#rower tyle czekałem na tego garmina edge 850 żeby se kupić a tu się okazuje że bateria to jakieś paluszki z Ikea i to jeszcze te małe.
Tera nie wiem czy wybrać x40 czy 1050 czy jednak 850 i może później dokupić sobie powerbank do niego
Tera nie wiem czy wybrać x40 czy 1050 czy jednak 850 i może później dokupić sobie powerbank do niego






















Doszedł do mnie KVM dla ubogich - NanoKVM Cube, i po wstępnych testach jestem pozytywnie zaskoczony.
Ma wszystko, czego potrzebuje do hobbystycznego zarządzania serwerem - oczywisćie HDMI i emulację urządzeń HID. Ale do tego 2GB pamięci na zamontowanie bootowalnego obrazu ISO. Nie podpinałem jeszcze interfejsu do płyty głównej - pinów power i resetu.
I software wygląda poważnie, a nie jak bieda aplikacja od
Dobrze wiedzieć xD
Ale także pierwszy komentarz pod filmem:
Z reszta, ja jedynie jestem zawalony max 10 watowymi Atomami, czy Celeronami J xD. One są wycięte z takich wodotrysków.
Na dniach mam dostać N150 na wypasie od kińczyka. Zobaczymy czy do czegoś się nadaje.