Czyli jak jesteś przedsiębiorcą albo freelancerem i masz słabszy miesiąc, to płać ZUS i nie marudź. Ale jeśli państwo uzna cię za artystę zawodowego, to nagle znajdą się dopłaty, statusy, komisje i troska o nieregularne dochody
Krótko zwięzłe i na temat o rozdmuchanym ego artystow. Moze stad wsparcie ich podczas kampanii Tuska. Najpierw podatek cyfrowy w cenie smartfonów, a teraz ponad 350 mln rocznie na artystow
28 maja premier Węgier Péter Magyar oświadczył, że Budapeszt nie będzie dostarczał broni Ukrainie. Budapeszt od dawna oskarża Kijów o ograniczanie praw językowych i edukacyjnych etnicznych Węgrów zamieszkujących zachodnią część Ukrainy. W polskojęzycznych mediach cisza.
Przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów budzi ogromne emocje. Przeciwnicy punktują faworyzowanie jednej grupy zawodowej, wysokie koszty oraz tworzenie rozbudowanej administracji (Rada i Komisja na 160 osób) dla "partyjnych kolegów".
Wojskowy Sąd Garnizonowy w Lublinie uniewinnił w środę Karola S. oskarżonego o przekroczenie uprawnień. W marcu 2024 r. oddał on 12 strzałów przy granicy z Białorusią, gdzie byli migranci i inni funkcjonariusze. Od początku 25-latek nie przyznawał się do winy. Wyrok jest nieprawomocny.
Strasznie wczoraj się naćpałem. Polerowałem talerzyk do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem pod Biedronką na Garażowej. Teraz mnie krzyż n--------a. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki wobec Wykopków. Jestem medialnym włodarzem federacji frikowej. baxton i szalony szczur mówią, że nie można szukać zawodników pod: DPS, MOPSem, Roksą i na TikToku, bo karty walk muszą być drogie, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba robić elegancko zadymione
Zwykły Chłopak, widzę że Pan Nadredaktor Kaniowski był mocno oglądany. Dobre wzorce. Dzisiaj elegancko poddymione. Piękne prowokacje na drugim panelu. Ładnie szybko skończony pierwszy, gdy brakło potencjału. Nieźle prowadzony trzeci. Tak trzymaj chopie, a może kiedyś Pan Nadredaktor Kaniowski z uznaniem skinie głową. Dobra robota.
Estrogenowy Hubercik, to ci suspensor może wyprać po treningu, a nie programy robić. Nie s------l tego maaaaaan. (⌐͡■͜ʖ͡■)
@kasik_official1217: Mierz wysoko. Jak Pan Jacek orzełku. Auuuuuuuuuuuuu! To może być piękny sen. Gratuluję rozwoju w delikatnej sztuce kreowania dymów, mimo ciężkich początków.
#primemma
źródło: 1000033504
Pobierz