Wpis z mikrobloga

Hmm nadchodzi ta ważna chwila w której trzeba rzucić palenie. Liczę na wzrost formy, nie drżenie mięśni po przepaleniu, brak porannych zawrotów głowy, osłabienia itd. Docelowo oczywiście nie chce palić nic, a to jest dopiero pierwszy krok.

Wish me luck!

Jak sobie przypomnę te chwile w których nie paliłem i moje wtedy samopoczucie - nie mogę się doczekać.

#rzucpalenie #epapieros #postanowienie #zdrowie #palenie #nalogi
n.....y - Hmm nadchodzi ta ważna chwila w której trzeba rzucić palenie. Liczę na wzro...

źródło: comment_Jq8xoQS9izh1yBsMDZUYnGZYseQGyhm2.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bsch93: no ostatnia paczka dziś już sobie leży i nie zamierzam jej dotknąć. Dużo razy już schodziłem na super-lighty i czułem się po nich lepiej ale generalnie po dwóch dniach albo po piwie zawsze wracałem do lightów. W związku z tym muszę to uciąć konkretnie. Nikotyna może zostać, ważne że pozbędę się tlenku węgla i innego paskudztwa. Pozdro i wytrwałości
  • Odpowiedz
@niesmialy: trzeba było zapytać tutaj.... za 120 pln już naprawdę porządny można kupić na start sprzęt, a patrząc na to co widać na zdjęciu to niedługo będziesz pytał co kupić lepszego
  • Odpowiedz
@niesmialy: uwierz, możesz się na takim czymś przejechać. nie mówię że tak będzie na 100%, ale wiem po sobie. Pierwszy zestaw kupiłem za 55 pln. Pojemność baterii okazała się ściemą, clearomizer ciekł jak p------y, liquid wylewał się na baterię, tu uszczelka nie trzymała itp, itd. A potem poczytałem dopiero.
  • Odpowiedz