Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpej
Alpej

Alpej

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 110
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 110
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
przedwczoraj, 14:16:50
  • 0
#gielda z czego wynika dzisiejszy krach?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 14:23:50 via Wykop
  • 3
@GrimoaldStarszy: i tak nie wsiada XD a jak przyjedzie kolejny pociąg zwany „1500 USD” i -7% dalej będą gęgać że bańka XD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 11:18:43
  • 1
#gielda Luka zaczyna się domykać :) spokojnie chłopaki to tylko 30% niżej
Czyżby obligacje jednak nie były takie złe?
Ryzcel - #gielda Luka zaczyna się domykać :) spokojnie chłopaki to tylko 30% niżej 
C...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 11:27:40 via Wykop
  • 2
@Ryzcel: poprawiłem
Alpej - @Ryzcel: poprawiłem

źródło: att.2WwrMI_UWcV8SpKSCJhTvYF0MqXtHGjPZ5TiHWsQPG8

Pobierz
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
przedwczoraj, 10:35:46
  • 0
#gielda

Skąd wiecie kiedy korekci a kiedy wypi3rdala się na mordę? #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 10:39:38 via Wykop
  • 5
@pysznewpierdalator: Intuicja ;) ta sama która kazała mi kupić Spce na górce, spokojnie … to przychodzi z czasem
  • Odpowiedz
korz0h
korz0h
korz0h
przedwczoraj, 10:24:12
  • 1
Dolaczenie hamburgerow poglebi spadki czy je zakonczy? #gielda

Jak bedzie?

  • Poglebi 76.3% (61)
  • Zakonczy 23.8% (19)

Oddanych głosów: 80

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 10:35:07 via Wykop
  • 2
@korz0h: spadki są bo wszyscy powyciągali co się da żeby pompować dziś mikrona , potwierdzone info
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
przedwczoraj, 07:46:32
  • 30
#gielda
mimik739 - #gielda

źródło: 5425

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 07:56:07 via Wykop
  • 18
@mimik739:
Alpej - @mimik739:

źródło: IMG_0397

Pobierz
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 07:31:49
  • 11
Dobijcie mnie…. Nie chce żyć znów jak nędzarz

Wystarczająco napatrzyłem się na ETFiarzy

#gielda
Alpej - Dobijcie mnie…. Nie chce żyć znów jak nędzarz 

Wystarczająco napatrzyłem się...

źródło: IMG_0395

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkujeOd2009Roku
MirkujeOd2009Roku
MirkujeOd2009Roku
przedwczoraj, 00:21:14
  • 3
#gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero instynktu samozachowawczego¯\(ツ)/¯
MirkujeOd2009Roku - #gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero...

źródło: 1000048343

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej przedwczoraj, 05:07:11 via Wykop
  • 3
@MirkujeOd2009Roku: Ale tam wiać musi na tym peronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż już majaczysz przyjacielu
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
03.06.2026, 08:40:27
  • 0
Tak jak myślałem, bardzo szybko odkupiłem SIVE taniej :)
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 03.06.2026, 08:48:12 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: wyszedłem na 98 wczoraj z 36% na + , nima co kusić
  • Odpowiedz
AXSIS
AXSIS
03.06.2026, 06:49:00
  • 16
#gielda
Mając 100% kapitału na GPW, trochę boli mnie d--a, czytając wasze wpisy o inwestycjach w giełdę USA, gdzie niekiedy podwajacie kapitał w tydzień XD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 03.06.2026, 06:56:38 via Wykop
  • 12
@AXSIS: nie zapomnij że każdy chwali się tym na czym zyskał, a nikt nie wrzuca ile wtopił kupując smieciucha na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak , też jestem w tej grupie
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
02.06.2026, 18:23:55
  • 20
Pierwszy lepszy smieciuch, który mówi, że robi coś AI osiąga lepszy wynik w 2 dni niż Tomek od początku roku rysując swoje kreski, prowadząc analizy na yt i strasząc krachem

