Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
karolcia_wu

karolcia_wu

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 820
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 816
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 77

karolcia_wu
karolcia_wu przedwczoraj, 14:35:52
  • 21
dobre zrobiłam widzowie
karolcia_wu - dobre zrobiłam widzowie

źródło: 1000060567

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu
Autor
przedwczoraj, 16:35:17 via Wypiek
  • 0
@Blaskun :(
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
06.06.2026, 08:00:55
  • 510
i nic innego nie słyszysz od 3 godzin na osiedlu tylko:

hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 06.06.2026, 16:44:28 via Wypiek
  • 2
@bArrek możesz już przestać
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 06.06.2026, 17:11:42 via Wypiek
  • 2
@bArrek tego nie powiedziałam
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
05.06.2026, 22:44:35
  • 7
Test łosia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 05.06.2026, 23:09:07 via Wypiek
  • 0
@asdfghjkl masz już współpracę z kimś kto zrobi Twoją apke na androida też? nie chcę musieć kupić ajfona
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 06.06.2026, 16:33:16 via Wypiek
  • 1
@asdfghjkl ciemiężysz mnie
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 05.06.2026, 12:10:38
  • 1
karolcia_wu

źródło: 1000060451

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bArrek
bArrek
31.05.2026, 11:01:27
  • 9
Byłem sobie kiedyś nad jeziorkiem i wlazłem do wody i w pewnym momencie obok mnie stanęła taka ładna dziewczyna i wsm to nic nie mówiła to ja zagadałem a ona powiedziała że właśnie sika więc zanurkowałem szybko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 31.05.2026, 12:44:02 via Wypiek
  • 1
@bArrek prawie obudziłam dziecko śmiechem XD
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
31.05.2026, 11:02:32
  • 13
Jednej rzeczy nie mogę zrozumieć bo przecież zaimponowałem ślicznej blondyneczce i szybką jazdą i znajomością topografii obcego miasta i nie korzystaniem z nawigacji i umiejętnościami parkowania równoległego i jakim cudem to wszystko okazało się za mało
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 31.05.2026, 12:43:20 via Wypiek
  • 2
@bArrek @Wolnyityle ma rację jak coś. dokładnie tak zdobył mnie @grzes_wu
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
29.05.2026, 09:16:01
  • 470
wy w pracy a ja nad wodą
vieniasn - wy w pracy a ja nad wodą

źródło: 1000055251

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 29.05.2026, 09:53:53 via Wypiek
  • 3
@JaNieGejJaPapiesz za czysta ta woda
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
28.05.2026, 23:16:54
  • 3
Polska dla Polaków


  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 29.05.2026, 00:27:07 via Wypiek
  • 1
@asdfghjkl i tiry na tory
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 19:36:05
  • 2
upadłam dziś stupką Grzesiowi do ust jak ziewał
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
28.05.2026, 19:38:02 via Wykop
  • 1
@karolcia_wu: a pokaż
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
29.05.2026, 14:03:05 via Wykop
  • 1
@karolcia_wu: Grzesio szczęściarz ja zazdrosny
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
28.05.2026, 16:06:37
  • 36
Kolacja chłopska, tym razem uwzględniłem uwagi kulinarne od @karolcia_wu
Soothsayer - Kolacja chłopska, tym razem uwzględniłem uwagi kulinarne od @karolcia_wu

źródło: 1000004366

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 17:26:33 via Wypiek
  • 2
@Soothsayer od razu lepiej wygląda!
  • Odpowiedz

vieniasn
vieniasn
28.05.2026, 11:09:18
  • 30
okazało się że w pypcach które kupiłem są oliwki a ja nie mam pojęcia czy ja lubię oliwki i po co ja brał produkt premium
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 11:13:41 via Wypiek
  • 3
@vieniasn lubisz
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 11:16:51 via Wypiek
  • 2
@vieniasn zaufaj mi, lubisz
  • Odpowiedz

Soothsayer
Soothsayer
28.05.2026, 10:27:06
  • 39
Strawa chłopska
Soothsayer - Strawa chłopska

