#gielda Mając 100% kapitału na GPW, trochę boli mnie d--a, czytając wasze wpisy o inwestycjach w giełdę USA, gdzie niekiedy podwajacie kapitał w tydzień XD
@AXSIS: nie zapomnij że każdy chwali się tym na czym zyskał, a nikt nie wrzuca ile wtopił kupując smieciucha na górce ( ͡°͜ʖ͡°) i tak , też jestem w tej grupie
Pierwszy lepszy smieciuch, który mówi, że robi coś AI osiąga lepszy wynik w 2 dni niż Tomek od początku roku rysując swoje kreski, prowadząc analizy na yt i strasząc krachem
Dobra, poświęcę się dla tych retardów, co wlazły w dziewice po 8 i zdzwione, że nie pompuje. Redditowe pompki w wielkim skrócie wyglądają tak:
-Najpierw zbiera się określona grupa ludzi na jakimś discordzie, wybierają sobie stocka, który będzie pompowany. -Skupują jakiegoś g---o stocka, który będzie, bądź nie będzie miał jakikolwiek "catalyst" (Od biotechów z kolejnymi fazami badań klinicznych, przez ejaje, po pomyłki tickera XD).
#gielda No nic, uwierzcie nic nie wkuriwa jak rosnące etfy w portfelu pasywnym, gdy Ty daytraydując, zaliczając spektakularne wzrosty ale jeszcze większe spadki na totalnych tagowych śmieciach... przegrywasz 25% xD PO C--J TEN STRES ?
Zaprawdę powiadam wam. Jak jakimś cudem sfarciliscie i macie na zielono (jeszcze) to cashujcie to wszystko w pisdu i jedzcie na wakacje i cieszcie się że wam się złoty strzał jedyny w życiu udał
Za pół roku pozostaną wspomnienia płacz i zgrzytanie zębami i plucie sobie w m0rde dlaczego nie sprzedałem
Pisze to bardziej z przekąsem bo wiem doskonale że przetrzymanie aż wszystko na mordę się wypi3rdoli i w
Witam, chciałem podziękować wszystkim na tagu że czytanie go od kilku tygodni prawie wyleczylo mnie z homoseksualizmu zachęcając do porzucenia GPW oraz Etf co pozwoliło mi się skupić na smieciuchach i bigtechach , pozdrawiam #gielda
Jak bedzie?