Przecież dziambor ciężko przeszedł covid. Być może przeżył bo jest posłem i miał dostęp do służby zdrowia poza kolejnością i w dużo wyższym standardzie niż inni. Nie odpowiada na pytania czy jest zaszczepiony. Nie przeszkadza mu to namawiać innych żeby się nie szczepili bo tak mu wyszło z badań elektoratu. Kto w ogóle bierze tego gościa na poważnie?
Osrani po pachy, że wejdzie jakieś prawo i wszyscy się dowiedzą, że Konfiarze szprycują dawka za dawką aż martwe płody w szczepionkach skwierczą ( ͡°͜ʖ͡°)
@pacyfikator: Zdajesz sobie sprawę z tego, że dla prawie każdego człowieka chcącego pozostać niezaszczepionym jest całkowicie obojętne co kto sobie wstrzyknął? Ważne jest, czy jest w stanie poprzeć prawa niezaszczepionych. To covidianom się wydaje, że dla niezaszczepionych zaszczepieni = źli. Cóż, jest takie powiedzenie, że każdy sądzi po sobie. Widocznie dla was ludzie, którzy się nie zaszczepili są po prostu wrogami. I wydaje wam się, że w drugą stronę jest
Jak długo jeszcze szury typu Dziambora będą miały darmowy czas antenowy w poważnych mediach? Ciekawe czy oni też tak chętnie prezentują odmienne poglądy w swoich szurskich kanałach na youtubie czy innym showup czy raczej tam już narracja jest jednostronna ( ͡°͜ʖ͡°)
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Uwielbiam to porównywanie paszportu szczepionkowego do prawa jazdy. Bardzo 'trafne', zważywszy, że bez prawa jazdy nadal mogę korzystać z pełni praw publicznych i wejść gdzie chcę. Poza tym prawo jazdy nie wiąże się z możliwością zapalenia serca lub straszną chorobą nagle21 ( ͡°͜ʖ͡°)
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nie, nie wystarczy! Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma przeciwskazania? Trudno pojąć czy ciężko zrozumieć fakt, że ktoś może mieć takie przeciwskazania!
@TenXen47: Prawo jazdy jest prawem nabytym w toku szkolenia i egzaminu. Prawa człowieka są nabyte w momencie narodzin i są niezbywalne. Niedługo będziecie pytać czym się różni prawo do życia od licencji pilota. ¯\_(ツ)_/¯
@Headcrab_B: dlatego że Dziambor leżał w szpitalu powinniśmy wszystkich pozamykać w domach. Przypominam że zaszczepieni roznoszą wirusa i zagrażają innym.
Komentarze (234)
najlepsze
@Myrzyn: być może jesteś idiotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaką hipokryzję widzisz w tym, że ktoś osobiście jest zaszczepiony, ale absolutnie nie popiera choćby paszportów covidowych?
Komentarz usunięty przez moderatora
To covidianom się wydaje, że dla niezaszczepionych zaszczepieni = źli. Cóż, jest takie powiedzenie, że każdy sądzi po sobie. Widocznie dla was ludzie, którzy się nie zaszczepili są po prostu wrogami. I wydaje wam się, że w drugą stronę jest
źródło: comment_1638110605TRH5QOppHSiEZcJ1fQls6U.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_1638107144btaO6gigwyUeKNRuL4N5Nw.jpg
Pobierz@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nie, nie wystarczy! Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma przeciwskazania? Trudno pojąć czy ciężko zrozumieć fakt, że ktoś może mieć takie przeciwskazania!
Jesteście głęboko zdemoralizowani...