źródło: 1000004365

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 10:30:31 via Wypiek
  • 1
@Soothsayer nie potrafię zweryfikować co to nawet. xd
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 10:45:04 via Wypiek
  • 0
@Soothsayer po głębszej analizie zgaduję:
gotowana pierś kurczaka, kasza jęczmienna, baby szpinak
wszystko jest polane sosem sojowym/balsamicznym?
przyprawione dopiero po gotowaniu? XD
czemu nie przed? albo chociaż w trakcie? XD
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 10:52:25 via Wypiek
  • 0
@Soothsayer niemożliwe. różne przyprawy dodaje się na różnych etapach gotowania i to nie bez powodu. niektóre potrzebują np. tłuszczu do rozpuszczenia, inne np. czasu i wody żeby wgl dały smak jakiś. jedyne co się daje po gotowaniu to są świeże delikatne zioła. przecież taka papryka na surowo nie ma kompletnie smaku a w dodatku jest strasznie sucha i drażniąca śluzówkę.
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 10:57:44 via Wypiek
  • 0
@Soothsayer ale jest kurkuma/curry i to tak samo potrzebuje się rozpuścić :) papryka to był jeden przykład
  • Odpowiedz
Graner
Graner
28.05.2026, 02:00:26
  • 7
4:00:00
#listaobecnosci #nocnazmiana #listygranera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 28.05.2026, 02:02:17 via Wypiek
  • 4
@Graner jestem ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
27.05.2026, 14:16:29
  • 56
Jechał dziś przede mną taki samochód coś ala suv Hyundai IONIQ miał zieloną tablice rejestracyjną więc podejrzewam że był samochodem elektrycznym taki dość zniesmaczony byłem bo nie dość że Hyundai to jeszcze elektryk no bleh i w pewnym momencie zagapiłem się na bok bo szła ładna dziewczyna w klapeczkach a gdy wróciłem wzorkiem na drogę to Hyundai ten był już dużo z przodu tak jakby nawet nie wiem kiedy tyle odjechał ale
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 27.05.2026, 17:37:48 via Wypiek
  • 1
@bArrek ale hamuj się, co masz do hultajków
  • Odpowiedz

Doberober
Doberober
24.05.2026, 11:27:24
  • 1223
Tu ludzie płaczą, rzucają się pod koła, nie śpią całą dobę, smarki narodowego bohatera zlizują z asfaltu. Tymczasem w stanach dr anderson tylko czeka na przelew i zaaplikowanie niedziałającej terapii za kilkanaście milionów, za które przez następne pół roku będzie dymał modelki na jachcie i kawior popijał szampanem. Potem powrót, bo czekają pieniążki z następnej zrzutki od poliaków zorganizowanej przez łatwogeng na nieuleczalną chorobę xD
#latwogang
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 24.05.2026, 16:30:42 via Wypiek
  • 0
@cielak44 tam po prostu mogą wszystko ludziom podać nie ważne skutki uboczne.
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
24.05.2026, 04:48:22
  • 3
CZY W ŚRODOWISKU DOMOWYM AKTUALNIE JEST REALIZOWANA PROCEDURA „NIEBIESKIEJ KARTY”?
z fartem
#pytanie

CZY W ŚRODOWISKU DOMOWYM AKTUALNIE JEST REALIZOWANA PROCEDURA „NIEBIESKIEJ KARTY”?

  • TAK 36.4% (8)
  • NIE 45.5% (10)
  • NIE USTALONO 18.2% (4)

Oddanych głosów: 22

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 24.05.2026, 05:50:22 via Wypiek
  • 2
@Hissis jeszcze jak
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
23.05.2026, 18:17:49
  • 9
Weekend mi nie weekenduje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu 23.05.2026, 18:18:54 via Wypiek
  • 5
@bArrek to już weekend? odkąd wyklułam dzieciok nie wiem jaki jest dzień tygodnia
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 23.05.2026, 18:22:01 via Wypiek
  • 2
@bArrek jak pracowałam to na 12h zmiany i też nie wiedziałam jaki dzień tygodnia w sumie XD
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 23.05.2026, 19:56:10 via Wypiek
  • 1
@Soothsayer ostatnio brzusio bolusio ma, ale tak to jest idealna
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu 23.05.2026, 04:06:30
  • 63
Jeśli ktoś twierdzi, że go nie stać na BMW to dał się strasznie zmanipulować lub nie mówi prawdy. Normalne zdrowe BMW potrzebuje głównie czasu i troski, a nie pieniędzy. W ostateczności można je oddać pod opiekę innym i jest to zawsze lepsza opcja niż je zezłomować. Prawda może być taka, że stać go na BMW ale określa inne finansowe priorytety, albo że stać go na BMW, ale nie na zapewnienie mu i
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolcia_wu
karolcia_wu
Autor
23.05.2026, 11:01:53 via Wypiek
  • 0
@adamsowaanon trumny na kółkach tego typu [*]
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu
Autor
23.05.2026, 11:19:33 via Wypiek
  • 0
@adamsowaanon a mi mówili, jak kupowałam Hyundaia i30N, że nie grubość blachy ma znaczenie, a strefy kontrolowanego zgniotu, które pochłaniają energię uderzenia, klatka bezpieczeństwa ze stali borowej chroniąca kabinę, poduszki powietrzne z pirotechnicznymi pasami, chowający się pod podłogę silnik oraz systemy ESP, stabilne zawieszenie i asystenci jazdy, którzy dbają o to, żeby auto w ogóle nie wypadło z zakrętu... chuje.
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu
Autor
23.05.2026, 17:38:37 via Wypiek
  • 1
@bArrek nooo, strzela z wydechu
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu
Autor
23.05.2026, 17:41:12 via Wypiek
  • 1
@bArrek to nie wolałbyś takie zamiast BMW?
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu
Autor
23.05.2026, 18:18:03 via Wypiek
  • 1
@bArrek XDDD ale Grześ też pierdzi to trzeba podwójnie płacić
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

  • @grzes_wu ❤️

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 18.01.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking