Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alkoneser_pl

Alkoneser_pl

Dołączył 2 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Alkoneser_pl
Alkoneser_pl 19 godz. i 43 min temu
  • 2
#mecz

Szkoda, że Polska się nie zakwalifikowała na MŚ. Bylibyśmy już po pierwszym wpi*****u i mądre głowy w studiu zastanawiałyby się już, jak muszą wyglądać wyniki meczy pozostałych drużyn żeby Polska, mimo porażki, zdołała przejść dalej.

No jednak trochę tego brakuje. Jakby nie patrzeć - tradycja.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
19 godz. i 32 min temu via Android
  • 0
@Alkoneser_pl: No, byłoby borędzie wszechczasów
  • Odpowiedz

1171

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2026, 11:37:35
  • 122
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
Alkoneser_pl
Alkoneser_pl 11.06.2026, 13:20:32 via Wykop
  • 111
No i w czym problem? Jak jest zysk to niech sobie wypłacają.
Skandaliczną to jest sytuacja kiedy tego zysku nie ma, zakład leci na kroplówce państwowej, a i tak wypłacane są premie i nagrody.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alkoneser_pl
Alkoneser_pl 30.05.2026, 08:47:13
  • 13
Dlaczego ci sami ludzie, którzy chcą #polexit jednocześnie są przeciwnikami akcesji #ukraina do UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

UE to kołchoz, z którego należy wyjść - ale jednocześnie nie można pozwolić przystąpić innym, bo się będą za szybko rozwijać? Jak się to im logicznie spina? Skoro UE taka zła to dlaczego po prostu nie postulują #polexit, a kiedy już Polska nie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alkoneser_pl
Alkoneser_pl
Autor
30.05.2026, 08:52:35 via Wykop
  • 3
@Dominsiemaelo: czyli my wychodzimy z UE, Ukraina wchodzi i dominujemy ich potęgą paróweczkowej ekonomii, tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
Alkoneser_pl
Alkoneser_pl
Autor
30.05.2026, 09:00:03 via Wykop
  • 2
@elo345: tej Rosji, co ma znacznie większy % mniejszości muzułmańskiej, niż lewacka Francja ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

@Dominsiemaelo a dlaczego pomińmy? Ja chcę zrozumieć logikę Konfederacji, a tutaj jakieś wymigiwanie się ( ͡º ͜ʖ͡º). Czyli my wychodzimy i wtedy no problem dla akcesji UKR. Tak czy nie?
  • Odpowiedz
Alkoneser_pl
Alkoneser_pl
Autor
30.05.2026, 09:19:52 via Wykop
  • 3
@Balija: i Islam "rosyjski" czyli w postaci np. czeczeńskich gangów czy zamachów, jak w Crocus City Hall czy Newskij Ekspres, to jest ten dobry i pokojowy, tak ¯\(ツ)/¯?

Mowa była zresztą o "świecie słowiańskim", więc się do tego odnosiłem ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
Alkoneser_pl
Alkoneser_pl
Autor
30.05.2026, 09:35:20 via Wykop
  • 1
@Balija: to dlaczego chcąc bronić islamu bośniackiego, odzywasz się kiedy pisałem o islamie w Rosji? Czy muzułmanie rosyjscy mają coś z bycia Słowianami? Bo o tym była mowa.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
30.05.2026, 05:43:01
  • 155
#ukraina #polityka
smutny_kojot - #ukraina #polityka

źródło: 28051

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alkoneser_pl
Alkoneser_pl 30.05.2026, 06:44:55 via Wykop
  • 5
@smutny_kojot: mnie to bardziej ciekawi czy takiej Wieczorek będzie miał "jaja" order odebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A tak poza tym to #urojeniaprawakoidalne, bo każdy ma to absolutnie gdzieś. Typowa polityka PiS, od jednej skrajności w drugą, w zależności od tego jakie komentarze w internecie.
  • Odpowiedz
  • Zdarza mi się wypić piwo. Nie lubię r0sji i k0nfederacji (obu).
  • https://alkoneser.pl

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking