Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Abaddon84

Abaddon84

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20643
  • Znaleziska 3763
  • Mikroblog 16880
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 101
Abaddon84
Abaddon84 19.05.2025, 09:39:26
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84
Autor
19.05.2025, 09:47:39 via Wykop
  • 20
@przemytni-azbestu: myślę, że nienawiść do PiS, strach przed ich powrotem są silniejsze niż 1,5-roczne rozczarowanie. PiS rządził 8 lat. Wystarczy spojrzeć, na to, że elektorat PiS poparł bezkrytycznie patusa — to właśnie oznacza 8 lat przekonań politycznych. Wbrew pozorom obóz antypisowski nie zdążył zmaleć przez tak krótki czas. Emocja antypisowska jest w Polsce bardzo silna, pamiętam dobrze ludzi, którzy po 8 latach PO mówili "byle tylko PiS nie wróciło, bo
  • Odpowiedz
Abaddon84
Abaddon84
Autor
19.05.2025, 11:30:23 via Wykop
  • 0
@Dorgarag: Myślę, że Lewicy i Hołowni w zdecydowanej większości, bo to ten sam elektorat (bez hasła antyduopolowego tak naprawdę, Hołownia cudował w kampanii wyborczej i na nic mu się to zdało). Zagadką będzie elektorat Zandberga. A przynajmniej jaki procent zostanie w domu.
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
19.05.2025, 10:18:48
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 19.05.2025, 10:27:59 via Wykop
  • 0
@Szary_Anon: ale jeszcze spójrz po województwach, a nie tylko miasto-wieś. Trzaskowski też nie zmobilizował wszystkich. Sporo ludzi zostało w domach pewni II tury.
Abaddon84 - @Szary_Anon: ale jeszcze spójrz po województwach, a nie tylko miasto-wieś...

źródło:

Pobierz
  • Odpowiedz
chrusto
chrusto
13.05.2025, 00:01:22
  • 632
Moje prawie 18 letnie Kitku (bez dwóch miesięcy) odeszło sobie dzisiaj o 23:09 za tęczowy most. Była ze mną przez te 18 lat. To prawie połowa mojego życia. Chyba jeszcze do mnie nie dotarło, że już więcej Jej nie zobaczę, nie pomiziam, nie zrobię baranka i nie pogadam. Strata bliskich zawsze uderza mnie dopiero po czasie. Ehh. Będę tęsknił (╥﹏╥)

#pokazkota #kitku #zalesie
chrusto - Moje prawie 18 letnie Kitku (bez dwóch miesięcy) odeszło sobie dzisiaj o 23...

źródło: temp_file3012329723415211816

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 13.05.2025, 09:02:27 via Wykop
  • 2
@teoretyk_peklunku: sklej p---ę
  • Odpowiedz

2151

Opiekunka pana Jerzego: Nawrocki nie zrobił dla pana Jerzego nic poza przejęciem

Pokaż treści 18+

Opiekunka pana Jerzego: Nawrocki nie zrobił dla pana Jerzego nic poza przejęciem

mieszkania. Robi się coraz ciekawiej ;).

Smash
z
onet.pl
dodany: 06.05.2025, 07:42:18
  • 318
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
  • #
    heheszki
Abaddon84
Abaddon84 06.05.2025, 07:51:39 via Wykop
  • 66
Ziobro zdziwienia.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Abaddon84
Abaddon84 19.04.2025, 13:42:11
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShineLow
ShineLow
19.04.2025, 15:48:56 via Android
  • 5
@Abaddon84 to jest jedna z niewielu rzeczy które trzymają mnie na tym wyludnionym portalu
  • Odpowiedz
Funky__Koval
Funky__Koval
19.04.2025, 18:53:51 via Android
  • 0
Nie wiedziałem, że jest taka tradycja :) Skąd się ona wzięła?

Jako ciekawostkę dodam, że ogladam Harrego pierwszy raz w życiu. Dzisiaj zaczynam 7 część

#harrypotter
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
11.04.2025, 10:42:20
  • 9
Jest "mała" różnica.

#chelsea #legia #mecz #pilkanozna
tomwick55 - Jest "mała" różnica.

#chelsea #legia #mecz #pilkanozna

źródło: temp_file7424817972337831527

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 11.04.2025, 11:32:18 via Wykop
  • 1
@Yaszu: To jest akurat jakieś populistyczne p---------e. Świat piłki nożnej to jest pod wieloma względami bagno, ale co to znaczy "prać brudne pieniądze"? W jakim sensie i w jaki sposób handlem zawodnikami kluby piorą kasę?
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
03.04.2025, 08:20:29
  • 25
baba siedzi w pracy zestresowana bo kot od wczoraj o 18 gdzieś polazł i do tej pory nie wrócił eh

#zalesie #koty #damskiprzegryw
Zoyav - baba siedzi w pracy zestresowana bo kot od wczoraj o 18 gdzieś polazł i do te...

źródło: IMG_9772

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 03.04.2025, 13:31:22 via Wykop
  • 2
@Zoyav: @Michal0173

Kot to w ogóle jest gatunek inwazyjny, mnoży się bardzo szybko i łatwo, ma liczny miot z niezłą przeżywalnością.

Morduje dla zabawy i treningu m.in. gatunki zagrożone; a jednocześnie w naturze cierpi, bo żyje krótko, jest ofiarą licznych chorób, innych zwierząt, samochodów itd. I potem są tragedie właśnie pt. "mój kot nie wrócił, a zawsze wraca".

Kochający dom i mieszkańcy, którzy poświęcają czas i uwagę spełnią wszystkie
  • Odpowiedz
Abaddon84
Abaddon84 03.04.2025, 14:14:51 via Wykop
  • 3
@Zoyav: No to masz dobrą okazję, żeby zadbać o niego i zapewnić mu bezpieczeństwo pod dachem. Głaski i zdrówka dla kiciuśka.
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
19.03.2025, 22:39:34
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 20.03.2025, 09:47:48 via Wykop
  • 0
@chlopiec_kucyk: nie zagram, ale nie przez czarnego Japończyka, tylko fakt, że ta seria jest z-----a. Odbiłem się od Odyssey, odbiłem się od Valhalli, więc na 95% odbiłbym się od tego również
  • Odpowiedz
Nullek
Nullek
17.03.2025, 20:07:22
  • 111
Mirki pijcie ze mną kompot, dostałem 4k podwyżki! Cieszy bardzo, szczególnie obecnie w kontekście wielu zwolnień w branży. (。◕‿‿◕。)
#chwalesie #programista15k
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 17.03.2025, 22:42:42 via Android
  • 11
@Nullek 4k jednorazowej podwyżki, ja p------e xd to jest dla mnie nierealne. Ja przez 7 lat pracy wszedłem z 1500 netto na 7200 netto xd
  • Odpowiedz
Abaddon84
Abaddon84 12.03.2025, 14:21:48
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84
Autor
12.03.2025, 14:39:49 via Wykop
  • 3
@PrzylepkaZniszczenia: Ale też wynika z aktywności tych piorących mózg. Brakuje rzetelnej kontry

@mango2018 Główna akurat jest ciekawym przykładem, bo faktycznie jest to nieprawdopodobny ściek, zalany przez farmy trolli. Ale oni mają łatwość tego spamu, bo robią to anonimowo. Trochę inaczej jest na np. Facebooku, gdzie anonimowość czy sztuczność konta jest łatwiejsza do demaskacji. Przydałoby się te konta ujawniać

@matti-nn To niestety prawda, pytanie czy zwalnia to "ludzi dobrej
  • Odpowiedz
JeszczeZyje
JeszczeZyje
16.02.2025, 21:46:34
  • 21
Ale fajna gra. Top mimika twarzy i w ogóle czuć że te postaci są zrobione porządnie, mało krindżowych dialogów jak to zwykle w grach
#gry #daysgone
JeszczeZyje - Ale fajna gra. Top mimika twarzy i w ogóle czuć że te postaci są zrobio...

źródło: temp_file2112054184926786292

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 17.02.2025, 09:43:03 via Wykop
  • 0
@JeszczeZyje: @Stulejman_Beznadziejny GENIALNA? xD no właśnie ja nie czaję, jakim cudem to zbiera aż tak dobre oceny — odpaliłem i wyłączyłem po niedługim czasie. Dla mnie strasznie kartonow
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
15.02.2025, 15:17:36
  • 397
#polityka #kanalzero Coś pusto na tym kongresie.
badreligion66 - #polityka #kanalzero Coś pusto na tym kongresie.

źródło: temp_file7291980142366682132

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 15.02.2025, 23:43:54 via Android
  • 0
@badreligion66 Mariusze nie dojechały z Brighton
  • Odpowiedz
ilem
ilem
15.01.2025, 01:16:00
  • 349
ilem

źródło: Gg0tA5_WYAI9zwl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 15.01.2025, 09:00:38 via Wykop
  • 9
@LM317K: no popatrz pan, a chemikowi we wpisie się udało
  • Odpowiedz
ActiZ
ActiZ
13.01.2025, 15:02:03
  • 0
Warto kupić jeszcze #helldivers2 ? Zastanawiam się czy to gra na 5 godzin czy na dluzej
#ps5
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 14.01.2025, 09:32:48 via Wykop
  • 0
@ActiZ: warto, jest zajebiście
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
13.01.2025, 10:28:52
  • 27
#seriale #kiedystobylo #gimbynieznajo #lata90 #nostalgia #telewizja
Netflix, srefliks, to był serial! Kto oglądał?
Vanderwill - #seriale #kiedystobylo #gimbynieznajo #lata90 #nostalgia #telewizja 
Net...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 13.01.2025, 13:42:50 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: widziałem chyba cztery razy ten sam odcinek. Nie miałem nigdy do tego szczęścia (w sensie do ramówki), choć wyglądało obiecująco
  • Odpowiedz
enzojabol
enzojabol
08.01.2025, 20:10:34
  • 0
Jakbyście jakąś grę dostępną na #playstation mogli przejść jeszcze raz - jaka by to była gra? Może być więcej tytułów niż jeden.

Pytam bo szukam inspiracji do czego usiąść aktualnie :)

#ps4 #ps5 #konsole #gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 09.01.2025, 09:26:18 via Wykop
  • 0
@enzojabol: Chciałbym zapomnieć i jeszcze raz zagrać w Wiedźmina 3 z dodatkami, oba TLOU oraz RDR2. To takie top-top są. Wiedźmina przeszedłem 4 razy już
  • Odpowiedz
lukaszbrk
lukaszbrk
lukaszbrk
06.01.2025, 17:57:35
  • 203
Ehh jutro powrot do roboty po 17 dniach przerwy swiateczno-noworocznej. Boze daj mi siły ;)#praca
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon84
Abaddon84 07.01.2025, 10:30:00 via Wykop
  • 0
@lukaszbrk: ja dzisiaj to samo, lista zadań długa i niewdzięczna, ale jakoś to powoli idzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22
  • Strona 4 z 22
  • >

Ble Ble

  • coś tam coś tam chce odznake
  • Rbk Krk
  • nie@nie.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.04.2017

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 01.02.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 30.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking