Spokojnie , najpierw jest niepewność z większa dozą optymizmu - „Wczoraj -6% , dziś -7% , spadnie te 15-20%, pomarańczowy pomajaczy coś w weekend że w 2028 lecimy na księżyc z robotem Ai zbudowanym dzieki turbowydajnej nowoczesnej pamięci HBR3 i dalej pompujemy!! LE CI MY ! ( ͡€ ͜ʖ͡€) Nie po to pakowałem teraz wszystko All in w Semiconductors TravelingX żeby dać się teraz wyleszczyc ! Przecież jestem inwestorem od połowy
Witam, chciałem podziękować wszystkim na tagu że czytanie go od kilku tygodni prawie wyleczylo mnie z homoseksualizmu zachęcając do porzucenia GPW oraz Etf co pozwoliło mi się skupić na smieciuchach i bigtechach , pozdrawiam #gielda
źródło: image
Pobierz