Mam plan na listopad/grudzień.
Wbić 100% w Wiedźku trzecim+DLC.
Co ciekawe mam już platynę w samym W3 oraz przeszedłem Serca z kamienia. Nigdy nie grałem w Krew i wino. Jakiś czas temu zakupiłem tę wersję na #ps5 ze wszystkim i nie miałem moodu na ogrywanie, ale myślę że taki grudzień do stycznia idealnie sie wpasuje.
Wbić 100% w Wiedźku trzecim+DLC.
Co ciekawe mam już platynę w samym W3 oraz przeszedłem Serca z kamienia. Nigdy nie grałem w Krew i wino. Jakiś czas temu zakupiłem tę wersję na #ps5 ze wszystkim i nie miałem moodu na ogrywanie, ale myślę że taki grudzień do stycznia idealnie sie wpasuje.













#hogwartslegacy #ps5
źródło: temp_file2559060300692374373
Pobierz