#gielda
dzony77 - Pierwszy lepszy smieciuch, który mówi, że robi coś AI osiąga lepszy wynik w...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 02.06.2026, 18:27:28 via Wykop
  • 0
@dzony77: nie zapomnij o dywidendach ( ͡° ͜ʖ ͡°) jemu wypłacają dywidendy !
  • Odpowiedz
czas_na_kapuczinke
czas_na_kapuczinke
02.06.2026, 15:30:46
  • 0
#gielda jest sens dokupować RKLB przed IPO SpaceX?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 02.06.2026, 16:07:36 via Wykop
  • 0
@czas_na_kapuczinke: kolega ma racje , tylko spce
  • Odpowiedz
ww00
ww00
02.06.2026, 15:35:55
  • 65
Dobra, poświęcę się dla tych retardów, co wlazły w dziewice po 8 i zdzwione, że nie pompuje.
Redditowe pompki w wielkim skrócie wyglądają tak:

-Najpierw zbiera się określona grupa ludzi na jakimś discordzie, wybierają sobie stocka, który będzie pompowany.
-Skupują jakiegoś g---o stocka, który będzie, bądź nie będzie miał jakikolwiek "catalyst"
(Od biotechów z kolejnymi fazami badań klinicznych, przez ejaje, po pomyłki tickera XD).
ww00 - Dobra, poświęcę się dla tych retardów, co wlazły w dziewice po 8 i zdzwione, ż...

źródło: stock

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 02.06.2026, 16:02:08 via Wykop
  • 2
@ww00: to się nazywa inwestycja długoterminowa
  • Odpowiedz
ercee
ercee
02.06.2026, 15:36:14
  • 11
#gielda No nic, uwierzcie nic nie wkuriwa jak rosnące etfy w portfelu pasywnym, gdy Ty daytraydując, zaliczając spektakularne wzrosty ale jeszcze większe spadki na totalnych tagowych śmieciach... przegrywasz 25% xD PO C--J TEN STRES ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 02.06.2026, 15:56:45 via Wykop
  • 15
@ercee: zawsze lepiej być wcześniej pogrzebanym jako bohater niż życ jak tchórz
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
02.06.2026, 15:48:26
  • 15
#gielda a może by tak sprzedać wszystko i kupić ETFy?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 02.06.2026, 15:52:46 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: wcześniej lewar żeby był tłusty ten ETF ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
01.06.2026, 18:52:15
  • 1
#gielda

Zaprawdę powiadam wam. Jak jakimś cudem sfarciliscie i macie na zielono (jeszcze) to cashujcie to wszystko w pisdu i jedzcie na wakacje i cieszcie się że wam się złoty strzał jedyny w życiu udał

Za pół roku pozostaną wspomnienia płacz i zgrzytanie zębami i plucie sobie w m0rde dlaczego nie sprzedałem

Pisze to bardziej z przekąsem bo wiem doskonale że przetrzymanie aż wszystko na mordę się wypi3rdoli i w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 01.06.2026, 20:18:27 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: no widzę został Pan na ciemnym peronie w Etfach dolnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej 01.06.2026, 18:29:34
  • 32
Witam, chciałem podziękować wszystkim na tagu że czytanie go od kilku tygodni prawie wyleczylo mnie z homoseksualizmu zachęcając do porzucenia GPW oraz Etf co pozwoliło mi się skupić na smieciuchach i bigtechach , pozdrawiam #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
01.06.2026, 18:33:13 via Wykop
  • 29
@Alpej: Teraz tylko wejść w dziewicę SPCE i kompletnie zbrzydną ci męskie tyłeczki
  • Odpowiedz
hipeq69
hipeq69
hipeq69
01.06.2026, 18:35:39 via Wypiek
  • 3
@davidero69 a najlepiej oba
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking