Wpis z mikrobloga

Czas na "szatańskie" wydanie #mirkoligaps3 - oto sześćdziesiąta szósta kolejka zmagań!

--------------------------------

MIEJSCE 5

Opierając swoje zdobycze o platynę z Watch Dogs oraz dokładając puchary z Dust: An Elysian Tail i Just Dance 2014, @jarbi zajmuje w tym tygodniu piąte miejsce.

jarbisek jest na piątym po raz siódmy - w Top 5 to jego dwudziesty trzeci raz.

MIEJSCE 4

Na czwartym czarująco znalazł się @disufhs89ws34oklrsfs - zdobył on platynę w LEGO Harry Potter Years 5-7, a dodatkowo wpadły mu pucharki w Spelunky, Need for Speed Most Wanted i Joe Danger.

To pierwsze czwarte miejsce dla arnold87pl, a jego szósta wizyta w Top 5.

MIEJSCE 3

Na trzecim mamy zawodnika, który wyjątkowo lubuje się w brązowych medalach - mowa o @dzangyl, który punkty zdobywał w The Last of Us i Batman Arkham Asylum.

MiSzCzU90 brąz zdobywa po raz czwarty - jest to jego piąty medal. W Top 5 pojawia się po raz czternasty.

MIEJSCE 2

Srebro zdobyte przez @Paputka to istna mieszanka - mamy puchary z Hotline Miami, Beyond: Two Souls, Surge Deluxe oraz The Walking Dead.

To już trzecie srebro dla magdaknapik i jej piąty medal w karierze. W Top 5 widzimy się z nią po raz ósmy.

MIEJSCE 1

Równo dwadzieścia tygodni temu zwyciężył, teraz też znalazł się na szczycie - mowa o... mnie! :) W ubiegłym tygodniu ostro pocinałem w Metro Last Light Redux, Dust: An Elysian Tail, SingStar oraz Wolfenstein: The New Order.

Ziomano wygrywa po raz drugi (przedtem w #46), zdobywając swój dziesiąty medal. W Top 5 pojawia się po raz dwudziesty.

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14:

18 - Radosz86

15 - Ziomano

13 - magdaknapik

12 - sewciuo

10 - ReeGall & Veganik

9 - NilhiR & arnold87pl

7 - Sadoslav

6 - MiSzCzU90

5 - PanKawa

4 - Nizki & chogi90

3 - foksami & jarbisek

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 00:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs @PanKawa @maciekpod @Xayan @baNicja @supremin1 @JahMuffin @remixs

#mirkoligaps3wyniki
Pobierz Z.....n - Czas na "szatańskie" wydanie #mirkoligaps3 - oto sześćdziesiąta szósta kole...
źródło: comment_IZUEPi0QH9WWKp7h6lmPcM3fIrOmEQXh.jpg
  • 16
@Zioman: no akceptowałem po raz drugi. Widzę że niby jestem członkiem ale nie widzę się na liście:

You are a member of this leaderboard

This leaderboard is based on gamers' TrueTrophy over the last 7 days
@Zioman: widze, że ludzie mający ps4 i tam cisnący trofea też mogą. Chyba się też niedługo zapiszę, dopiero zaczynam, ale jestem typem gracza, który wybiera gry staranniej ale jak już ma to maksuje na 100% więc powinno mi się spodobać. Fajna inicjatywa.