- przynajmniej 2011 rok - hatchback ewewntualnie sedan jakiś mniejszy - raczej benzyna ewentualnie z możliwością gazowania -nie jestem demonem prędkośći, także byle się spokojnie wyprzedało; -dziennie robie jakieś 50km na dojazdach do pracy
@miret210: rozumiem, powiem Ci ze jak tak na szybko przeglądam otomoto, to cenowo to się bardzo fajne plasuje, jak zwykle widzę dużo golasów, no ale to już bardziej problem z Polskimi wersjami, ale kierunek bardzo dobry na poszukiwania mi dałeś, dzieki ! :)
Poszukuje monitora do tysiąca złoty. Głównie przeglądanie internetu, oglądanie filmów i jako monitor do nintendo switch. Zależy mi na 21:9, na PC raczej za bardzo nic nie gram, więc nie muszą być jakieś mega rozdzielczości, macie jakieś typy?
Lekyt czerwonofigurowy z IV w. p.n.e. to pierwszy obiekt archeologiczny, który odzyskujemy dla Polski w ramach poszukiwania strat wojennych - powiedział minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński podczas przekazania obiektu do Muzeum Narodowego w Warszawie.
Na przyszły sezon, chce powiedzieć smogu stop i będę wymieniał piec. Raz, że stary, syfu co niemiara, a w dodatku co chwile trzeba czyścić. Już kiedyś zresztą pisałem, jakie mam z nim problemy z racji tego, że jest za duży i ma za dużą moc, więc zmiana jest konieczna.
Chciałem się was jednak trochę doradzić co byście polecali, zastanawiam się nad pelletem i eko-groszkiem.
@bgonzo aaa i jak będziesz brał to na pewno od producenta, bo jak powiedzmy kupisz samemu i będziesz miał kogoś innego do montażu to przy ewentualnej wymianie bądź problemach to obie strony mogą się wypiąć a tak to po stronie producenta wszystko
@CichaLukrecja: od 2 godzin już nad tym myślę i nic dalej lipa .. @michaszekpetarda: no tak bede musiał zrobić, już napisałem ale i tak wszsytko od rana
@buby: Nie, nic nie wysyłałem, ale przesyłka zawierała dokument ze wszystkimi danymi dotyczącymi transakcji - zresztą zgodnymi z prawdą. DHL już się chyba wycwanił na tyle, że sklep nawet nie próbuje robić wałka przy tej formie wysyłki. Przy wysyłce pocztą wpisali wartość chyba 30 dolarów, wtedy nie dopłacałem nic.
jak zamawiasz poczta to napisz w komentarzu do zamówienia że chcesz poczta, bo czasem wysyłają dhlem nawet jak klikniesz pocztę
Mirki drogie, jakie hotele ze SPA polecacie w Polsce?
Chciałbym zabrać różowego w okolicach września na jakiś weekend, w tamtym roku byliśmy w takim Pałacu, świetne miejsce, no i te sauny na zewnątrz plus mega jedzenie, byliśmy bardzo zadowoleni.
Chciałbym coś o zbliżonym standardzie i cenie, czyli do 800 zł za 2 noce. Coś godnego polecenia?
I tak jedna z najważniejszych rzeczy jest już na swoim miejscu :)
Naprawdę jestem zadowolony z efektu, rzecz jest mega porządnie zrobiona i myślę że wytrzyma bardzo długo. Już parę ognisk ma za sobą i się wspaniale sprawdza. Na około mam parę pochodni i muszę przyznać, że wygląda magicznie wieczorem. Niestety zdjęć nie mam bo moje xiaomi cannot into zdjęcia w nocy, a zresztą cannot into zdjęcia za bardzo :P
Mireczki, u mojej małżonki na telefonie od paru dni dzieję się bardzo dziwne rzeczy, a w sumie to na dwóch telefonach. Ostatnio wysłałem jej sms, po czym odpisała mi ze swojego służbowego telefonu, "czemu piszesz na ten numer?" . Ja mowię, że nie pisałem, a nawet jej zrzut z telefonu wysłałem, gdzie był widoczny jej numer, po czym ona wysłała mi zdjęcie z jej służbowego, gdzie dostała tego samego sms'a.. Mówię, no
@SuppressWarnings: ale chyba nie rozumiesz, na moim telefonie ten sms widnieje, że jest wysłany na jej numer prywatny, a dostała go na zupełnie inny telefon o innym numerze
Dla moich rodziców, do przeglądania internetu i oglądania filmów. Nie będzie pewnie nawet wynoszony z jednego pokoju, a co dopiero z domu więc nie musi być jakiś ultra lekki. Znajdę coś lepszego w tej kasie?
Ratusze były oznaką wolności, bogactwa i znaczenia dawnych miast. Nie szczędzono środków, by siedziba władz była godną wizytówką całej wspólnoty, dlatego ratusze do dziś należą często do najpiękniejszych budynków w miejscowości. Oto najładniejsze i najciekawsze z nich.
@drewniana_elektroda no tak chyba będzie, ale mówię na to koncepcja się zmienia i zmienia więc jeszcze wszystko się może zmienić :D jak już skończę to mogę was zawołać jak to będzie na końcu :)
A tu wam wrzucę od czego wyszedłem na początku :) ale kostka będzię ta sama bo mają taką w castoramie
Choć Polacy pokonali Japonię na pożegnanie z mundialem, zapamiętani zostaną nie z powodu bramki Jana Bednarka czy kilku dobrych szans. Wszystko przez wydarzenia z ostatnich minut spotkania
Dla mnie osobiście najgorzej wyglądała radość piłkarzy po meczu, jak by wygrali grupę.. I jeszcze wypowiedź bodajże Bednarka, no że jesteśmy zadowoleni, bo założyliśmy sobie wygrana w tym spotkaniu i starliśmy wrażenie po poprzednich spotkaniach.. Nie nie zrobiliście tego, pierwsza sytuacja na bramkę chyba w 30 min? Początek drugiej trochę lepszy, ale dalej mało pressingu, dodając część zawodników Japonii z rezerwy i ogólnie oszczędzanie się ich drużyny wyglądało to miernie.. Coś poszło
@su1ik co nie oznacza, żeby go obrażać ad-personam, to też człowiek ale zwłaszcza dziennikarz powinien krytykować go przez pryzmat tego co zrobił źle w swojej pracy