Alkoneser_pl via Wykop
No i w czym problem? Jak jest zysk to niech sobie wypłacają.
Skandaliczną to jest sytuacja kiedy tego zysku nie ma, zakład leci na kroplówce państwowej, a i tak wypłacane są premie i nagrody.
Skandaliczną to jest sytuacja kiedy tego zysku nie ma, zakład leci na kroplówce państwowej, a i tak wypłacane są premie i nagrody.



Szkoda, że Polska się nie zakwalifikowała na MŚ. Bylibyśmy już po pierwszym wpi*****u i mądre głowy w studiu zastanawiałyby się już, jak muszą wyglądać wyniki meczy pozostałych drużyn żeby Polska, mimo porażki, zdołała przejść dalej.
No jednak trochę tego brakuje. Jakby nie patrzeć - tradycja.