • 1
@SuppressWarnings: ale chyba nie rozumiesz, na moim telefonie ten sms widnieje, że jest wysłany na jej numer prywatny, a dostała go na zupełnie inny telefon o innym numerze

@breja: tylko, że żadne z nich to nie samsung :D
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 12.07.2018, 16:46:49
  • 1
Mireczki co myślicie o takim laptopie?

https://allegro.pl/laptop-hp-250-g6-i3-6006u-8gb-256ssd-mat-dvd-win10-i7434747909.html

Dla moich rodziców, do przeglądania internetu i oglądania filmów. Nie będzie pewnie nawet wynoszony z jednego pokoju, a co dopiero z domu więc nie musi być jakiś ultra lekki. Znajdę coś lepszego w tej kasie?

Zależy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
12.07.2018, 17:14:36
  • 0
@koloalu: :) no ewentualnie dopłacić te 150 i już w ogole sprzęt gitara :D
  • Odpowiedz
koloalu
koloalu
koloalu
12.07.2018, 17:15:48
  • 0
@Axtezim: no dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Axtezim
Axtezim 08.07.2018, 12:17:17
  • 5
Miałem wołać, więc wołam. Ogólnie potrzebuje jeszcze z 1, 2 worki kamienia, ale kształt już widać :)

@drewniana_elektroda ; @clorox

Od spodu dałem agrowłókninę, żeby nie stała tam woda, pod paleniskiem
Axtezim - Miałem wołać, więc wołam. Ogólnie potrzebuje jeszcze z 1, 2 worki kamienia,...

źródło: comment_eZL0wkRCTpc8hzPUcEsX5EZkI4qyXF3M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

333

10 najpiękniejszych ratuszy w Polsce

10 najpiękniejszych ratuszy w Polsce

Ratusze były oznaką wolności, bogactwa i znaczenia dawnych miast. Nie szczędzono środków, by siedziba władz była godną wizytówką całej wspólnoty, dlatego ratusze do dziś należą często do najpiękniejszych budynków w miejscowości. Oto najładniejsze i najciekawsze z nich.

Czajna_Seczen
z
tytus.edu.pl
dodany: 05.07.2018, 17:15:11
  • 207
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    podrozujzwykopem
Axtezim
Axtezim 06.07.2018, 10:45:11 via Android
  • 2
Kalisz po odnowieniu :)
Axtezim - Kalisz po odnowieniu :)

źródło: comment_ONgJKVwMf9RHDfJyqPkijHWWdu1jGuYP.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Axtezim
Axtezim 01.07.2018, 13:59:08 via Android
  • 8
Dzisiaj pierwsze wypalenie mojego paleniska, jak się podoba? :)

#ognisko #drewno #ogrod
Axtezim - Dzisiaj pierwsze wypalenie mojego paleniska, jak się podoba? :) 

#ognisko ...

źródło: comment_4GL1PXeyzkvU0lyLV9ArMB3j5YwHaZT8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Axtezim
Axtezim
Autor
01.07.2018, 14:10:22 via Android
  • 2
@drewniana_elektroda no tak chyba będzie, ale mówię na to koncepcja się zmienia i zmienia więc jeszcze wszystko się może zmienić :D jak już skończę to mogę was zawołać jak to będzie na końcu :)

A tu wam wrzucę od czego wyszedłem na początku :) ale kostka będzię ta sama bo mają taką w castoramie
Axtezim - @drewniana_elektroda no tak chyba będzie, ale mówię na to koncepcja się zmi...

źródło: comment_Op25zojjk5Y8UIf2cizhsBCHKUlayRu7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
d.....a
d.....a
konto usunięte 01.07.2018, 14:16:25 via Android
  • 2
@Axtezim zawołaj zawołaj :)

No to palenisko też ładne :)
  • Odpowiedz

497

Zakończenie meczu Polska Japonia - kontynuacja kabaretu Nawałki

Zakończenie meczu Polska Japonia - kontynuacja kabaretu Nawałki

Choć Polacy pokonali Japonię na pożegnanie z mundialem, zapamiętani zostaną nie z powodu bramki Jana Bednarka czy kilku dobrych szans. Wszystko przez wydarzenia z ostatnich minut spotkania

konto usunięte
z
tvp.info
dodany: 28.06.2018, 17:31:09
  • 121
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    japonia
  • #
    pilkanozna
  • #
    mundial2018
Axtezim
Axtezim 29.06.2018, 13:11:57 via Android
  • 14
Dla mnie osobiście najgorzej wyglądała radość piłkarzy po meczu, jak by wygrali grupę.. I jeszcze wypowiedź bodajże Bednarka, no że jesteśmy zadowoleni, bo założyliśmy sobie wygrana w tym spotkaniu i starliśmy wrażenie po poprzednich spotkaniach.. Nie nie zrobiliście tego, pierwsza sytuacja na bramkę chyba w 30 min? Początek drugiej trochę lepszy, ale dalej mało pressingu, dodając część zawodników Japonii z rezerwy i ogólnie oszczędzanie się ich drużyny wyglądało to miernie.. Coś poszło
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

660

Adam Nawałka nazwany "głąbem" przez redaktora Sołtysika

Adam Nawałka nazwany "głąbem" przez redaktora Sołtysika

Adam Nawałka nazwany "głąbem" przez redaktora Sołtysika w programie dzień dobry TVN.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 21.06.2018, 20:49:34
  • 134
  • #
    polska
  • #
    tvn
  • #
    heheszki
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    mundial
Axtezim
Axtezim 22.06.2018, 09:05:40 via Android
  • 2
@su1ik co nie oznacza, żeby go obrażać ad-personam, to też człowiek ale zwłaszcza dziennikarz powinien krytykować go przez pryzmat tego co zrobił źle w swojej pracy
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
  • Strona 12 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking