Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aggressive_Perfector

Aggressive_Perfector

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12363
  • Znaleziska 2918
  • Mikroblog 9445
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 8
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 22:24:01
  • 5
#primemma
Aggressive_Perfector - #primemma

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Makavlani
Makavlani
25.04.2026, 22:17:37
  • 8
Dobra c--j z tą Schreiberką, grunt, że walka skończona szybko i lecimy dalej xD Wolelibyście pełen dystans ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 22:19:37 via Wykop
  • 1
@Makavlani: Oczywiście. Mitomanów jak Marian trzeba budować. Im wyżej wejdą, tym ładniej sobie głupią twarz rozwalą spadając. Z kolej ciężko mi też współczuć temu drugiemu szonowi.
  • Odpowiedz
TralareloTralala
TralareloTralala
25.04.2026, 22:02:17
  • 1
jak myślicie, będzie jakaś kontrowersja w walce korczara?

bo kontrowersji w walce murana jestem pewien to nie pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 22:03:01 via Wykop
  • 0
@TralareloTralala: Oczywiście. Dwóch nienawidzących się paralityków, w tym jeden po 40stce.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 21:56:48
  • 67
To wzruszające, że Waszka G ma taki szacunek do munduru i Policji, że postanowił walczyć w mundurze.

#primemma
Aggressive_Perfector - To wzruszające, że Waszka G ma taki szacunek do munduru i Poli...

źródło: primemma012

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maqnez
Maqnez
25.04.2026, 21:58:06 via Wykop
  • 4
@Aggressive_Perfector: kiedy pokłócisz się przy wódeczce z dzielnicowym
  • Odpowiedz
marek-uram
marek-uram
25.04.2026, 21:58:25 via Android
  • 3
@Aggressive_Perfector: on był jacy ucholem w grudziadzu
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 21:40:08
  • 9
Wiedziałem, że z czymś mi się kojarzył ten f2f. Batman 2. Gdzie jest DecoAnn, stroje na każdą chwilę, kiedy jest potrzebna?

#primemma
Aggressive_Perfector - Wiedziałem, że z czymś mi się kojarzył ten f2f. Batman 2. Gdzi...

źródło: primemma010

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector
Autor
25.04.2026, 21:46:30 via Wykop
  • 0
@Aggressive_Perfector:
AggressivePerfector - @AggressivePerfector:

źródło: primemma011

Pobierz
  • Odpowiedz
githus
githus
25.04.2026, 21:28:48
  • 0
#primemma BŁAGAM NIECH GO DŻAGA TAM USADZI NA TA HEJTERSKA DUPĘ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 21:31:25 via Wykop
  • 0
@githus: Czemu? Niech nam się mitoman odrodzi. Dżaga to się tam wafluje zamiast cisnąć.
  • Odpowiedz
isrin22
isrin22
25.04.2026, 21:20:56
  • 2
człowiek chciał wspomóc najlepszą freakową federacje i taki uj mu w dupę xd. Ma ktoś legalnego restrumyka, bo za 50 zł to sobie nic nie obejrzę
#primemma
isrin22 - człowiek chciał wspomóc najlepszą freakową federacje i taki uj mu w dupę xd...

źródło: ds

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 21:26:04 via Wykop
  • 0
@isrin22: Czyszczenie cache/cookies, potem logowanie, kanały tv -> rozrywka -> PRIME.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 21:09:10
  • 26
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Brudna rita, Pan Jacek pluje na ciebie i się śmieje!

#primemma
Aggressive_Perfector - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Brudna rita, Pan Jacek plu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44kr
44kr
25.04.2026, 20:57:28
  • 23
#primemma
44kr - #primemma

źródło: 1000001148

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 21:00:54 via Wykop
  • 0
@Icouldbeyourmom: A co ma być? Pan Jacek, jak zawsze zresztą, krok przed resztą.
Aggressive_Perfector - @Icouldbeyourmom: A co ma być? Pan Jacek, jak zawsze zresztą, ...
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski
25.04.2026, 20:47:58
  • 0
#primemma Ciekawe czy ten patałach będzie się tłumaczył.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 20:48:25 via Wykop
  • 0
@Wilczynski: Jelitówka, te klimaty
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 20:47:21
  • 16
To musiało się tak skończyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#primemma
Aggressive_Perfector - To musiało się tak skończyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#primemma

źródło: primemma009

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy7665
Bialy7665
25.04.2026, 20:39:22
  • 0
#primemma Ta walka nie potrwa 20s
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 20:40:39 via Wykop
  • 0
@Bialy7665: Nie no, on walczy z Daro Lwem. Daję 1,5-2 min.
  • Odpowiedz
no-normalnie-jaja
no-normalnie-jaja
25.04.2026, 20:39:54
  • 2
#primemma dobra jaka wymówka marka po walce będzie stawiam ze kontuzja nogi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 20:40:06 via Wykop
  • 4
@no-normalnie-jaja: Sraka
  • Odpowiedz
ThEND_22
ThEND_22
25.04.2026, 19:50:37
  • 1
Co zrobić żeby działało ppv? Kupiłem godzinę temu i cały czas aktualizują

#primemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:54:12 via Wykop
  • 0
@ThEND_22: Kliknąć Oglądaj? Wybrać kanały tv -> rozrywka -> PRIME? Bardzo, ale to bardzo ew. wylogować się i zalogować ponownie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:59:32 via Wykop
  • 0
@ThEND_22: bardziej nie pomogę, zadziała. Tak jak u kolegów. https://wykop.pl/wpis/85878949/primemma-ponawiam-ani-w-aplikacji-na-tv-ani-w-tele#295230761
@Rzeskiwozny 0
@Aggressive_Perfector: na telefonie działa na tv żadne treści nie są dostępne w tej chwili ale jak jesteś z okolic Poznania masz czteropakiem u mnie
więcej
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 20:08:48 via Wykop
  • 1
tryb incognito zmiana internetu odświeżanie nic nie dawało


@ThEND_22: Czyli cache/ciasteczek nie czyściłeś. Na tel. masz opcję udostępnienia, wrzuć sobie na jakiś większy ekran. Udanej gali.
  • Odpowiedz
xxxman
xxxman
xxxman
25.04.2026, 19:51:05
  • 0
Kupiłem galę, żeby ich wesprzeć i nie mogę oglądać, bo CANAL + nie potrafi zaktualizować płatności.

Brawo PRIME

#primemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:53:29 via Wykop
  • 0
@xxxman: Patrząc po x przykładach kolegów, to za 15-20 minut będzie, bądź dzielny.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:55:53 via Wykop
  • 0
@xxxman: To odśwież cache, zaloguj się jeszcze raz, a potem użyj po prostu ścieżki Kanały TV -> Rozrywka -> PRIME.

M.in. tu masz perypetie innych mireczków, zadziała: https://wykop.pl/wpis/85878949/primemma-ponawiam-ani-w-aplikacji-na-tv-ani-w-tele#295230761
@Rzeskiwozny 0
@Aggressive_Perfector: na telefonie działa na tv żadne treści nie są dostępne w tej chwili ale jak jesteś z okolic Poznania masz czteropakiem u mnie
więcej
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 20:07:58 via Wykop
  • 0
@xxxman: To musisz czekać, czasem można urwać parę minut na etapie odświeżenia
  • Odpowiedz
Gbc-
Gbc-
Gbc-
25.04.2026, 19:57:03
  • 2
Wykupiłem dostęp na canal+ i od 10minut nie mogę odpalić transmisji , nie pokazuje że została opłacona . Miał ktoś podobny problem ?

#primemma
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:58:37 via Wykop
  • 0
@Gbc-: Trochę cierpliwości https://wykop.pl/wpis/85878949/primemma-ponawiam-ani-w-aplikacji-na-tv-ani-w-tele#295230761
@Rzeskiwozny 0
@Aggressive_Perfector: na telefonie działa na tv żadne treści nie są dostępne w tej chwili ale jak jesteś z okolic Poznania masz czteropakiem u mnie
więcej
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut
25.04.2026, 19:56:58
  • 0
#primemma 22 godzina, glowna karta sie jeszcze nie zaczela a ci jeszcze p-----------o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:57:44 via Wykop
  • 0
@czillaut: Rzuć okiem na kartę. Ile tych walk wyjdzie poza 1 rundę?
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 25.04.2026, 19:12:12
  • 6
Jedna rzecz mnie dziwi. Czemu typ trzymany za poglądy polityczne na Białorusi puszcza na wejście rusków ze Slaughter to Prevail? Ruskich nacjonalistów. Ich wokal już wiadome symbole zakrywał na tatuażach. Np. Czarne Słonce na łokciu. xD

#primemma
Aggressive_Perfector - Jedna rzecz mnie dziwi. Czemu typ trzymany za poglądy politycz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector
Autor
25.04.2026, 19:24:22 via Wykop
  • 0
mówisz o tym slaughter to prevail którzy jawnie sprzeciwiają się wojnie od samego początku i relokowali się i mieszkają w USA? XD


@Mar000: Tym samym. Przenieśli się do USA lata temu aby zrobić karierę i z wojną dużo nie miało to wspólnego. Teraz to tylko już damage control aby grać. To nie Hatebreed w wypadku, którego poszło do pomieszania pojęć przez brunatnych. Alex Terrible, to nie miły misio, choć na
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.12.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 30.05.2025

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 12.05.2025

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking