Minister obrony o Ukraińcach w "samochodach za miliony"

Minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził, że część Ukraińców w wieku poborowym to "młodzi mężczyźni w samochodach za miliony". - To ludzi wkurza. To jest rzecz nieprzyzwoita i niedopuszczalna - stwierdził.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 149
- Odpowiedz






Komentarze (149)
najlepsze
@Schwarzenberger: Ocho, kolejny ukro-troll wciskający głupoty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Pomimo wojny popyt na samochody z segmentu premium oraz indywidualne numery rejestracyjne jest na Ukrainie rekordowy. Jedną z głównych grup nabywców byli w ostatnich miesiącach urzędnicy państwowi - poinformował we wtorek portal Ukrainska Prawda. (...) W czasie wojny Ukraińcy chcą przemieszczać się elegancko. Wraz z
@sildenafil: akurat dużo Polaków nakazuje wracać Ukrainkom do siebie. Ale fakt. Jawna niesprawiedliwość, gdzie kobieta mająca te same prawa może uciec, a facet jest zmuszany do walki.
@viNci_: Podsumowanie tego co napisałeś nazywasz uroczą interpretacją faktów (które wydarzyły się tylko w twojej głowie), a do sprawdzenia zasiłków dla Ukraińców jeszcze się nawet nie zabrałeś xd
@misiopysio: Właśnie to jest urocze, że myślisz, że mnie to obchodzi czy mi wierzysz czy nie :P A tym bardziej, że będę próbował na siłę kogoś przekonywać. Powiedziałem, historię z życia odnośnie samego wykopanego tematu, a czy dla kogoś to
Jeśli w Twoim kraju trwa wojna to Ty nie możesz sobie dobrze radzić, jeśli nie bierzesz w tej wojnie udziału? Masz wysprzedać wszystko co masz i na front jechać?
Mam znajomego Ukraińca z którym pracowałem w zdalnej robocie przed najazdem Rosji. Ogarnięty programista z 10 letnim doświadczeniem, pewnie zarabiający baaardzo dobrze.
Jak wybuchła wojna to zgarnął dwójkę małych dzieci, żonę i przeprowadził się do
@Dlkvv: A Ty byś wspierał na ich miejscu? Bo ja Ci powiem z pełnym przekonaniem, że nie.
Mając rodzinę na utrzymaniu, pracę, zobowiązania zapewne bym się wyprowadził (albo siedział w domu jeśli byłby bezpieczny). A jeśli miałbym pieniądze to bym uciekł moim pięknym autem które by zagraniczny wykopek hejtował bo 'hur dur polskie tablice a on
Pytanie mam do tych co tak chcą rozliczać Ukraińców - czy jakby nie daj bóg wojna przyszła do Nas, to jak myślicie?
Co bananowe dzieci w tych wypasionych furkach by robiły?
Walczyły by na froncie jak zwykły zjadacz chleba czy siedziałby w Berlinie, Londynie czy Paryżu dzielnie kibicując Polsce walczącej?
Nie wiem czemu ale wydaje mi