Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy jesteś nowy w pracy, masz 20 lat i zaczynasz od 0 w zawodzie, ludzie w Twoim otoczeniu mają po 25+ lat, chwalą się między sobą swoimi dziećmi, żonami, a ty siedzisz w kącie przy swoim stanowisku słuchasz wszystkiego i zdajesz sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie byłeś z żadną w związku, nigdy się nie całowałeś itd

#przegryw #tfwnogf #samotnosc #depresja
  • 20
@gravition: na każdego przyjdzie pora mój pierwszy, poważny i dłuższy( mieszkanie razem ) 21. No ale widzisz ja jeszcze nie trafiłem dobrze a to co przeżyłem to wolałbym to wyciąć z życiorysu. Fakt jest taki, że zagdauj.;-)
@gravition: A ja jestem po trzydziestce i co chwila słyszę, jak to jeden lub drugi mój rówieśnik się rozwodzi pomimo dzieci, a i tak podejrzewam, że rozwodzą się głównie ci, których na to stać, bo ci biedniejsi może nie daliby rady płacić alimentów i czynszu jednocześnie, więc trwają w swoich toksycznych związkach, które wysysają z nich życie.

Chodzisz do pracy, to już bardzo dobry pierwszy krok w kierunku poznania kogoś. Nie
@gravition: Heh, miałem tak samo. Zaczynałem pracę w nowym mieście, nigdy nie miałem dziewczyny, lvl 20, najmłodszy w firmie. W 7 lat zdążyłem być w kilku związkach, wziąć ślub i się jeszcze rozwieść. Na każdego przyjdzie pora. Przestań się tym przejmować.
Nie mam, jestem sam z wszystkimi problemami i trudnościami życiowymi musze sobie radzić sam


@gravition: po prostu miej oczy otwarte i nie bierz za dużo narkotyków, na to jeszcze przyjdzie czas